Announcement

Collapse
No announcement yet.

My protein paket

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My protein paket

    Planiram kupiti paket koji sadrzi:Impact whey protein 5kg,Creatin monohidrat 1 kg,bcaa 500 grama,creapump 750 grama,ako je neko do sad koristio ovaj paket slicno,molim za savjet da li su dobri i ako jesu,kako da uskladim sve ovo ako budem pio,cuo sam da se kreatin ne smije piti vise od mjesec dana ali ne planiram raditi fazu punjenja pa me interesuje da li mogu piti bez prestanka,znaci 2 puta na dan ujutru i poslje treninga,hvala unaprjed

  • #2
    Re: My protein paket

    Originally posted by Semir_94 View Post
    Planiram kupiti paket koji sadrzi:Impact whey protein 5kg,Creatin monohidrat 1 kg,bcaa 500 grama,creapump 750 grama,ako je neko do sad koristio ovaj paket slicno,molim za savjet da li su dobri i ako jesu,kako da uskladim sve ovo ako budem pio,cuo sam da se kreatin ne smije piti vise od mjesec dana ali ne planiram raditi fazu punjenja pa me interesuje da li mogu piti bez prestanka,znaci 2 puta na dan ujutru i poslje treninga,hvala unaprjed
    Izbaci creapump ili kreatin monohidrat... previse je tu kreatina, jedno je dovoljno.
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • #3
      Re: My protein paket

      Hvala care,eto da se nisam posavjetovo ovdje uzeo bih sve,ako neko jos ima kakav savjet u vezi ovog bio bih zahvalan

      Comment


      • #4
        Re: My protein paket

        Originally posted by Semir_94 View Post
        Planiram kupiti paket koji sadrzi:Impact whey protein 5kg,Creatin monohidrat 1 kg,bcaa 500 grama,creapump 750 grama,ako je neko do sad koristio ovaj paket slicno,molim za savjet da li su dobri i ako jesu,kako da uskladim sve ovo ako budem pio,cuo sam da se kreatin ne smije piti vise od mjesec dana ali ne planiram raditi fazu punjenja pa me interesuje da li mogu piti bez prestanka,znaci 2 puta na dan ujutru i poslje treninga,hvala unaprjed
        ja pijem creatin mono 5g poslije treninga vec 5mj i svaki mj si radim kontrolu krvi i sve mi je savrseno....krvna slika i jetra su super....nema problema tako da ga mozes duze od mj koristit...
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #5
          Re: My protein paket

          ok,hvala na odgovoru

          Comment

          Working...
          X