Announcement

Collapse
No announcement yet.

Whey Gold Standard - loš okus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Whey Gold Standard - loš okus

    prije par dana sam kupio Whey Gold Standard (Optimum Nutrition) u jednoj od radnji koje se bave prodajom suplemenata. Odabrao sam okus "double rich chocolate" i pošto sam čuo mnogo priča kako Optimumov whey ima najbolji okus i sl. nadao sam se da se neću razočarati. Ali kad sam ovaj probao razočarao sam se..
    Interesuje me da li je neko od vas do sada pio ovaj whey sa navedenim ukusom i kakvi su vaši utisci? i da li postoji mogućnost da ovo nije pravi whey kojeg svi hvale tj. da je neki lažnjak ili nešto tako?

  • #2
    Re: Whey Gold Standard - loš okus

    Originally posted by Felix View Post
    prije par dana sam kupio Whey Gold Standard (Optimum Nutrition) u jednoj od radnji koje se bave prodajom suplemenata. Odabrao sam okus "double rich chocolate" i pošto sam čuo mnogo priča kako Optimumov whey ima najbolji okus i sl. nadao sam se da se neću razočarati. Ali kad sam ovaj probao razočarao sam se..
    Interesuje me da li je neko od vas do sada pio ovaj whey sa navedenim ukusom i kakvi su vaši utisci? i da li postoji mogućnost da ovo nije pravi whey kojeg svi hvale tj. da je neki lažnjak ili nešto tako?
    ja sam pila extreme milk chocolate i ne svidja mi se. meni nema boljeg proteina od SCITEC-a, cokolesnik, cokokokos, bijela cokolada- jagoda, i vanilija-sumsko voce. toliko je guuuuusst i bruku ukusan, jedina mu je mana sto se grudva ako pravis nesto s njim, npr u puding isl.
    a ima 22gr po merici
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • #3
      Re: Whey Gold Standard - loš okus

      sve zavisi kolko vode stavljaš i glukoze

      ja sam jednom probao mjericu gold standard whey i 300ml vode, i okus je odvratan
      kad sam stavio sve isto samo 150ml vode već je bilo ok

      a inače u pwn pijem mjericu gold standarda, trećinu mjerice glukoze, i 300ml vode, i perfektno je

      naravno također je double rich chocolate
      Last edited by Zgib; 06-03-14, 19:09.

      Comment


      • #4
        Re: Whey Gold Standard - loš okus

        Originally posted by Felix View Post
        prije par dana sam kupio Whey Gold Standard (Optimum Nutrition) u jednoj od radnji koje se bave prodajom suplemenata. Odabrao sam okus "double rich chocolate" i pošto sam čuo mnogo priča kako Optimumov whey ima najbolji okus i sl. nadao sam se da se neću razočarati. Ali kad sam ovaj probao razočarao sam se..
        Interesuje me da li je neko od vas do sada pio ovaj whey sa navedenim ukusom i kakvi su vaši utisci? i da li postoji mogućnost da ovo nije pravi whey kojeg svi hvale tj. da je neki lažnjak ili nešto tako?
        Ja sam pio cream & cookie... I taj je vrhunski... Nisam probao dabl čokolad...


        Nego, koj whey si koristio do sada?


        Čisto da razgraničimo šta je po tebi ukusno, a šta neukusno...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: Whey Gold Standard - loš okus

          Pio sam double chocolate i meni je bio odlican

          sent from my nokia 3410
          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
          http://instagram.com/dinc_94
          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
          myprotein code: MP24017174

          Comment


          • #6
            Re: Whey Gold Standard - loš okus

            Posalji whey ako ti je los okus.
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #7
              Re: Whey Gold Standard - loš okus

              Vjerojatno stavljas puno vode, radi toga, bar meni... Jer i meni je bilo isto tako - sad trenutno pijem MVPov pro whey 3G, i prvi Shake sam se zaletio i stavio 0,5l znaci totalna koma, a kad sam stavio dva deci, i bez dex je super okus, tako da vjerujem da je i sa optimuvovim isto tako...
              "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
              --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

              Comment


              • #8
                Re: Whey Gold Standard - loš okus

                Imam osjecaj da ti je ovo prvi whey u zivotu?

                Comment


                • #9
                  Re: Whey Gold Standard - loš okus

                  Originally posted by Dača View Post
                  Ja sam pio cream & cookie... I taj je vrhunski... Nisam probao dabl čokolad...


                  Nego, koj whey si koristio do sada?


                  Čisto da razgraničimo šta je po tebi ukusno, a šta neukusno...
                  Do sad sam koristio Olimpov Whey Complex 100% (on ima potpuno slab ukus a to mi je još rečeno i prilikom kupovine jer navodno prave ga sa vrlo malo ugljikohidrata a sa više proteina i uz to kažu da je bolji od ON Whey Golda..), a prije njega Whey Gold Standard sa ukusom jagode ali njeg sam dobio od prijatelja iz Amerike i ukus je bio fenomenalan..
                  Last edited by Felix; 06-03-14, 23:51.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Whey Gold Standard - loš okus

                    Originally posted by Svitogor View Post
                    Imam osjecaj da ti je ovo prvi whey u zivotu?
                    pa i nije baš, treći je do sad.. što imaš takav osjećaj?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Whey Gold Standard - loš okus

                      Pa onda si kupio fake ili pokvaren whey.... Idi da ga reklamiraš!

                      Sent from my Windows phone using Tapatalk
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Whey Gold Standard - loš okus

                        Gdje si kupio ako nije tajna ?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Whey Gold Standard - loš okus

                          Pio sam čokoladu i jagodu i istina je kao staviš više vode, ukus bude odvratan, uopšte ne može da se pije.

                          Oko 200ml stavi i bit će uredu

                          Comment


                          • #14
                            Re: Whey Gold Standard - loš okus

                            Originally posted by Homemade View Post
                            Gdje si kupio ako nije tajna ?
                            Kupio sam u Tuzli (BiH), radnja Sportsko Srce u tržnom centru Omega ..

                            Comment


                            • #15
                              Re: Whey Gold Standard - loš okus

                              isti slucaj kao i kod mene..Bas sam nedavno kupio ON whey gold standard sa okusom double rich chocolate i mogu reci da mi se ne svidja.. Do sada sam probao sa okusom banana cream i extreme milk chocolate i oba su mi super..
                              Formula je volja!

                              Comment

                              Working...
                              X