Announcement

Collapse
No announcement yet.

S čime piti Whey bez okusa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S čime piti Whey bez okusa?

    Večer,

    evo naručio sam upravo Impact Whey protein bez okusa ( http://www.building-body.com/shop/im...bez-okusa-5-kg ), pa me zanima što mogu dodati kako bi imao što bolji okus proteina.

    Za grožđani šećer znam, da li može ići još nešto?

    Hvala unaprijed!

  • #2
    Re: S čime piti Whey bez okusa?

    [QUOTE=Elite;982307]Večer,

    evo naručio sam upravo Impact Whey protein bez okusa ( http://www.building-body.com/shop/im...bez-okusa-5-kg ), pa me zanima što mogu dodati kako bi imao što bolji okus proteina.

    Za grožđani šećer znam, da li može ići još nešto?

    Najgori protein sto postoji,sadrži dosta soje,a i ne piše uopce na deklaracije podrijelko namirnica,nadvodno su resuri iz kine..Djeltanik u polleo sporta mi kaže da to ne uzimam za živu glavu,navodno možeš imati problema i sa plodnosti ako nekad budes htio imati djece,sad možda nekome smješno ali ja samo prenosim sto su mi rekli..

    Comment


    • #3
      Re: S čime piti Whey bez okusa?

      Imas flav dropse za kupit tu u web shopu.
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • #4
        Re: S čime piti Whey bez okusa?

        Originally posted by dimitrov1993 View Post

        Najgori protein sto postoji,sadrži dosta soje,a i ne piše uopce na deklaracije podrijelko namirnica,nadvodno su resuri iz kine..Djeltanik u polleo sporta mi kaže da to ne uzimam za živu glavu,navodno možeš imati problema i sa plodnosti ako nekad budes htio imati djece,sad možda nekome smješno ali ja samo prenosim sto su mi rekli..
        Ovo je neka zajebancija i trolanje ili?
        Last edited by Elite; 06-05-14, 21:08.

        Comment


        • #5
          Re: S čime piti Whey bez okusa?

          [QUOTE=dimitrov1993;982308]
          Originally posted by Elite View Post
          Večer,

          evo naručio sam upravo Impact Whey protein bez okusa ( http://www.building-body.com/shop/im...bez-okusa-5-kg ), pa me zanima što mogu dodati kako bi imao što bolji okus proteina.

          Za grožđani šećer znam, da li može ići još nešto?

          Najgori protein sto postoji,sadrži dosta soje,a i ne piše uopce na deklaracije podrijelko namirnica,nadvodno su resuri iz kine..Djeltanik u polleo sporta mi kaže da to ne uzimam za živu glavu,navodno možeš imati problema i sa plodnosti ako nekad budes htio imati djece,sad možda nekome smješno ali ja samo prenosim sto su mi rekli..
          tumblr_m6xjo8Xt3i1qiwd8jo1_500.gif
          deset znakova
          Last edited by Rijeka87; 06-05-14, 21:08.
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • #6
            Re: S čime piti Whey bez okusa?

            Originally posted by dimitrov1993 View Post
            Najgori protein sto postoji,sadrži dosta soje,a i ne piše uopce na deklaracije podrijelko namirnica,nadvodno su resuri iz kine..Djeltanik u polleo sporta mi kaže da to ne uzimam za živu glavu,navodno možeš imati problema i sa plodnosti ako nekad budes htio imati djece,sad možda nekome smješno ali ja samo prenosim sto su mi rekli..
            Genijalac. Tvoja teorija govori kako ce pola forumasa imati problema s plodnosti zbog kvalitete wheya, zamisli ti to. Cuo si od djelatnika Polleo Sporta, bas cudno posto oni nemaju MyProtein i zele da kupis nesto kod njih.

            Meni su u Polleo Sportu pricali kako izvanzemaljci otimaju ljude. Vjerovatno je tocno
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #7
              Re: S čime piti Whey bez okusa?

              Ima u polleu myprotein
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • #8
                Re: S čime piti Whey bez okusa?

                Originally posted by DARICA View Post
                Ima u polleu myprotein
                Ista stvar posto zele uvaljat skuplji proizvod onom koji nema pojma.
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • #9
                  Re: S čime piti Whey bez okusa?

                  Originally posted by Premium.Better View Post
                  Genijalac. Tvoja teorija govori kako ce pola forumasa imati problema s plodnosti zbog kvalitete wheya, zamisli ti to. Cuo si od djelatnika Polleo Sporta, bas cudno posto oni nemaju MyProtein i zele da kupis nesto kod njih.

                  Meni su u Polleo Sportu pricali kako izvanzemaljci otimaju ljude. Vjerovatno je tocno
                  sto se neki odma prave pametni :O kao da su popili pamet svita!!!!..ja samo kažem kako su meni rekli..prijatelj mi najbolji radi u ducanu i sad kao on meni to govori sto mi loše želi!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: S čime piti Whey bez okusa?

                    i meni su neki rekli da su se spremali na tom proteinu pa osvojise par medalja?? Sta cemo sad....Ti sto su ti rekli garant prodaju neke druge brendove....mislim glupo je pljuvat po necemu sto si cuo..a nisi ni probao....kod nas kad se pojavi nesto jeftinije od jeftinog svijet odma pljuje....a nije ni probao...
                    @Elite
                    imas u marketima kesice praha za sok sa okusima raznim...bez secera su ti praskovi....napravis od jedne kesice 2 litra soka...ima raznih okusa pa pij sa tim...ili jednostavo pomjesaj sa nekim wheyom sa okusom i to je to...

                    Comment


                    • #11
                      Re: S čime piti Whey bez okusa?

                      kakva crna soja ako je čista sirutka unutra ??

                      Comment


                      • #12
                        Re: S čime piti Whey bez okusa?

                        Kupio sam nedavno isti whey i okus (sa grožđanim) je sličan kao da piješ mlijeko u prahu.....prednost wheya bez okusa je ta da ga možeš kombinirati sa apsolutni svim namirnicama koje ti padnu na pamet a da ne mijenjaš primarni okus namirnice s kojom miksaš whey....sad ovisi o tebi koliko si maštovit

                        Comment


                        • #13
                          Re: S čime piti Whey bez okusa?

                          eeeeeeeeeeeeeee.png

                          uzeo si 4 bočice i miran

                          Comment


                          • #14
                            Re: S čime piti Whey bez okusa?

                            pozdrav

                            kupio sam noćni 9satni casein od SCIMXa (bijela kanta, okus čokolada) i probao popiti. to ima tako odvratan i "plastičan" okus, pa sam mislio pitat jel ima netko da ga je pio i kakav mu je okus bio (možda je čak rok prošao, nema nigdje napisano) i može li se okus ičim popraviti jel ovako doslovno izaziva povraćanje?

                            unaprijed velika hvala

                            Comment


                            • #15
                              Re: S čime piti Whey bez okusa?

                              A da se od myproteina uzme zasladivac s okusom, cokolada, vocni, banana itd....150g je u pravilu dovoljno za zasladit 1/2-1/3 vrece od5kg, ovisno o ukusu a sam zasladivac je na bazi sukraloze sto i nije toliko lose a okusi su im vise nego odlicni
                              Ako kome treba vise info-slobodno nek se javi
                              MYPROTEIN

                              Comment

                              Working...
                              X