Announcement

Collapse
No announcement yet.

Scitec anabolic whey ili Gold standard optimum nutrition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scitec anabolic whey ili Gold standard optimum nutrition

    Znaci zanima me taj anabolic whey s obzirom da sam cuo da nevaljaju i to a isto sam cuo da su odlicni. A isto me strah da nebi uzeo gold standard i da nebi dobio na misicnoj masi nego da me samo izdefinira sto mi nije cilj bas neki .E sad tu je i od dymatizea Elite za koji sam cuo da je isto vrlo dobar .Ali trazim protein s kojim bih mogao dobivati na misicnoj masi i istodobne izgubiti visak kilograma (salo) kojeg imam vrlo malo ( posljedice bozica) .Ima li tko da je koristio anabolic whey i da ima iskustva snjikm i kakvi su rezultati ? Hvala !

  • #2
    Re: Scitec anabolic whey ili Gold standard optimum nutrition

    ja sam ga koristio i rezultati su moćni.u mj dana sam dobio six pack 10 kg mišića.uzmi ga,nećeš požalit.prehrana ti je nebitna naravno

    Comment


    • #3
      Re: Scitec anabolic whey ili Gold standard optimum nutrition

      Originally posted by Kreso150 View Post
      Znaci zanima me taj anabolic whey s obzirom da sam cuo da nevaljaju i to a isto sam cuo da su odlicni. A isto me strah da nebi uzeo gold standard i da nebi dobio na misicnoj masi nego da me samo izdefinira sto mi nije cilj bas neki .E sad tu je i od dymatizea Elite za koji sam cuo da je isto vrlo dobar .Ali trazim protein s kojim bih mogao dobivati na misicnoj masi i istodobne izgubiti visak kilograma (salo) kojeg imam vrlo malo ( posljedice bozica) .Ima li tko da je koristio anabolic whey i da ima iskustva snjikm i kakvi su rezultati ? Hvala !
      Isuse Boze sta su svi uplaseni da ce se prenabildati,ja ne znam jel ovaj narod retardiran ili sta,misle odes u teretanu i eto samo tako se nabildas,kao dobar dan lol.

      Uglavnom nece nikakav shake dati definiciju niti masu,dati ce ti prehrana odnosno kalorijski deficit/suficit.

      Tebi ocigledno treba deficit i kreni citati malo,izracunaj si kalorije i kreni u lagani deficit i daj pobogu slike pa da komentiramo tu tvoju definiranost.

      I ustedi si novce,uzmi MyProtein,ti kul proteini sa nabildanim likovima i fensi nazivima ti nece nista napraviti vise od MyProteinai ionako je to cista nadopuna prehrani.
      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
      BB AND THIS !

      Comment


      • #4
        Re: Scitec anabolic whey ili Gold standard optimum nutrition

        Originally posted by emperor View Post
        Isuse Boze sta su svi uplaseni da ce se prenabildati,ja ne znam jel ovaj narod retardiran ili sta,misle odes u teretanu i eto samo tako se nabildas,kao dobar dan lol.

        Uglavnom nece nikakav shake dati definiciju niti masu,dati ce ti prehrana odnosno kalorijski deficit/suficit.

        Tebi ocigledno treba deficit i kreni citati malo,izracunaj si kalorije i kreni u lagani deficit i daj pobogu slike pa da komentiramo tu tvoju definiranost.

        I ustedi si novce,uzmi MyProtein,ti kul proteini sa nabildanim likovima i fensi nazivima ti nece nista napraviti vise od MyProteinai ionako je to cista nadopuna prehrani.

        Ajde emperore nemoj sad pametovat samo san pita ima li ko iskustva sa anabolic wheyom

        Comment


        • #5
          Anabolic whey od sciteca

          Ima li itko iskustva s anabolic wheyom od sciteca i ako imate iskustva kakav je protein ? Hvala!

          Comment


          • #6
            Re: Anabolic whey od sciteca

            jako je anabolican, za razliku od svih drugih vejova koji su uglavnom katabolicni :P
            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

            Comment


            • #7
              Re: Anabolic whey od sciteca

              zanemari ove sarkastične odgovore "pametnih" članova

              ugl to nije bas cisti whey nego mjesavina proteina,postotak proteina u redu,topljivoast odlična,okus vaniliju sam probao i odlična je miješa se u sve
              ako ga mozes nabavit po nekoj dobroj cijeni uzmi

              Comment


              • #8
                Re: Scitec anabolic whey ili Gold standard optimum nutrition

                Originally posted by Kreso150 View Post
                Znaci zanima me taj anabolic whey s obzirom da sam cuo da nevaljaju i to a isto sam cuo da su odlicni. A isto me strah da nebi uzeo gold standard i da nebi dobio na misicnoj masi nego da me samo izdefinira sto mi nije cilj bas neki .E sad tu je i od dymatizea Elite za koji sam cuo da je isto vrlo dobar .Ali trazim protein s kojim bih mogao dobivati na misicnoj masi i istodobne izgubiti visak kilograma (salo) kojeg imam vrlo malo ( posljedice bozica) .Ima li tko da je koristio anabolic whey i da ima iskustva snjikm i kakvi su rezultati ? Hvala !
                ajd informiraj nas o rezutatima kad budes pio taj anabolic whey... ja ga jos nisam koristio, ali sam cuo od tetke da je odlican
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • #9
                  Re: Scitec anabolic whey ili Gold standard optimum nutrition

                  napisa san ti u drugom postu

                  Comment


                  • #10
                    Re: Anabolic whey od sciteca

                    2300g za 405 kn ? jel cijena u redu ? A omjer ulozenog i dobivenog ?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Anabolic whey od sciteca

                      PA I nije mislio sam da imas neku bolju cijenu...radije uzmi MP,The Nutrition,Efectiv Whey...kilaža je približno ista a cijena niža

                      Comment


                      • #12
                        Re: Anabolic whey od sciteca

                        Ma pokusati cu sa anabolic wheyom pa vam javim kakav je

                        Comment


                        • #13
                          Re: Anabolic whey od sciteca

                          vidjeli smo i bolje, probali smo i gore
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • #14
                            Re: Scitec anabolic whey ili Gold standard optimum nutrition

                            Ima se - moze se
                            "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
                            --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

                            Comment


                            • #15
                              Re: Scitec anabolic whey ili Gold standard optimum nutrition

                              Onda koji protein mi vi preporucate a da je dobar ? cijena do 400 kuna

                              Comment

                              Working...
                              X