Announcement

Collapse
No announcement yet.

NO energy boosteri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NO energy boosteri

    Pozdrav,
    Molim preporuku i objasnjenje zasto :
    1. Animal Rage
    2. Big Bang
    3. Mayhem ili nesto sa DMAA
    4. Jack 3d stari
    5. Neurocore
    6. Hemo rage ultra black

    Orijentirana sam na fokus i energiju, ne toliko na pump. Ne mogu se odlucit po sastavu iako jack 3d je najhvaljeniji ali njega bi eventualno izbjegla radi poteskoce kod nabave i cijene.

    Hvala

  • #2
    Re: NO energy boosteri

    Originally posted by dioncica View Post
    Pozdrav,
    Molim preporuku i objasnjenje zasto :
    1. Animal Rage
    2. Big Bang
    3. Mayhem ili nesto sa DMAA
    4. Jack 3d stari
    5. Neurocore
    6. Hemo rage ultra black

    Orijentirana sam na fokus i energiju, ne toliko na pump. Ne mogu se odlucit po sastavu iako jack 3d je najhvaljeniji ali njega bi eventualno izbjegla radi poteskoce kod nabave i cijene.

    Hvala
    Jedino sto sam probao je Pump Booster od All Star-a i nije los....e sad osjetis kick od kofeina i onu klasicnu nervozu (ja volim taj osjecaj ahahhaa ) i trnce od beta alanina. Ok pumpa jer ima i klasicni l arginin ali i kao neku pep formulu arginina. Koliko gram kreatina u te 3 mjerice ima ucinka ili nema neznam jer sam skeptican oko uzimanja kreatina sa kofeinom. Citrulin malat...nemozes znat jel osjecas ili ne ako je i arginin u blendu jer on u biti ima istu ulogu koliko sam shvatio. Izbjegavaj dimetilamilamin.....jer se mozes navuc )
    Last edited by Ando; 12-06-14, 13:52.

    Comment


    • #3
      Re: NO energy boosteri

      mozda najbolje
      -4-5g beta alanina
      -8-9g citrullina
      kofeina koliko vec hoces

      meni super tako...samo ja bez kofeina uzimam i 5g kreatina u pwm...i zapamit da beta alanin i citrullina uvijek ima jeftiniji nego sto si vidjela/vidio.....
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment

      Working...
      X