Announcement

Collapse
No announcement yet.

whey + L-karnitin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • whey + L-karnitin

    Pozz svima!

    Zanima me jel se mogu uzimati skupa L-karnitin i whey, karnitin prije treninga i whey poslije? I hoce li biti ikakvih rezultata, tj. oce li ista pomoc u skidanju sala karnitin ako cu uzimat i whey?

    Imam 16 godina
    Tezina: 80kg
    Visina: 185cm

    Jedino mjesto di imam malo sala je na skembi i to jako malo(vide se sve plocice osim donjih), a kilaza je tolika jer imam poprilicno velike noge(velike i izdefinirane, a ne debele)(da nebi bilo zabune)...Aktivno treniram nogomet 10-ak godina i prvenstveno bi htio izgubit to salo zbog vece brzine, a piti whey zbog snage u gornjem dijelu tijela. Sada dok je pauza i ne treniram cu ic u teretanu 5x tjedno, hranim se poprilicno zdravo, prirodno imam potrebu pit hrpu vode, i ak je jos nesta bitno recite.. Svaki savjet je dobro dosao, npr. kolko cesto bi trebo kardio u teretani odradit, itd.

    Hvala svima unaprijed

    EDIT:
    I da, mogu trcat ~ 26km/h (adidasov cip)
    Last edited by kix17; 14-06-14, 11:32.

  • #2
    Re: Molim pomoc(whey + L-karnitin)

    l-carnitin nataste pola sata prije treninga 1000ml minimalno...posle treninga 1-1 i pol mjerica wheya...odradi cardio 3 puta tjedno 2 puta poslije treninga i jednom u slobodan dan
    neznam kakav ti je program,ali bolje posle manjih mišićnih skupina

    Comment


    • #3
      Re: Molim pomoc(whey + L-karnitin)

      Hvala puno, a ovo za cardio, jel bi trebo neki lagani il da istrcim kolko ide?

      Comment


      • #4
        Re: Molim pomoc(whey + L-karnitin)

        20-30 min po meni ne više

        Comment

        Working...
        X