Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bcaa + whey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bcaa + whey

    Prvi put se susrecem sa suplementima. Kupio sam si bcaa od activlaba u poljskoj i neki whey u dm-u u njemackoj. Zanima me mogu li ih pomjesat u jedan shake, npr stavim 25 grama wheya i 10 grama bcaa i to pomjesam ili moram svako posebno? Na uputstvima za bcaa pise da uzimam 10g prije i 10g poslje treninga. Mogu li uzet samo poslje jer mi pare bas nisu jaca strana?

  • #2
    Re: Bcaa + whey

    Uzmi 10g bcaa po sredini treninga i 25-30 g wheya odma posli treninga, to je sasvim ok

    Comment


    • #3
      Re: Bcaa + whey

      Zast po sredini kad pise prije i poslje?

      Comment


      • #4
        Re: Bcaa + whey

        moze i jedno i drugo. Ja osobno pijem bcaa tijekom treninga. I onda jos malo stavim u shejk sa wheyom poslije

        Comment


        • #5
          Re: Bcaa + whey

          normalno da mozes pomijesati, vec sam i prije napisao, ja pijem bcaa tijekom treninga i poslije sa wheyom

          Comment


          • #6
            Re: Bcaa + whey

            pare nisu jača strana a kupuješ proteine iz dm-a?
            joj joj

            Comment


            • #7
              Re: Bcaa + whey

              na svakon bcaa piše da se drugačije uzima a svi su zapravo isti, naravno da se moze uzimat i prije i za vrijeme i poslije, ali ako ne zelis trosit vise od 10g dnevno najbolje ti je uzet po sredini..u svakon wheyu ionako ima i bcaa i glutamina

              Comment


              • #8
                Re: Bcaa + whey

                Pa bio je 6 eura izolat, 89 grama proteina u stotki. Hvala svima na odgovorima!!

                Comment


                • #9
                  Re: Bcaa + whey

                  Originally posted by DaxHr View Post
                  Pa bio je 6 eura izolat, 89 grama proteina u stotki. Hvala svima na odgovorima!!
                  6eura, koja količina?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bcaa + whey

                    300 grama haha

                    Comment

                    Working...
                    X