Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što uzimati i kada i s čime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što uzimati i kada i s čime

    Dakle kupio sam ove suplemente:
    myprotein taurine
    myprotein creatine monohydrate
    myprotein impact whey protein
    Dextrose

    Eh sad neznam koji suplement uzet i kada i s čime ga uzimati,napomena početnik sam,i ići ću s loading fazom s kreatinom,pitanje je još kolko dekstroze ide sa taurinom kolko s kreatinom kolko s proteinima,te me zanima koji su suplementi mješoviti npr smije li se mjesat kreatin s proteinima ili kreatin s taurinom i kolko onda ide dextrose

  • #2
    Re: Što uzimati i kada i s čime

    Whey ujutro i sa dekstrozom 30 gr,taurin 3 gr 30 min prije treninga i 3 gr 30 min prije spavanja,kreatin 5 gr isto kao taurin prije treninga, whey možeš još mjericu kad god nedostaje da popunis kvotu proteina...

    Sent from my LG-P880 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
    BB AND THIS !

    Comment


    • #3
      Re: Što uzimati i kada i s čime

      Originally posted by emperor View Post
      Whey ujutro i sa dekstrozom 30 gr,taurin 3 gr 30 min prije treninga i 3 gr 30 min prije spavanja,kreatin 5 gr isto kao taurin prije treninga, whey možeš još mjericu kad god nedostaje da popunis kvotu proteina...

      Sent from my LG-P880 using Tapatalk
      Zašto ujuto dekstroza?

      Zašto pre spavanja taurin, a i kreatin?

      Obrazloži...
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • #4
        Re: Što uzimati i kada i s čime

        Ma krivo sam napisao,htio sam reci whey ujutro i pwm sa dekstrozom mjerica,kreatin koliko znam nebitno kad se pije pa 5 gr sa taurinom strpa za preworkout,a taurin 3 gr prije spavanja piše na pakovanju da se koristi kao neurotransmiter o tako sam dobio odgovor jer sam identično pitao prije mjesec-dva...

        Sent from my LG-P880 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
        BB AND THIS !

        Comment


        • #5
          Re: Što uzimati i kada i s čime

          ja bi ovako
          whey ujutro sa zobenim pahuljicama
          prije treninga taurin i možda whey
          poslije treninga whey,deks,kreatin i taurin
          i eventualno prije spavanja još mjericu taurina
          ...to u fazi održavanja,reko si da bi kreatinsko punjenje radio,to je ok pošto prvi put uzimaš da se mišići zasite i nestrpljiv si,to znači prvi tjedan 4-5 puta dnevno po 5gr,možda s nekim sokom da se bolje apsorbira,kasnije za održavanje nema potrebe više od 5gr...

          Comment


          • #6
            Re: Što uzimati i kada i s čime

            vidim da si pito...sve mješaj jedno s drugim nema brige i punu jušnu žlicu glukoze poslije treninga...

            Comment

            Working...
            X