Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ZMA

    Dakle kao sto naslov kaze, imam par pitanja oko ZMA.
    Neki likovi u teretani govore da meni to ne treba jer sam mlad i tijelo luci dovoljno testosterona, a ja mislim da to nema nikakve veze...
    Onda da li je isto ako kupim ZMA kapsule, i ako uzmem zasebno tablete cinka, magnezijuma i B6 ?

    Jbg, pocetnicka pitanja.

  • #2
    Re: ZMA

    Originally posted by ArnoldBL View Post
    Dakle kao sto naslov kaze, imam par pitanja oko ZMA.
    Neki likovi u teretani govore da meni to ne treba jer sam mlad i tijelo luci dovoljno testosterona, a ja mislim da to nema nikakve veze...
    Onda da li je isto ako kupim ZMA kapsule, i ako uzmem zasebno tablete cinka, magnezijuma i B6 ?

    Jbg, pocetnicka pitanja.
    Gledaj, ZMA je ok suplement, al nije baš najnužniji, niti ćeš primijetit neku značajnu razliku. Također kažu da pomaže u spavanju i da bolje spavaš s njim, a to sasvim sigurno nisam osjetia. To je moje iskustvo.

    Comment


    • #3
      Re: ZMA

      Lično ga nisam uzimao ali jeste frend i kaže da uopšte nije zadovoljan. Sad kako će utjecati na tebe, to je druga priča.

      Comment


      • #4
        Re: ZMA

        Ja sam prezadovoljan. Meni rade fenomenalno, spavam čvršće nego ikad, sanjam zmajeve i osjećam se fenomenalno. Uzimaju ga i mojih par prijatelja i svi ga hvale. Onda je počela i moja stara uzimat i otkad pije ZMA ne mora pit melatonin bez kojeg prije nije mogla. Tako da moje iskustvo je super. Uziman onaj od myproteina

        Comment

        Working...
        X