Announcement

Collapse
No announcement yet.

Labrada Pro-v60. Mišljenje i savjet (?)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Labrada Pro-v60. Mišljenje i savjet (?)

    Od 2015. planiram krenuti sa nekim suplementom (do sad sam samo vježbao no bez pijenja proteina). Poznanik koji se profesionalno bavi BBom mi je savjetovao ovo; http://www.building-body.com/shop/La...ition/pro_v_60
    Zanima me koja su vaša mišljenja? Jeste li ikada pile ove? Ako jeste kakvi su vam? Kako ste ih pili? itd.

    Uživajte ;_)
    Last edited by dub43; 09-12-14, 11:35. Reason: link na heliks shop
    "Look like th' innocent flower, but be the serpent under 't" - Macbeth, W. Shakespeare

  • #2
    Re: Labrada Pro-v60. Mišljenje i savjet (?)

    Za 460kn dobijes 1,5kg... Za iste novce pola foruma uzima 5kg my proteina koji je po sastavu relativno slican labradi..
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Labrada Pro-v60. Mišljenje i savjet (?)

      Originally posted by neuk View Post
      Za 460kn dobijes 1,5kg... Za iste novce pola foruma uzima 5kg my proteina koji je po sastavu relativno slican labradi..
      Hm. Da li bi mi mogao poslati neki link tih proteina o kojima pričaš? Taj poznanik mi je spomenuo i ove; http://www.building-body.com/shop/10...ndard_-_2300_g ukoliko mi Labrada bude preskupa. Što misliš o ovom? Moram napomenuti da mi novac nije toliko bitan i da mi je na prvom mjestu kvaliteta. Ali opet, ako mog proć jeftinije bed mi je bacat lovu.
      Last edited by dub43; 09-12-14, 11:37. Reason: link na heliks shop
      "Look like th' innocent flower, but be the serpent under 't" - Macbeth, W. Shakespeare

      Comment


      • #4
        Re: Labrada Pro-v60. Mišljenje i savjet (?)

        Imas na web shopu ovog foruma. Marka je My protein.
        Ako ti vec pare nisu peoblem, onda ulozi u prehranu, jer ne raste se od praska vec mesa
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment

        Working...
        X