Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako uzimati glutamin?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako uzimati glutamin?

    kakva su vasa iskustva sa glutaminom,da li ga se isplati uzimati?
    kako ga treba uzimati?(negdje sam cuo da ga treba staviti zlicom u usta i onda popiti vodu,a negdje da ga se treba pomijesati sa wheyem)
    da li djeluje ?(neki kazu da je 5g dovoljno,neki da je 20g...)
    itd....

  • #2
    Re: glutamin

    Jedno vrijeme sam uzimo post workout shake- šećer,whey,kreatin,glutamin + voda, nikad jači bio nisam. Jedina mana glutamina je što osjetiš ogromnu razliku dok ga uzimaš i prestaneš uzimat. Moja preporuka je ne, jer kad prestaneš uzimat ćeš se čudit.

    Comment


    • #3
      Re: glutamin

      Originally posted by rusher944 View Post
      Jedno vrijeme sam uzimo post workout shake- šećer,whey,kreatin,glutamin + voda, nikad jači bio nisam. Jedina mana glutamina je što osjetiš ogromnu razliku dok ga uzimaš i prestaneš uzimat. Moja preporuka je ne, jer kad prestaneš uzimat ćeš se čudit.
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • #4
        Re: glutamin

        5 gr prije i 5gr poslije treninga.
        Mozes ga piti samog,mozes ga s wheyom,vazno je da ne pretjerujes samo
        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

        Comment


        • #5
          Re: glutamin

          Originally posted by rusher944 View Post
          Jedno vrijeme sam uzimo post workout shake- šećer,whey,kreatin,glutamin + voda, nikad jači bio nisam. Jedina mana glutamina je što osjetiš ogromnu razliku dok ga uzimaš i prestaneš uzimat. Moja preporuka je ne, jer kad prestaneš uzimat ćeš se čudit.
          Glutamin nije za snagu, on je za oporavak poslje treninga. To što si opisao je posljedica uzimanja kreatina, on pumpa vodu u mišič i onda si jači, a kada se voda makne gubiš snagu.

          Comment


          • #6
            Re: glutamin

            Nisi jaci zato sto pumpa vodu u misic,nego sto podize razinu atpa koji je zasluzan za energiju...
            Npr. Ako si bench radio 100kg 3 puta onda ces raditi,sad buba, isto toliko 7-8 puta,ali opet zavisi hoce li to djelovati na tebe,mozda hoce mozda nece
            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

            Comment


            • #7
              Re: glutamin

              Originally posted by George St-Pierre View Post
              Nisi jaci zato sto pumpa vodu u misic,nego sto podize razinu atpa koji je zasluzan za energiju...
              Npr. Ako si bench radio 100kg 3 puta onda ces raditi,sad buba, isto toliko 7-8 puta,ali opet zavisi hoce li to djelovati na tebe,mozda hoce mozda nece
              Pomaže li kreatin kod dodavanja mase?

              Comment


              • #8
                Re: glutamin

                Naravno da pomaze...vise snage vise mase
                "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                Comment


                • #9
                  Re: glutamin

                  Originally posted by Sky15 View Post
                  Glutamin nije za snagu, on je za oporavak poslje treninga. To što si opisao je posljedica uzimanja kreatina, on pumpa vodu u mišič i onda si jači, a kada se voda makne gubiš snagu.
                  da, a neću bit jači ako sam potpuno oporavljen do sljedećeg treninga

                  Comment


                  • #10
                    Re: glutamin

                    10gr prije i posle treniga ili 5 ujutro 5prije,5posle,5 prije spavanja

                    Comment

                    Working...
                    X