Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nuspojave koristenja fat burnera za tinejdžere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nuspojave koristenja fat burnera za tinejdžere

    Pozdrav ljudi, zanima me koje ste vi imali nuspojave ako ste, kada ste koristili fat burner?
    Planiram uzeti THERMO STIM HARDCORE jer vidim da dosta ljudi daje pozitivne komentare pa onda, napisite usput ako ste imali kakvih iskustva s njim.

    I zanima me jel smijem to koristit sa 18 godina ili mozda ne bi bilo pametno s obzirom na sastav (guarana,sinetrol..)?

    Hvala

  • #2
    Re: Nuspojave koristenja fat burnera za tinejdžere

    Ne uzimaj to jer je bacanje para. Znanstveno dokazano da je njihov utjecaj zanemariv.
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Nuspojave koristenja fat burnera za tinejdžere

      Kupi si sto vece pakiranje BCCA i napravi veci suficit s hranom i pocni. Jeb... Burnere. Imas sve to u Zelenom caju s cimetom, c-vitamin s kofeinom ili guaranom i eventualno l- carnitin ako se jace oblacis zbog znojenja ali ovo zadnje uzmi s rezervom l-carnitin kako kome.
      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

      Comment

      Working...
      X