Announcement

Collapse
No announcement yet.

Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

    Kakav je sagorijevac masti Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada .Jeli ko probao.

  • #2
    Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

    Originally posted by Nikol View Post
    Kakav je sagorijevac masti Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada .Jeli ko probao.
    dobar je........
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #3
      Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

      samo tesko je odredit koliko sta dobro jer ako si sredio prehranu,vjezbas redovito mrsavit ces...ovo ce pomoci....ali opet tesko je reci realno koliko....ali digne te malo za trening,znojis se vise,imas vise volje(ajmo tako reci)mozda je sve u glavi samo,ali kazem ja sam bio prije jos probao i bilo mi je dobro...tako da sretno....
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment


      • #4
        Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

        Prosle godine sam koristio CLA sto ti kazes tesko da
        odredim dali mi je on pomogao ili moja djeta trenutno uzimam creatin i bcaa prije treninga miislis li da trebam izbacit creatin uz ovaj sagorjevac.

        Comment


        • #5
          Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

          Originally posted by Nikol View Post
          Prosle godine sam koristio CLA sto ti kazes tesko da
          odredim dali mi je on pomogao ili moja djeta trenutno uzimam creatin i bcaa prije treninga miislis li da trebam izbacit creatin uz ovaj sagorjevac.
          ne daleko od toga da bi trebao maknut kreatin.....5g u pwm svaki put i miran si....bcaa ako imas u prahu 10g prije i 10g poslije treninga i ok si..koliko sam cla pomaze nisam ziher.....osobno mislim kao sveta vodica ako me kuzis....mozda neki mali postotak da,ali ne bas puno mislim...sa ovim ili animal cuts ne budes pogresio. kao ni sa yohimbine hcl....kod nas ga nema ali imas vani za kupitili imas meltdown ili meltdown 2 koji ima yohimbine u sebi i mislim da je ok proizvod....morat ces ipak to iz njem narucit..
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • #6
            Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

            Kupio sam Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada i mogu ti rec da sam evo vec dva dana pio i ubacio sam kreatin i bcaa pomjesao u surutku u prahu prije treninga ii 500 g c vitamina posto sam bio na masu i pio assault sad na definiciju poceo sa ovim i radi me toliko tobro kao pumpac samo sto mi nesiri vene i sto mi prija za promjenu i ubacio sam posle wey+pivski kvasac malo dektoze a rezultate cemo vidjet vremenom posto necu ici sa velikim manjkom nesmijem posto nemam bas toliko mnogo sala a ni misica za bacanje cak mi se vide gornji trbusni ali nadam se da ce ovo pomoci za ostatak.Ako iman neka preporuka za donje trbusnjake i skidanje donjeg djela stomaka bio bi zahvalan.Imam 87 kg visok 84 cm idem na 3100 do 2800 kalorija dnevno trening 6 puta nedeljno.Posto u teretanu nemam traku za trcanje niti biciklo idem dva puta kardio u prirodu cetri puta teretana najvise sam se oslonio na brojanje kalorija proteini si 2,2 nemam para za vise ugljeno gidrati sve do podne trening ujutru.Masti izbjegavam ubacio sam malo lanenog sjemena i maslinovog ulja kombinujem kako koji dan.Proteini su wey,meso,riba,mladi sir,grasak,spanac,pasulj,jogurt,jaja.UG musli,domaci razani hleb,riza integralna i bjela kako kad,krompir.Odgovara mi ova definicija sa Malo vecim ugljenim hidratima ako si u manjku sa kalorijama oceli pomoc za skidanje doljnjeg djela stomaka.

            Comment


            • #7
              Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

              Ne postoji skidanje masti samo s odredenog dijela tijela. Nikakvo trbusnjaci ni suplementi koje pijes ti nece skinuti salo vise od prehrane. Mjesto gdje imas najvise sala u pravilu se zadnje skine. Zasto izbjegavas masti?

              Kako si izracunao 3200kcal? Cini mi se da je to previse za tebe.
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • #8
                Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

                Programom microsofta mislio sam i napisao od 2800 do 3100 dva dana na 2800 pa treci dan na 3100 i dosta jaki su mi treninzi 1.3 h 6 puta nedeljno.Mene brini UH pomislum nekad da mi ih je previse bez njih je dosta skuplje masti unosim preko jogurta i mlijeka i muslia po malo laneno sjeme pomjesam sa muslijem i ponekad pijem maslinovo ulje.Ispadami 3500 za odrzavanje ako stravim treninge od 3 do 5 puta ispadami 3000 za odrzavanje pa kombinujen po jacini treninga bitno je da sam u manjku no UH reci mi nesto o tome moze li ih bit mnogo ako si u manjku pogotovo kad skidas zadnji udio masti.Dali je dosta2.2 proteina kad se nema para za vise imam 32 godine.

                Comment


                • #9
                  Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

                  Masti izbjegavam posto volim da jedem cinimi se sa vecim peocentom UH se osecam sito.Unosim ih kao sto sam rekao preko jaja mlijeka muslia laneniih sjemenki maslinovog ulja ali ako ih povecam ko da nista nisam jeo na ovaj broj kalorija.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

                    Malo je nejasno napisano. Imas 4 (dana) treninga u teretani i 2 dana cardia?

                    2.2 proteina je ok ako ne mozes vise..
                    Originally posted by madmax22
                    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                    Originally posted by jocker77
                    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                    Originally posted by Hajduk
                    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                    Comment


                    • #11
                      Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

                      Da 4 dana u teretani i dva cardia a mene zanimaju UH moze li ih bit previse ako si u manjku i ako ih ubacis oko 17 h trening je ujutru ili citao sam o nekoj djeti masti proteini cini mi se da je dosta skuplja a cinimi se ko da nista nejedem male porcije a masti prave kalorije.Ljesnici ok 100 g sesto kalorija saka ja sam gladam onda citav dan na ovaj broj kalorija.. Tu mi se javlja problem kad sam na definiciju a 200 g pahuljica izgleda drugacije.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

                        Prije svega, sori ako neke podatke koje si spomenuo krivo napisem jer tipkam preko moba..

                        Imas 32 god, treniras 4+2, 184cm, 88kg. Na temelju toga, kalkulatiri za racunanje kalorija izbacuju cca 2800 kalorija dnevno za odrzavanje trenutne kilaze. Obzirom da na slaganje programa utjece puno faktora (nacin zivota, metabolizam, ozljede, specificne potrebe...) tesko je napisati ovako preko foruma nesto sto ce tebi biti individualno prilagodjeno, ali za pocetak pocni ovako:

                        2800 kalorija za odrzavanje. Za defku se smanjuje 200-500kcal. Ti smanji 200 jer ti se nigdje ne zuri i onda lako putem popravis ako gubis sporo/prebrzo. Dakle dosli smo na 2600 kcal koje trebas unositi dnevno. Od toga 2.2g proteina po kilogramu koje imas = 193, zaokruzimo na 190. 20% ukupnog broja kalorija ti trebaju biti masti = 57g zaokruzimo na 55. Ostatak kalorija popunis ugljikohidratima = 335g.

                        Konacno:
                        190 p
                        335 uh
                        55 m

                        Imas na mobitelima/kompjuteru aplikaciju koja se zove myfitnesspal i tvoja je jedina zadaca da izmjeris hranu, skeniras barcode preko aplikacije i ona sve sama izracuna. Nista tesko.

                        Zaboravi na: "sve uh do podne", "nema uh nakon 17 ili prije spavanja". Jedi tako da na kraju dana uneses koliko ti je gore izracunato.
                        Svaki tjedan skini 20g uh. Pazi da ti masti uvijek budu na 20% kalorija koje trebas unijeti. Kako spustas ugljikohidrate tako ce ti se taj postotak masti povecavati pa pazi da i on prati. Mozes svakih 2-3 tj spustiti masti za 5g, a uh za 10. Improviziraj.
                        Proteini stalno drzi na 190g.
                        Svakih 10 dana napravi punjenje na nacin da proteine stavis na 2g/kg, masti sto nize, a uh povecas za 50-100%. Ukupni broj kalorija na danu punjenja neka ti bude razina odrzavanja koju sam ti gore napisao.

                        Ovo zadnje sto si napisao za dijetu s mastima i proteinima, pretpostavljam da si mislio na ketozu. To nije za tebe jos, sudeci po slici na avatru jer imas dosta masti. Odradi ovo 10-12 tjedana pa onda prema slikama treba odluciti

                        Ako imas bilo kakva pitanja slobodno ovdje pisi...

                        Jesam se raspisao, izljev estrogena, Argentum bi bio ponosan
                        Originally posted by madmax22
                        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                        Originally posted by jocker77
                        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                        Originally posted by Hajduk
                        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                        Comment


                        • #13
                          Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

                          Zapravo to i radim znaci na dobrom sam putu ali ovaj kalkulator vibrira sa 500 gore dolje ja mislim posto su jaki trenizi i energy booster creatin sto mi daje snagu i bcaa za 6 treninga da 2800 do 3100 prve dvije nedelje pa cu spustit lagano do 2500 kal.Pros li put kad sam radio definiciju na 2500 ponjelo me brzoooo.Inace ova dva dana cardia jedan dan je fudbal a drgi trcanje lagano sa brzim hodanjem mislisli da bi bilo bolje ubacit jos jedan dan trcanja umjesto teretane.Ovaj fudmal me raznese eksplozivnos tesko se oporavljam posle ali ide......uz suplementaciju.citav dan mi je u trku radim ozenjen.....
                          Last edited by Nikol; 24-04-15, 19:31.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

                            Originally posted by Nikol View Post
                            Kupio sam Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada i mogu ti rec da sam evo vec dva dana pio i ubacio sam kreatin i bcaa pomjesao u surutku u prahu prije treninga ii 500 g c vitamina posto sam bio na masu i pio assault sad na definiciju poceo sa ovim i radi me toliko tobro kao pumpac samo sto mi nesiri vene i sto mi prija za promjenu i ubacio sam posle wey+pivski kvasac malo dektoze a rezultate cemo vidjet vremenom posto necu ici sa velikim manjkom nesmijem posto nemam bas toliko mnogo sala a ni misica za bacanje cak mi se vide gornji trbusni ali nadam se da ce ovo pomoci za ostatak.Ako iman neka preporuka za donje trbusnjake i skidanje donjeg djela stomaka bio bi zahvalan.Imam 87 kg visok 84 cm idem na 3100 do 2800 kalorija dnevno trening 6 puta nedeljno.Posto u teretanu nemam traku za trcanje niti biciklo idem dva puta kardio u prirodu cetri puta teretana najvise sam se oslonio na brojanje kalorija proteini si 2,2 nemam para za vise ugljeno gidrati sve do podne trening ujutru.Masti izbjegavam ubacio sam malo lanenog sjemena i maslinovog ulja kombinujem kako koji dan.Proteini su wey,meso,riba,mladi sir,grasak,spanac,pasulj,jogurt,jaja.UG musli,domaci razani hleb,riza integralna i bjela kako kad,krompir.Odgovara mi ova definicija sa Malo vecim ugljenim hidratima ako si u manjku sa kalorijama oceli pomoc za skidanje doljnjeg djela stomaka.
                            to od labrade nije n.o. booster. ako hoces da ti siri vene trebao bi piti neki n.o. booster
                            This is your life and it’s ending one minute at a time

                            Comment


                            • #15
                              Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

                              Originally posted by dominik11 View Post
                              to od labrade nije n.o. booster. ako hoces da ti siri vene trebao bi piti neki n.o. booster
                              Pa i necu to mi odgovara posto dam prije toga pio asault dok sam bio ns masi sad sam uzeo dagorijevac nadam se da ce mi pomovcii i dobar je radi kao pumpac sto se tice izdrzljivosti

                              Comment

                              Working...
                              X