Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dymatize Super Amino 6000-pitanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dymatize Super Amino 6000-pitanje

    Pozdrav.
    Ovako, dobio sam neki dan Dymatize Super Amino 6000, 500 tableta. E sad s obzirom da nakon treninga uzimam whey i dex ne znam kako da ukomponiram i ovo i je li uopće ima smisla konzumirati ove tablete? Pretpostavljam da bi najbolje bilo uzeti 3-4 komada prije treninga pa nakon treninga normalno whey i dex.
    Pokušavam dokučit preko foruma ali iskreno uopće ne mogu nigdje naći za ovaj proizvod neke konkretnije info.
    Nadam se da je netko već imao prilike isprobati ovaj proizvod pa da napiše neki review.Hvala.

  • #2
    Re: Dymatize Super Amino 6000-pitanje

    Blago tebi kad tako dobijaš amino kiseline...

    Besmisleno je piti te tablete dok uzimaš whey. U wheyu imaš aminokiseline. Čuvaj kad popiješ whey....
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #3
      Re: Dymatize Super Amino 6000-pitanje

      Hehe, buraz ih je kupio sebi al ih ipak neće koristit pa mi dao.

      Znači ne uz whey, ok. Jedino me još zanima kaj na njima piše da na 3 tablete imaš 3g proteina, znači gram po tableti pa ne kužim kako to zamjenjuje whey gdje dobijem po mjerici skoro 20g?

      Comment


      • #4
        Re: Dymatize Super Amino 6000-pitanje

        Originally posted by TWIN3R View Post
        Hehe, buraz ih je kupio sebi al ih ipak neće koristit pa mi dao.

        Znači ne uz whey, ok. Jedino me još zanima kaj na njima piše da na 3 tablete imaš 3g proteina, znači gram po tableti pa ne kužim kako to zamjenjuje whey gdje dobijem po mjerici skoro 20g?
        Pa u tome je fora... Kad koristiš kvalitetan whey, u njemu već imaš sve to... Ne trebaju ti te tablete....

        Ne bi bilo loše da imaš BCAA u prahu... To je već malo bolja varijanta, onda to možeš u toku treninga...

        Ovako, ne znam... Najbolje da ih čuvaš kad si out of whey, pa da tim tabletama premostiš dok ne kupiš whey ponovo... Rokaš po 15 tableta dnevno i to je to...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: Dymatize Super Amino 6000-pitanje

          Ok, razumijem. Jel ima onda možda smisla, kad već imam te tablete a iskreno imam wheya stalno i nema šanse da se desi da sam bez njega dan ili više, da uzimam navečer prije spavanja? Jer spominje se da sadrži i spori protein (kazein) pa ono da navečer uzmem 3 komada pred spavanje, a piše i na pakiranju da se uzima prije i poslije treninga i prije spavanja. Znam da nije isto kao i kazein ali kad ih već imam da ne stoje.

          Puno hvala i neću više zamarat sa pitanjima

          Comment

          Working...
          X