Announcement

Collapse
No announcement yet.

Struktura praha Optimum whey gold - prah bitno drugačiji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Struktura praha Optimum whey gold - prah bitno drugačiji

    nisam znao gdje postaviti ovo pitanje pa sam otvorio novu temu.. ugl pio sam whey od raznih proizvođača i u zadnje vrijeme pijem Optimum whey gold.. uvijek kad sam naručivao zapadne me da trenutno ima samo vanilija(Vanilla Ice Cream) tako da sam popio par kanti vanilije te sam sad nabavio čokoladu(Double Rich Chocolate) i kad sam otvorio odmah sam zapazio da je prah bitno drugačiji od vanilije.. vanilija je jako grudasta,pahuljasta baš kako bi deklarirani izolat trebao izgledati no čokolada je slabo pahuljasta, stavim dolje link pa pogledajte o čemu pričam..ne znam da li ima veze okus sa strukturom jer pio sam Olimp whey i čokoladu i vaniliju a prah je bio isti.. pa me zanima ako netko ima pri ruci optimum pa da vidi da li je i njegov takav.. inače proteini su iz slovenije i uvijek bude naljepnica i to sve..

    Originally posted by darios
    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

  • #2
    Re: Struktura praha Optimum whey gold

    Probaj protrest ovu vaniliju da ti se razbiju grudice, jel' onda isti kao i cokolada ili?
    Inace nisam neki strucnjak pa necu puno u detalje ulazit.
    btw. ja sam narucio neki dan cookies'n'cream i karamelu izvana pa cu bas pogledat
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #3
      Re: Struktura praha Optimum whey gold

      i da protresem opet bi bilo isto jer na oko se vidi da je drugačije.. kad istreseš iz mjerice npr na papir čoklada se raspe skorz odma a vanilija nak ostane ko kolač DD mislim takav izolat i treba bit al čokolada opče ne liči na to.. ili okus ima neke veze sa strukturom nisam ni ja stručnjak zato i pitam D
      Originally posted by darios
      pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

      Comment


      • #4
        Re: Struktura praha Optimum whey gold

        daj druze , sta si se ukenjao, ko da je heroin u pitanju nece ti nista bit, bitno je uglavnom da je ono zpakovano kako spada i to je to
        kod mene isto dymatizeov elite je drugacija struktura praha bila nego prostarova,
        bitno je da se muti dobro i bitno je da je unutra ono sto pise vani na naljepnici
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: Struktura praha Optimum whey gold - prah bitno drugačiji

          hehe ma ne radi toga oče mi bit šta hehe to je najmanje bitno.. neg radi para već ak sam ih dao da to ipak bude provjereno
          Originally posted by darios
          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

          Comment


          • #6
            Re: Struktura praha Optimum whey gold - prah bitno drugačiji

            Originally posted by Trace_4 View Post
            hehe ma ne radi toga oče mi bit šta hehe to je najmanje bitno.. neg radi para već ak sam ih dao da to ipak bude provjereno
            Ako je iz ducana ili makar sve zapakirano, nema sta bit...
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • #7
              Re: Struktura praha Optimum whey gold - prah bitno drugačiji

              ovo je normalno.. i ja san oba pija prije.. i čini mi se dae vanillia amo reć (čvršća) dok se čokolada razbaca
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • #8
                Re: Struktura praha Optimum whey gold - prah bitno drugačiji

                ova čokolada ti nevalja, najbolje da spakiraš i daš meni = )
                There is a price to pay for everything you gain.

                Comment

                Working...
                X