Announcement

Collapse
No announcement yet.

kupnja nove kante wheya

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kupnja nove kante wheya

    znaci vec godinu i pol sam na wheyu i sad sam vec pri kraju ove kante i trebao bi kupit novu....nasao sam neke od ovih pa sto vi preporucate? i da, cuo sam da bi trebao mjesat glukozu (?) sa wheyom tak da to sve dode brze u krv/ do misica?? ak je to to, gdje bih to mogao kupiti i u kojoj mjeri mjesat sa wheyom? ii jos me zanima, dal mogu whey pit kao jedan obrok posto idem u srednju i ne stignem bas jest pa da ono popijem jedna shake dok sam u skoli? jer trener mi je rekao da ga uzimam samo poslije treninga i to.
    jedan od ovih planiram uzeti:
    http://www.building-body.com/shop/pr...e_whey_2_3_kg/

    http://www.building-body.com/shop/pr...n_fuel_-_2_3g/

    http://www.optimumnutrition.com/prod...2de722701c1ca1
    optimum nutrition i twinlab sam vec koristio, tako da ne znam dymatize mi svi govore da je odlican i ne mogu se jednostavno odluciti hahah hvala unaprijed

  • #2
    Re: kupnja nove kante wheya

    Originally posted by TenKre View Post
    znaci vec godinu i pol sam na wheyu i sad sam vec pri kraju ove kante i trebao bi kupit novu....nasao sam neke od ovih pa sto vi preporucate? i da, cuo sam da bi trebao mjesat glukozu (?) sa wheyom tak da to sve dode brze u krv/ do misica?? ak je to to, gdje bih to mogao kupiti i u kojoj mjeri mjesat sa wheyom? ii jos me zanima, dal mogu whey pit kao jedan obrok posto idem u srednju i ne stignem bas jest pa da ono popijem jedna shake dok sam u skoli? jer trener mi je rekao da ga uzimam samo poslije treninga i to.
    jedan od ovih planiram uzeti:
    http://www.building-body.com/shop/pr...e_whey_2_3_kg/

    http://www.building-body.com/shop/pr...n_fuel_-_2_3g/

    http://www.optimumnutrition.com/prod...2de722701c1ca1
    optimum nutrition i twinlab sam vec koristio, tako da ne znam dymatize mi svi govore da je odlican i ne mogu se jednostavno odluciti hahah hvala unaprijed
    glukozu ili traubenzucker mozes kupiti u dm-u... 12,13 kn. ti je pola kile,1-2 jušne zlice pomijesati sa wheyom...
    i whey mozes piti do 3 puta dnevno....

    Comment


    • #3
      Re: kupnja nove kante wheya

      hvala, a sto kazes na whey? preporucas koji?

      Comment


      • #4
        Re: kupnja nove kante wheya

        dymatize od svih navedenih....

        Comment


        • #5
          Re: kupnja nove kante wheya

          uzmi ovaj zadnji, glukozu kupis u DM-u kao sto gore pise i mijesas ju sa wheyom nakon treninga u omjeru 1 mjerica wheya / 1.5 mjerice glukoze.
          There is a price to pay for everything you gain.

          Comment


          • #6
            Re: kupnja nove kante wheya

            http://www.youtube.com/watch?v=Fd2y1...source=message imaš tu usporedbu dva od ta tri tvoja
            Originally posted by darios
            pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

            Comment


            • #7
              Re: kupnja nove kante wheya

              izgleda da uzimam optimum nutrition.....hvalaaaaaaa svima!

              Comment


              • #8
                Re: kupnja nove kante wheya

                Originally posted by Trace_4 View Post
                http://www.youtube.com/watch?v=Fd2y1...source=message imaš tu usporedbu dva od ta tri tvoja
                ovo je smjesno, ako udjete na profil od ovih proteinsi vidit ce te da na sve strane reklamiraju i hvale Olimp, i mozda slucajno je tako i za whey protein
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #9
                  Re: kupnja nove kante wheya

                  i dodao bi da je Optimum Nutrition Gold whey po ko zna koji put odabran whey-om godine , na Olympia weekend
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #10
                    Re: kupnja nove kante wheya

                    Originally posted by SemaMare View Post
                    ovo je smjesno, ako udjete na profil od ovih proteinsi vidit ce te da na sve strane reklamiraju i hvale Olimp, i mozda slucajno je tako i za whey protein
                    naravno.. oni su i uveli taj olimp i promoviraju ga max.. ko da je vrh ponude suplemenata u svijetu.. al konkretno sam mislio na omjer ova dva dymatize i optimum.. da je optimum naravno bolji.. ali optimum je proglašen wheyom godine u americi.. olimp je deklarirano europski proizvod i to nije baš za uspoređivat, skroz druga pravila..nisam samo jednom gledo rezultate testiranja onog što piše na kutiji i onoga što je unutra.. uvjek su tu neka odstupanja.. probo sam i jedne i druge i nemam zamjerki na oba
                    Originally posted by darios
                    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                    Comment


                    • #11
                      Re: kupnja nove kante wheya

                      Originally posted by SemaMare View Post
                      i dodao bi da je Optimum Nutrition Gold whey po ko zna koji put odabran whey-om godine , na Olympia weekend
                      TOP SELLING WHEY PROTEIN: Optimum Gold Whey 100%

                      ne znam zasto se ljudi uopce dvoume.... osim ako nije rijec o cijeni.
                      There is a price to pay for everything you gain.

                      Comment


                      • #12
                        Re: kupnja nove kante wheya

                        Originally posted by Trace_4 View Post
                        naravno.. oni su i uveli taj olimp i promoviraju ga max.. ko da je vrh ponude suplemenata u svijetu.. al konkretno sam mislio na omjer ova dva dymatize i optimum.. da je optimum naravno bolji.. ali optimum je proglašen wheyom godine u americi.. olimp je deklarirano europski proizvod i to nije baš za uspoređivat, skroz druga pravila..nisam samo jednom gledo rezultate testiranja onog što piše na kutiji i onoga što je unutra.. uvjek su tu neka odstupanja.. probo sam i jedne i druge i nemam zamjerki na oba
                        Ne znam zašto ne bi bilo za uspoređivati europski s američkim proizvodom. Ako išta, kladim se da su uvjeti koje proizvod treba zadovoljiti prije nego dođe u prodaju u Europi puno stroži nego u Americi. Pa pričali su oni iz pronutritiona koliko jebade su prolazili da bi na tržište izbacili svoj protein. U Americi nema ni približnih kontrola.

                        A što se Optimuma tiče, nije najprodavaniji jer je najbolji nego jer ima najbolji marketing.
                        Originally posted by magarac
                        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                        dzaba mu sve

                        Comment


                        • #13
                          Re: kupnja nove kante wheya

                          Originally posted by Dida View Post
                          Ne znam zašto ne bi bilo za uspoređivati europski s američkim proizvodom. Ako išta, kladim se da su uvjeti koje proizvod treba zadovoljiti prije nego dođe u prodaju u Europi puno stroži nego u Americi. Pa pričali su oni iz pronutritiona koliko jebade su prolazili da bi na tržište izbacili svoj protein. U Americi nema ni približnih kontrola.

                          A što se Optimuma tiče, nije najprodavaniji jer je najbolji nego jer ima najbolji marketing.
                          na to sam i mislio..jer u europi su kontrole prije neg izbace na tržište puno jače.. npr testirali su bili američke proteine od par firmi i svi su imali odstupanja od 2% do 7% od onoga što piše na etiketi i što je stvarno unutra.. npr pisalo je da u mjerici ima 26g p.. a test je pokazao manje u gore navedenim postotcima ovisno o proizvođaču dok u europi to se nemože desit jer su kontrole i testovi puno bolji i sve se kontrolira prije neg izbace proizvod na to sam mislio da se nemože uspoređivat.. konkretno neznam za optimum.. ali za olimp sigurno ono što piše na kutiji je 100%.. dečko je pitao za dymatiz i optimum .. po meni optimum bolji definirivno.. ali osobno da mogu birat prije bih uzeo olimp.. pio sam ga i odličan je što se tiče okusa i topljivosti.. više nisam u mogučnosti nabaviti olimp te mi je sad optimum najbolje riješenje što se tiče cijene i kvalitete
                          Originally posted by darios
                          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                          Comment


                          • #14
                            Re: kupnja nove kante wheya

                            ON Gold, koji je smjesa wheyeva de facto nepoznatog sastava, na našem je tržištu (ne govorim o šverceraju) toliko precijenjen da je to smiješno... Skuplji je od nekih kvalitetnih čistih izolata ili izolata/hidrolizata kao što su npr. MVP Isologic ili Ultimateov Iso Sensations. Ne kažem da ne valja ili da je to za rekreativca velika razlika, ali da idem pljunuti 500+ KN za 2 kg sigurno mi nikad ne bi palo na pamet da ga kupim.
                            Željezo mi je u krvi!

                            Comment


                            • #15
                              Re: kupnja nove kante wheya

                              Originally posted by mužjak View Post
                              ON Gold, koji je smjesa wheyeva de facto nepoznatog sastava, na našem je tržištu (ne govorim o šverceraju) toliko precijenjen da je to smiješno... Skuplji je od nekih kvalitetnih čistih izolata ili izolata/hidrolizata kao što su npr. MVP Isologic ili Ultimateov Iso Sensations. Ne kažem da ne valja ili da je to za rekreativca velika razlika, ali da idem pljunuti 500+ KN za 2 kg sigurno mi nikad ne bi palo na pamet da ga kupim.
                              istina.. defintivino što se tiče kupovanja u trgovina je precijenjeno.. jbg ja ga nabavljam po 350 tak da mi se isplati od bilo kojeg u trgovini
                              Originally posted by darios
                              pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                              Comment

                              Working...
                              X