Announcement

Collapse
No announcement yet.

Creatine Magna Power

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Creatine Magna Power

    ma uzas covjece pola sata prije treninga popio i raspadao se po teretani i nakon tj dana odustao sa njim vec mi je bio bed svakih 5 min ic na wc i smrdit
    stay jdm

    Comment


    • #17
      Re: Creatine Magna Power

      ljudi zanims me odg na moje pitanje.....jer do sada nisam imao nikakvih problema sa monohidratom ali niti ikakvih rezultata...nakon par dana uzimanja ovog olimpovog kreatina osjecam bol u jajima...malo al osjecam pa me zanima razlog? hvala

      Comment


      • #18
        Re: Creatine Magna Power

        odi kod doktora.. od kreatina nije sigurno
        Originally posted by darios
        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

        Comment


        • #19
          Re: Creatine Magna Power

          Originally posted by Andrija Cindrić View Post
          ljudi zanims me odg na moje pitanje.....jer do sada nisam imao nikakvih problema sa monohidratom ali niti ikakvih rezultata...nakon par dana uzimanja ovog olimpovog kreatina osjecam bol u jajima...malo al osjecam pa me zanima razlog? hvala
          De ti meni reci jel ti njih redovito prazniš,ja sam jedanput za korizmu odustao od pražnjenja svojim znaš čega već,i imao sam užasne bolove,čak sam išao doktoru jer nisam bio siguran da je to od toga!tako da de ti maloga baci dva tri puta u trans pa vidi jel bole

          Comment


          • #20
            Re: Creatine Magna Power

            stvarno neznam da li je od kreatina, mozda stvarno je jer se ovaj olimpov ne pretvara u kreatinin i cijeli se apsorbira...zajedno sa mg...
            e sad jel moguce da je tako naglo potaknu lucenje DHT-a ili je u necem drugom problem? primjetio sam bol tj nelagodu dan nakon pocetka koristenja kreatin magnezij kelat-a. hahah da da ne brini prazni se na dnevnoj bazi redovito

            Comment


            • #21
              Re: Creatine Magna Power

              Originally posted by Andrija Cindrić View Post
              stvarno neznam da li je od kreatina, mozda stvarno je jer se ovaj olimpov ne pretvara u kreatinin i cijeli se apsorbira...zajedno sa mg...
              e sad jel moguce da je tako naglo potaknu lucenje DHT-a ili je u necem drugom problem? primjetio sam bol tj nelagodu dan nakon pocetka koristenja kreatin magnezij kelat-a. hahah da da ne brini prazni se na dnevnoj bazi redovito
              hahahahahh
              Originally posted by darios
              pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

              Comment


              • #22
                Re: Creatine Magna Power

                ne mogu da vjerujem sta je napisao
                Originally posted by servantess
                Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                Comment


                • #23
                  Re: Creatine Magna Power

                  Vreme je zaaaaa, sig sauer! samo ga nezno nasloniti na slepoocnicu i povuci obarac. . .
                  DR. Lonnie Lowery

                  Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Creatine Magna Power

                    evo roknem se smao za vas ako mi netko odgovori kako spada...a ne tu prica kao da pisem gluposti...zanima me iz gojeg razloga se to dogadja a 100 posto sam siguran da ima veze sa uzimanjem kreatina....

                    Comment


                    • #25
                      Re: Creatine Magna Power

                      pa prestani ga uzimat i vidi oće li bol nestat?
                      "What the mind believes the body achieves."

                      Comment


                      • #26
                        Re: Creatine Magna Power

                        ok znaci ne uzimam ga dan i pol i cini se da je bolje....prvi dan sam uzeo dve ujutro i dve kapsule poslije treninga a pise da prva kura ide sa po jednom kapsulom ujutro i jednom poslije treninga...jel to moze imat kakve veze? hvala

                        Comment


                        • #27
                          Re: Creatine Magna Power

                          i usput primjetio sam ruganje na ovo sto sam napisao " mozda stvarno je jer se ovaj olimpov ne pretvara u kreatinin i cijeli se apsorbira"
                          pod tim sam mislio da monohidrat nije u cijelosti bio apsorbiran u mom slucaju i nisam osjetio nikakve rezultate ) ovaj ocito je...a sve sam poceo pisati jer je dokazeno da se kreatin nalazi u skeletnom misicu, mozgu i JAJIMA iliti TESTISIMA

                          Comment


                          • #28
                            Re: Creatine Magna Power

                            Imas upalu mokracnih kanala, idi kod doktora.
                            DR. Lonnie Lowery

                            Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                            Comment


                            • #29
                              Re: Creatine Magna Power

                              Andrija moj ti je savjet ovakav a ti sam prosudi mani se ruganja trazio si savjet dobices ga a nek se decki sale,,ostavi se tog Kreatina mozda ima nesto sto ni sam neznam da ti tjelo ne prihvaca da si na nesto alergican,na neki sastojak,,kazes da ga nepijes dan-dva i da ti je bolje,uzmi neki caj popij da to ocistis ili si uzmi sparoge napravi ih i pojedi da ocistis kanale mokracne ,neisplati se forsirati i imati probleme zbog tog kreatina prouci sastojak tog kreatina uzmi neki drugi,,to ti je moj savjet...zdravlje na 1 mjestu

                              Comment


                              • #30
                                Re: Creatine Magna Power

                                hvala na ozbiljnom odgovoru...netko mi je spomenuo upalu mokracnih kanala, a ko zna mozda se taman potrefilo kad sam kreatin poceo pit...eto ne pijem vec 2 puna dana pa mi nije nista puno bolje,malo da al ne puno. nije da je nekaj strasno ali ipak

                                Comment

                                Working...
                                X