Announcement

Collapse
No announcement yet.

Micronized CREATINE Nutrabolics

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Micronized CREATINE Nutrabolics

    Pozdrav, ja sam novi na forumu pa me zanima dali neko od vas koristi ovaj Kreatin?
    Zanima me njegova upotreba, faza punjenja i odrzavanja..
    Ovo pise za UPOTREBU: Faza punjenja – prvih 5 dana: jednu čajnu žlicu smiješajte sa 3dl vode i popijte 4 puta dnevno. Faza održavanja: jednu čajnu žlicu smiješajte sa 3dl vode i popijte 2 puta dnevno.
    Kod upotrebe ovog proizvoda budite pažljivi na hidraciju.
    E sad ja nisam bas najbolje skontao, posto se susrecem prvi put sa ovim.

    -Meni je dosla mala kašika u kutiji. Znaci, ja naspem mlake vode u času i istresem kreatin iz te kasike sto mi je dosla, znaci 4 tih mali kasika na dan da popijem. Posto pise da treba kad je faza punjenja 4 puta dnevno..

    -Kako da znam koliko traje faza punjena a koliko faza odrzavanja?

    Molim da mi neko iskereno odgovori!
    Hvala!!

  • #2
    Re: Micronized CREATINE Nutrabolics

    meni ODLICAN....
    a ta faza punjenja davno proslo vrijeme..ali eto kod nas neki mitovi ostaju i dalje....Uzimaj taj creatin 5 gr pred trening i 5 gr posle treninga a kad ne treniras uzimaj ga ujutro na prazan stomak prije dorucka...I nije bitno jel mlaka voda il topla itd...ja ga pijem sa limunom prije treninga....i pij vise vode nego obicno i to je to..Imas tema o kreatinu na forumu koliko hoces...A taj kreatin meni je ekstra....

    Comment


    • #3
      Re: Micronized CREATINE Nutrabolics

      Ti mene zezas? ja sa cuo da ne valja piti kreatin sa limunom.. a ti sve kontriras!
      Molim nek mi neko ozbiljan odgovori, ko ima isklustva sa Kreatinom!

      Comment


      • #4
        Re: Micronized CREATINE Nutrabolics

        uzimao sam sve suplemente od nutrabolicsa
        nisam bio nesto zadovoljan sa CM al evo
        ne trebas mlaku vodu uopce
        nije ti cilj hoce li se istopiti u vodi ili ne
        bitno je da udje u organizam
        najpametnije ti je da stavis jako malo vode u casu
        stavis kreatina
        i to progutas > a zatim zalijes sa vodom
        puni se tjedan dana
        to ti je dosta
        faza odrzavanja ti traje sve dok se ne istrosi kreatin

        CEO (nutrabolics) mi je daleko bio najbolji kreatin koji sam koristio
        CEO i mozda of sci musclea C4 (koliko god blatili tu firmu... priznam i sam sam je blatio al pokazala se jako dobra i jeftina firma)

        ako ne budes zadovoljan sa CM od nutre... pogledaj CEE imas na shopu isto tako
        Originally posted by servantess
        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

        Comment


        • #5
          Re: Micronized CREATINE Nutrabolics

          Hvala ti drug, ovo mi je puno pomoglo..

          Comment


          • #6
            Re: Micronized CREATINE Nutrabolics

            Originally posted by xman View Post
            Ti mene zezas? ja sa cuo da ne valja piti kreatin sa limunom.. a ti sve kontriras!
            Molim nek mi neko ozbiljan odgovori, ko ima isklustva sa Kreatinom!
            nista ja ne kontriram uopste....sta sam ti kontrirao.???...
            pitao si za kreatin rekao sam ti da je super taj kreatin i evo dobio si potvrdu od jos jednog clana....
            nevidim u cemu je problem oko limuna...zbog secera u njemu il cega vec..kad sam na masi pijem ga sa cim stignem,limun,narandza,sok ovaj onaj,obicna voda.........
            a puni se,pa se prazni kasnije tvoja stvar...navuci ces samo vode u sebe nista vise....ovako na duze staze mnogo bolja opcija ono kako sam ti napisao...ali eto probaj i jedno i drugo pa ces vidjeti....

            Comment


            • #7
              Re: Micronized CREATINE Nutrabolics

              Originally posted by damko View Post
              nista ja ne kontriram uopste....sta sam ti kontrirao.???...
              pitao si za kreatin rekao sam ti da je super taj kreatin i evo dobio si potvrdu od jos jednog clana....
              nevidim u cemu je problem oko limuna...zbog secera u njemu il cega vec..kad sam na masi pijem ga sa cim stignem,limun,narandza,sok ovaj onaj,obicna voda.........
              a puni se,pa se prazni kasnije tvoja stvar...navuci ces samo vode u sebe nista vise....ovako na duze staze mnogo bolja opcija ono kako sam ti napisao...ali eto probaj i jedno i drugo pa ces vidjeti....
              Izvini drug, ali ja sam procitao da ne valja biti kreatin sa limunom radi kiseline, mozda grijesim..

              Comment


              • #8
                Re: Micronized CREATINE Nutrabolics

                ne bi se trebala mjesati sa limunskom kiselinom posto ona unistava kreatin


                http://www.sportmedia.hr/index.sport...tin_monohidrat
                Originally posted by servantess
                Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                Comment

                Working...
                X