Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako da uopće znam da li kreatin djeluje na mene?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako da uopće znam da li kreatin djeluje na mene?

    pozdrav narode,

    e ovako mene zanima zbog cega kreatin ne djeluje na neke ljude (barem sam tako čuo) a ako je to istina kako onda da uopće znam da li djeluje na mene?! mislim nije da se pretvoris u Hulka cim popijes jednu dozu al nekako mi to sve tanko da bih znao... Mislim jel razlika bas osjetna il je to kod mene samo na razini autosugestije? Imam weiderov nekakav kreatin u prahu i to sam jedno vrijeme pio bas redovno sa onim punjenjima i sta ja znam al nekako ne primjecujem nist ekstra, normalno i treniram uz to...

    pretpostavljam da negdje postoji slicna tema al se ne mogu snaci pa ako ima netko tko zna il nek objasni il neka zalijepi link.

    također sam vidio u nekom prospektu za te suplemente kako ima nekakav Kreatin ŽNJ za ljude na koje obican kreatin ne djeluje?!!? sta jel to vrijedi onda potrazit pa usporedit razliku? Jel itko to probao!

    Ajd narode hvala unaprijed!

  • #2
    Re: Problem s Kreatinom

    etil-ester možda...

    Comment


    • #3
      Re: Problem s Kreatinom

      Probaj Kre-Alkalyn mozda?
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #4
        Re: Problem s Kreatinom

        pogledat cu malo sta koji znaci a koliko to otprilike treba piti da bi se nesto primjetilo? mislim uz treninge i prehranu i sve to.. jel ima neko vrijeme il se vidi odmah nako mjesec dana?? valjda me sad kuzite sory ak sam sta spetljo sad sviram gtiaru upravo pa sam si mozak probio

        Comment


        • #5
          Re: Problem s Kreatinom

          Pa ja evo mogu reći da sam osjetio razliku kad sam završio punjenje i onda na dalje,naravno ne u razmijerima kao na početku!

          Comment


          • #6
            Re: Problem s Kreatinom

            ako radiš fazu punjenja monohidratom onda ti se za par dana vidi učinak, tj nakupljanje vode i malo veća snaga, a ak konstatno uzimaš po 5grama dnevno onda ćeš za mjesec dana počet primjećivat rezultate

            Comment


            • #7
              Re: Problem s Kreatinom

              znaci ipak je razlika toliko znacajna da normalan covjek moze skuzit... ok.. krenut cu ponovno s punjenjem pa cu vidjet, ionako imam kreatina jos koliko hoces, popit cu ak nist eto da ne bacim...

              Comment


              • #8
                Re: Problem s Kreatinom

                nemoj pretjerivati s punjenjem. 3-4 doze po 5 grama na dan i tako prvih 5-7 dana

                Comment


                • #9
                  Re: Problem s Kreatinom

                  Originally posted by ManBearPig View Post
                  znaci ipak je razlika toliko znacajna da normalan covjek moze skuzit... ok.. krenut cu ponovno s punjenjem pa cu vidjet, ionako imam kreatina jos koliko hoces, popit cu ak nist eto da ne bacim...
                  sve je to sitno drug moj
                  ako hoces pravu snagu potrebno ti je puno vise od monohidrata
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Problem s Kreatinom

                    ima ljudi koji jednostavno ne osjete kreatin nikako
                    znam ih masu
                    Originally posted by servantess
                    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                    Comment


                    • #11
                      Re: Problem s Kreatinom

                      ok hvala na odgovorima.. valjda sam ja očekivao čudesa od tog kreatina a ustvari to nije ništa posebno.. kad popijem ovo, nabavit cu si taj etil ester, ili kre-alkalyn pa da vidim hoce biti kakve razlike.. izgleda da mi nema druge vec probat sve pa da vidim onda..

                      Comment


                      • #12
                        Re: Problem s Kreatinom

                        Nema potrebe pretjerivat s creatinom. Ja ga čak smatram minornim u cijelom procesu treninga.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment

                        Working...
                        X