Announcement

Collapse
No announcement yet.

MyoMax ili nesto drugo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MyoMax ili nesto drugo?

    Pozdrav svima.
    Dugo sam vec na forumu i redovito citam postove koji su meni zanimljivi, ali sad sam se odlucio ukljuciti u rasprave.
    2 godine sam u teretani s dvije pauze po 2 mjeseca tokom ljeta. Poceo sam s 52kg(173), a sada imam 73kg(182cm) i poprilicno sam zadovoljan jer sam u posljednja 2 mjeseca dobio 2-3kg.
    Imam brz metabolizam, ali sredio sam prehranu, hranim se dosta kvalitetno.
    Odlucio sam se uzeti neki gainer. Ne zelim neko "smece" gdje je omjer proteina i ugljikohidrata 1:4 ili vise.
    MyoMax mi se cini dobar, citao sam neke clanke o njemu i dosta ljudi se zadovoljno ucinkom.
    Omjer proteina i ugljikohidrata u MyoMaxu je ono sto trazim 1:1,5 ...
    Htio bi da mi netko preporuci sto da uzmem, MyoMax ili neki drugi proizvod?

    Takodjer ako mi mozete reci, jesu li ugljikohidrati u MyoMaxu kompleksni ili ima vise jednostavnih?
    Molio bi odgovor nekog tko ima iskustva s gainerima, Hvala !!!
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

  • #2
    Re: MyoMax ili nesto drugo?

    Jednostavno uzmi whey i kombiniraj sa glukozom i to e to.

    Comment


    • #3
      Re: MyoMax ili nesto drugo?

      kao sto kaze besty to ti je bolji gainer od ovog koji bi kupio. Neka ti whey bude sto kvalitetniji s dobrim omjerom BCAA. Mozes ubaciti i bananu i pomijesat sve s mlijekom umjesto vodom.
      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

      Comment


      • #4
        Re: MyoMax ili nesto drugo?

        na koji myomax misliš? ima od Sciteca i ima od Strength Nutrition, možda i još koji ali ja znam za ova dva proizvođača.
        Ovo je moje, ne mišljenje, već iskustvo.
        Gdje god sam čitao svi su pljuvali po gainerima općenito, jer su skupi pošto ih možeš "bolje" napraviti sa gore navedenim receptom, whey+dekstroza. A još su više pljuvali po Scitec MyoMaxu.
        Moje iskustvo ti je sljedeće:
        -prije 3g sam uzeo Scitecov MyoMax sa kolegom (50:50) jer je dosta skup, za vrijeme kad sam ga pio doslovce sam rasao na dnevnoj bazi, hranio sam se isto kao i sada te sam trenirao slično kao i sada (ne možeš isti trening imat 3g, no sve je to više manje slično :S). Ljudi su se svi čudili koliko sam se povećao, jer sam uvijek bio poznat po tome da sam relativno mršav za plivačke standarde. Par njih me upitalo dal uzimam nešto opasno jako hahaha, to me nasmijavalo jer je dosta njih isto tako uzimalo taj MyoMax, al se nije vidio neki napredak na većini.
        -to je bilo prije cca 3g, kad sam potrošio to što sam imao, nisam više htio dat 600kn za MaoMax pa sam radio upravo ovaj gore recept Whey+dekstroza. Nije to loše, bolje nego ništa u svakom pogledu, ali iskreno na mene ne djeluje nešto posebno. Ni približno kao što je MyoMax

        Baš sam nedavno odlučio da ću malo uštedit pa ću si ga opet uzeti da vidim hoće li bit kao prije 3g...jer ako bude, onda se isplatilo.
        Želim reći da treba probat i vidjeti kako neki preparat djeluje na tebe, jer glupo je reći da na svakoga djeluje isto. Meni osobno taj MyoMax sjeo ko da je stvoren za mene i nikad niti jedan drugi preparat nije bio blizu.

        Comment


        • #5
          Re: MyoMax ili nesto drugo?

          u svoje vrijeme kad nije bilo toga bas na trzistu odlicno sam gradio masu sa Weider Mega Mass 2000 i N-Large od Prolaba koji se pokazao jos bolji. Oba gainera su najstaruija na trzistu i jos uvijek vrlo dobro funkcioniraju, no ipak problem je puno šečera u njima tako da uz masu ide i malo sala.

          Treba gledati da svaki preparat djeluje na individualnoj bazi iako bi geeralno trebao biti ucinkovit. Ipak prednost za dobivanje mase ide na prehranu i iskljucivo nju a gainer moze biti samo aktivni dodatak.
          Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

          Comment


          • #6
            Re: MyoMax ili nesto drugo?

            Originally posted by besty View Post
            Jednostavno uzmi whey i kombiniraj sa glukozom i to e to.
            Traubenzucker mi je previse sladak, ne podnosim ga.

            Originally posted by ajacoub View Post
            kao sto kaze besty to ti je bolji gainer od ovog koji bi kupio. Neka ti whey bude sto kvalitetniji s dobrim omjerom BCAA. Mozes ubaciti i bananu i pomijesat sve s mlijekom umjesto vodom.
            Radio sam do prije par mjeseci shake.
            5dcl mlijeka
            1banana
            35g wheya
            40-50g zobenih
            1x dorucak i 1x 1h prije spavanja.

            Nisam imao neke rezultate od ovoga, a pio sam ukupno 3 mjeseca, ali tada nisam ni imao prehranu kao sada.
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #7
              Re: MyoMax ili nesto drugo?

              Originally posted by MasterG View Post
              na koji myomax misliš? ima od Sciteca i ima od Strength Nutrition, možda i još koji ali ja znam za ova dva proizvođača.
              Ovo je moje, ne mišljenje, već iskustvo.
              Gdje god sam čitao svi su pljuvali po gainerima općenito, jer su skupi pošto ih možeš "bolje" napraviti sa gore navedenim receptom, whey+dekstroza. A još su više pljuvali po Scitec MyoMaxu.
              Moje iskustvo ti je sljedeće:
              -prije 3g sam uzeo Scitecov MyoMax sa kolegom (50:50) jer je dosta skup, za vrijeme kad sam ga pio doslovce sam rasao na dnevnoj bazi, hranio sam se isto kao i sada te sam trenirao slično kao i sada (ne možeš isti trening imat 3g, no sve je to više manje slično :S). Ljudi su se svi čudili koliko sam se povećao, jer sam uvijek bio poznat po tome da sam relativno mršav za plivačke standarde. Par njih me upitalo dal uzimam nešto opasno jako hahaha, to me nasmijavalo jer je dosta njih isto tako uzimalo taj MyoMax, al se nije vidio neki napredak na većini.
              -to je bilo prije cca 3g, kad sam potrošio to što sam imao, nisam više htio dat 600kn za MaoMax pa sam radio upravo ovaj gore recept Whey+dekstroza. Nije to loše, bolje nego ništa u svakom pogledu, ali iskreno na mene ne djeluje nešto posebno. Ni približno kao što je MyoMax

              Baš sam nedavno odlučio da ću malo uštedit pa ću si ga opet uzeti da vidim hoće li bit kao prije 3g...jer ako bude, onda se isplatilo.
              Želim reći da treba probat i vidjeti kako neki preparat djeluje na tebe, jer glupo je reći da na svakoga djeluje isto. Meni osobno taj MyoMax sjeo ko da je stvoren za mene i nikad niti jedan drugi preparat nije bio blizu.
              Mislio sam na Scitech MyoMax.
              O tome pricam, prijatelj mi ga je pio i dobio super rezultate. Uopce me ne zanima tko sta prica o ganerima. Zelim uzet kantu od 4,5kg ovaj put, trenutno si to mogu dozvolit.
              Whey i glukoza/maltodextrin su jeftina varijanta, pio sam 3 mjeseca u shakeu (procitaj post povise) i nisam imao rezultate koje sam ocekivao.
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • #8
                Re: MyoMax ili nesto drugo?

                Originally posted by ajacoub View Post
                u svoje vrijeme kad nije bilo toga bas na trzistu odlicno sam gradio masu sa Weider Mega Mass 2000 i N-Large od Prolaba koji se pokazao jos bolji. Oba gainera su najstaruija na trzistu i jos uvijek vrlo dobro funkcioniraju, no ipak problem je puno šečera u njima tako da uz masu ide i malo sala.

                Treba gledati da svaki preparat djeluje na individualnoj bazi iako bi geeralno trebao biti ucinkovit. Ipak prednost za dobivanje mase ide na prehranu i iskljucivo nju a gainer moze biti samo aktivni dodatak.
                Ja sam nesto mladji (20godina) i imam isto misljenje da mi suplement moze pomoci ukoliko imam dobru prehranu.

                Prehrana>Trening>Suplementi.
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • #9
                  Re: MyoMax ili nesto drugo?

                  eto kad si možeš to dozvolit daj i meni jedan uzmi pa da si i ja dozvolim
                  vjerujem da ćeš vidjet razliku.

                  Comment


                  • #10
                    Re: MyoMax ili nesto drugo?

                    uzmi odlična stvar )

                    Comment


                    • #11
                      Re: MyoMax ili nesto drugo?

                      Originally posted by Armani View Post
                      uzmi odlična stvar )
                      Narucio, dobit cu kroz 2 dana i nadam se da ce poluciti rezultate
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • #12
                        Re: MyoMax ili nesto drugo?

                        oce sigurno...samo pij kako piše a samo jednu mjericu

                        Comment


                        • #13
                          Re: MyoMax ili nesto drugo?

                          Originally posted by Armani View Post
                          oce sigurno...samo pij kako piše a samo jednu mjericu
                          Dobio sam prekjucer, preporucena doza su 3 mjerice(132g) u 700lm vode ili soka, neznam zasto ne pise mlijeka.
                          Odlican okus, svejedno cu probati s mlijekom... ovaj proizvod je puno ugodniji od ostalih koji su natrpani ugljikohidratima, sjecam se da je weiderov mass gainer bio toliko sladak da ga nakon nekoliko shakeova vise nisam moga podnijeti.
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • #14
                            Re: MyoMax ili nesto drugo?

                            Originally posted by Premium.Better View Post
                            Dobio sam prekjucer, preporucena doza su 3 mjerice(132g) u 700lm vode ili soka, neznam zasto ne pise mlijeka.
                            Odlican okus, svejedno cu probati s mlijekom... ovaj proizvod je puno ugodniji od ostalih koji su natrpani ugljikohidratima, sjecam se da je weiderov mass gainer bio toliko sladak da ga nakon nekoliko shakeova vise nisam moga podnijeti.
                            Trenutno pijem 1ipol mjericu s 350ml jer mi je previse odjednom popiti 700ml, rasporedim 2 shakea tokom dana sto mi je sasvim dovoljno
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • #15
                              Re: MyoMax ili nesto drugo?

                              najbolje ih tempiraj oko treninga...

                              Comment

                              Working...
                              X