Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ishrana i trening ( pocetnik )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ishrana i trening ( pocetnik )

    Visok sam 195cm, imam 90 kg. Prvenstveno me zanima da li bi za pocetak trebao da radim vezbe za sve misice ili samo za odredjene grupe? Takodje me interesuje ishrana.

  • #2
    Re: Ishrana i trening ( pocetnik )

    just read man,just fucking read!

    Comment


    • #3
      Re: Ishrana i trening ( pocetnik )

      Prvi tjedan ili dva odradi cijelo tijelo po treningu (2x tjedno).

      Ako se ne potrudiš čitati postojeće teme i članke onda ti je slaba motivacija.
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #4
        Re: Ishrana i trening ( pocetnik )

        opcenito ti je prvih mjesec dana skoro upoznavanje sa teretanom i privikavanje misica,zglobova na napore....

        Comment


        • #5
          Re: Ishrana i trening ( pocetnik )

          Nakon mjesec ili mjesec i po dana možeš početi sa kreatinom, do onda samo vjezbaj umjereno i svako malo povećavaj težinu vježbi ili dodaj jednu seriju više. Kad prođe mjesec-dva već ćeš znati puno više o svemu a i sigurno ćeš pročitati za to vrijeme nešto od korisnih tema pa će biti lakše razumjeti specifične probleme.

          Comment


          • #6
            Re: Ishrana i trening ( pocetnik )

            Ma kakav kreatin , ne treba ti to . Kupi whey i glukozu( drugi naziv dekstroza,grozdani šećer) , pravilno jedi , nadi na forumu sto se podrazumijeva pod "pravilno" i nadi sebi odgovarajući program vježbanja . To je kljuc uspjeha i naravno uz to VOLJA .

            Comment


            • #7
              Re: Ishrana i trening ( pocetnik )

              Builty baš dobro pričaš...
              Kreatin mislim da u početku ne treba uzimati,ja treniram 2god i sad tek mislim uzeti kreatin. prije svega informirati se o prehrani i načinu treniranja da ne lupetaš bzvz neko vrijeme oko bildanja kao dosta početnika, i sam sam takav bio, ali treba puno vremena da se sve naučit, tako da samo čitaj forum. Whey i grožđani šećer kao što builty kaže bi ti bio dobar obrok poslje treninga, to si možeš uzeti.
              A vježbe možeš raditi za određene grupe, tjelo se teže oporavlja ako je cijelo tjelo iscrpljeno i iztrenirano.

              Comment

              Working...
              X