Announcement

Collapse
No announcement yet.

Krecem u teretanu ovaj tjedan! savjeti :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krecem u teretanu ovaj tjedan! savjeti :)

    pozdrav..
    visok sam 174 17 god 60 kg..
    razmisljao sam o trcanju svako jutro..zanima me dali bi od toga smrsavio ili bih se pomocu trcanja mogao prosiriti u ramenima(kapacitet pluca) i dobio malo jace noge i oblik tijela...hvala

  • #2
    Re: trčanje..

    smrsavit ces sigurno,kapacitet pluca ce se povecati noge otvrdnuti...gornji dio tijela nece ojacati barem ne puno
    Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

    Comment


    • #3
      Re: trčanje..

      masa prijatelju masa!
      sa 60kg trcanje svako jutro izgledat ces kao skelet
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • #4
        Re: trčanje..

        ovisi opet sto zelis ako zelis nabit kondicije za neki sport ili nesto trcanje je zakon,ali imas malo kila na svoju visinu,pa poslusaj savjet od gore-MASA i PREHRANA
        Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

        Comment


        • #5
          Re: trčanje..

          razmisljao sam da krenem trcati jer nisam jako sirok u ramenima...zanim me dal bi se prosirio u ramenima od trcanja..i nozne bicepse i listove ojacao..neznam kako da ojacam noge bez teretane ??

          Comment


          • #6
            program

            ovo mi je vec za popizdit..stalno razmisljam kad da krenem u teretanu al uvijek odgađam jer nemam nikakav program..isao bih 4 puta tjedno..jel mi neko moze napisat program dobar..vez pizfim zbog tog jer necu si sam napravit kad pojma nemam pa da onda jos odem po svom programu u teretanu i nesto radim krivo i onda da se s***** i idem bezveze..moze mi neko napisat svoj program kad je krenio prvi put u teretanu...hvala

            Comment


            • #7
              Re: program

              zasto ne citas forum i portal?????????????

              Ponedjeljak
              prsa, triceps

              Utorak
              Ledja, biceps

              Srijeda
              Odmor

              Četvrtak
              Noge, trbuh

              Petak
              Ramena, listovi

              Ubuduce citaj forum!!!!
              LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

              Comment


              • #8
                Re: program

                Imaš pod tema downloada moje knjige od Steve Holman & Jonathan Lawson - The Ultimate MASS WORKOUT si skini i na kraju imaš direktni/indirektni program tj, dok radiš jednu mišićnu skupinu indirektno radiš i drugu pa tako imaš stavljen program tamo za 3x tjedno što je sasvim dovoljno za početnika s obzirom da početniku treba više vremena za oporavak, a da u ta tri dana prođeš sve mišićne skupine.

                Comment


                • #9
                  Re: trčanje..

                  Originally posted by denis2310
                  pozdrav..
                  visok sam 174 17 god 60 kg..
                  razmisljao sam o trcanju svako jutro..zanima me dali bi od toga smrsavio ili bih se pomocu trcanja mogao prosiriti u ramenima(kapacitet pluca) i dobio malo jace noge i oblik tijela...hvala

                  Ne, diži radi u gym-u pa ćeš proširiti prsni koš, a trčanje zaboravi.

                  Comment


                  • #10
                    Re: trčanje..

                    Od trčanja nebuš sigurno ojačao,ak misliš ojačat bez teretane doma(donekle) onda sklekovi,zgibovi,propadanja,čučanj s vrečom cementa na leđima ili tak nekaj,ugl.moraš dizat težine.I naravno pojačat prehranu

                    Comment


                    • #11
                      Re: trčanje..

                      Ukratko trcanje off, teretana on

                      Comment


                      • #12
                        Re: trčanje..

                        gle... ak budeš trčao ko šprinter mišići će ti ojačat (al to ti je jako malo-pogledaj slike od tysona gaya), ak budeš trčao kao maratonac bit ćeš ko štanga! al sve u svemu teretana na 1. mjestu

                        Comment


                        • #13
                          Re: trčanje..

                          Originally posted by tprohas2
                          gle... ak budeš trčao ko šprinter mišići će ti ojačat (al to ti je jako malo-pogledaj slike od tysona gaya), ak budeš trčao kao maratonac bit ćeš ko štanga! al sve u svemu teretana na 1. mjestu
                          A kaj misliš da GAy neide u teretanu,da je onak građen od šprintanja

                          Comment


                          • #14
                            Re: trčanje..

                            Originally posted by denis2310
                            pozdrav..
                            visok sam 174 17 god 60 kg..
                            razmisljao sam o trcanju svako jutro..zanima me dali bi od toga smrsavio ili bih se pomocu trcanja mogao prosiriti u ramenima(kapacitet pluca) i dobio malo jace noge i oblik tijela...hvala
                            Sklekovi, dipsevi (razboj), Bench press...tri vježbe s kojima možeš raširiti ramena! i usput, ti nikako nebi trebo trčat!
                            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                            Comment


                            • #15
                              Re: trčanje..

                              radi siroke zgibove - jedna od najboljih vjezbi za prosiriti ramena.
                              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                              Comment

                              Working...
                              X