Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening za masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening za masu

    Pozdrav svima...novi sa na ovom forumu ali odmah sam se uzeo posla jer sam jako radoznao i zelim da uspijem u svom zacrtanom cilju...nadam se da ce te mi vi pomoci u tome...ovako stoji situacija.....visok sam 190 i ima 79 kg...nisam nikako zadovoljan sa svojim izgledom zelim nabaciti misicnu masu....isao sam ranije davno u teretanu ali zbog teske povrede u kosarci prestao sam ici....tako da imam sredjenu ishranu tako da me to manje brine....zelim samo da mi pomognete oko kreiranja dobrog programa treninga jer imam osjecaj da nije bio dobar prije....danas sam malo citao po netu i napravio sam za prvi dan program

    Prsa:

    1.Potisak dvorucnim tegom na ravnoj klupi x3 serije
    2.Potisak bucicama na kosoj klupi x4 serije
    3.Propadanje na razboju x3 serije

    Triceps:

    1.Francuski potisak sa EZ sipkom na ravnoj klupi x3 serije
    2.Potisak na ravnoj klupi sa uskim hvatom x3 serije

    Zelim da mi kazete da li valja ovaj raspored vjezbi koje sam kombinovao?

    UNAPRIJED HVALA!!!

  • #2
    Re: Trening za masu

    prsa i triceps?a druge mišićne skupine rastu od hodanja??

    Comment


    • #3
      Re: Trening za masu

      Ovo je dovoljno mada još možeš dodati i razvlačenja a i nemora, izolaciona vježba ako ti ne paše nemoj je ni dodavat
      CITAT prsa i triceps?a druge mišićne skupine rastu od hodanja?? TATIC
      +1

      A masa kao ni definicija se ne rade na traningu već u kuhinji

      Comment


      • #4
        Re: Trening za masu

        sredjena ti ishrana a na 190 imas 79kg....bez uvrede..uhvati se kasike i viljuske i opleti po hrani....tegovi manje vise bogami...fali ti 15-20kg na tu visinu....jer ako zelis da nabacis misicnu masu kao sto si rekao..onda moras da jedes i jedes i jedes...a trening ti je tu jedno 30%....

        Comment


        • #5
          Re: Trening za masu

          Kao sto svima kazem , tj. ne samo ja nego vec svi tako kazu , na forumu imas planove prehrane od iskusnih korisnika , kao i planove treninga. Moraš raditi sve mišićne skupine kao što su ti već rekli ..

          Comment


          • #6
            Re: Trening za masu

            Hvala vam na prijedlozima...naravno sve i jedan cu ispostovati....ovih dana sam trazio po forumu i nasao sam jedan plan treninga kojeg cu krenuti koristiti jer je dosta vas forumasa popravljalo sta ne valja na tom programu sta treba ubaciti tako da sam to sve poslusao i slozio taj program....mislim da nema potrebe sad da ga opet pisem jer je sve receno u toj datoj temi....

            Zanima me samo jos jedna stvar....ako nije problem da mi neko da link sa foruma od jednog dobroj plana ishrane ako nije problem.....ako jeste onda cu pokusati naci sam nesto na forumu.....

            UNAPRIJED HVALA!!!

            Comment


            • #7
              Re: Trening za masu

              Pronadji od bilder18, njegova ti je prehrana sigurno tip-top. Cini mi se da ju je na chatu pisao
              I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

              Comment

              Working...
              X