Announcement

Collapse
No announcement yet.

Želim nabildati prsa i ramena... radim li ispravno?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Želim nabildati prsa i ramena... radim li ispravno?

    Ovako, želim nabildati prsa i ramena,početnik sam,imam dvoručni uteg od kojih 12 kg.

    Što se tiče vježbi za ramena našao sam ih par ovdje na stranici koje mogu raditi ali što se tiče vježbi za prsa ima ih jedino da se radi pomoću klupice koje ja nemam jer vježbam kod kuće.Uglavnom,trening mi ne traje dugo,kojih 15 minuta,napravim 5,6 serija po kojih 10 ponavljanja,tako otprilike 3 puta tjedno.

    Prije treninga uglavnom pojedem bananu i popijem vode,poslje treninga uzmem to isto i još k tome pojedem tunu.Zanima me dali taj "moj" program ima kakvoga smisla.

  • #2
    Re: Radim li ispravno?

    nema ti program smisla,prostudiraj malo forum... i upiši teretanu

    Comment


    • #3
      Re: Radim li ispravno?

      zanima me mogu li bez teretane nešto postići,imam dvoručni uteg taj i jednoručni otprilike iste težine,vježbe uzimam tu sa stranice.Imaš li neki savjet za prehranu prije i poslje treninga?

      Comment


      • #4
        Re: Radim li ispravno?

        Nemozes postici s tim nista znacajno, ti utezi ce ti postati prelagani i kasnije to nece imati vise efekta. Osim ao vec nisu prelagani. Prsa s 12kg slabo i nikako, ramena jos ajde nekako...

        Comment


        • #5
          Re: Radim li ispravno?

          Eto meni nikad nije bilo jasno zasto neko sa tako malo tegova hoce i dalje da gura sa njima, umesto da se napravi vratilo za zgibove (zar je ovo problem?) i sipke za propadanja?
          E sad tu se vec sa svojom tezinom moze lepo vezbati. Plus jos te tegove kasnije kad ojacas, mozes dodati na sebe kad radis zgibove i propadanja.

          Onda razne varijacije sklekova sa opterecenjem, napunis ranac sa tim tegovima, a ako je malo, lako ces vec smisliti sta da ubacis.

          Comment


          • #6
            Re: Radim li ispravno?

            Ako već želiš išta postići, za prsa radi sklekove .. ali kao sto ti drugi kazu bez teretane neces vidjeti bas neke rezultate ..

            Comment


            • #7
              Re: Radim li ispravno?

              Originally posted by WTF View Post
              Nemozes postici s tim nista znacajno, ti utezi ce ti postati prelagani i kasnije to nece imati vise efekta. Osim ao vec nisu prelagani. Prsa s 12kg slabo i nikako, ramena jos ajde nekako...
              Ma nije mi baš prelagano,rekao bih taman,početnik sam pa mi svaki savjet dobrodošao,koliko ti otprilike za ramena dižeš?

              Comment


              • #8
                Re: Radim li ispravno?

                dvoručni utezi od 12 kg,bildanje samo prsa i ramena,banana i voda prije treninga...?ajde kompa malo logički razmisli....dali ovo može imat ikakvog smisla?

                Comment


                • #9
                  Re: Radim li ispravno?

                  Originally posted by Šjor Bepo View Post
                  dvoručni utezi od 12 kg,bildanje samo prsa i ramena,banana i voda prije treninga...?ajde kompa malo logički razmisli....dali ovo može imat ikakvog smisla?
                  Pa velim da sam početnik,pročitao sam da je banana dobra prije treninga,nemam trening jedan sat pa da mi prije treba pola kile piletine za energiju,još se tražim u svemu tome.Hoću se malo ojačati za početak,malo razviti mišiće,dobiti masu,ne želim ništa specijalno zasad

                  Comment


                  • #10
                    Re: Radim li ispravno?

                    Ja ti gore napisah sta da uradis, a ti vidi kako ces

                    edit: Pa energija ti ide iz UH. :P

                    Comment


                    • #11
                      Re: Radim li ispravno?

                      Originally posted by Godzilla View Post
                      Ja ti gore napisah sta da uradis, a ti vidi kako ces

                      edit: Pa energija ti ide iz UH. :P
                      Što je UH?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Radim li ispravno?

                        Originally posted by Krešimir View Post
                        Što je UH?
                        Ugljikohidrat

                        Comment


                        • #13
                          Re: Radim li ispravno?

                          kreni lagano s čitanjem sljedećih članaka-tema :

                          http://www.building-body.com/forum/t...vljena-pitanja
                          http://www.building-body.com/forum/t...novne-Spoznaje
                          http://www.building-body.com/forum/t...vje%C5%BEbanju
                          http://www.building-body.com/forum/t...ti-prije-svega

                          Pročitaj ovo sve, pomoći će ti, vjeruj mi ..

                          Comment


                          • #14
                            Re: Radim li ispravno?

                            Daj nemojte spamovati ovakvim temama, kako tako glupa pitanja posavljate, sa bi ove iskusnjare na svaki novi topik trebali jedno te isto da pričaju, ti jesi početnik ali prvo nauči neke osnove pa otvaraj teme ako imaš neke nedoumice.
                            NE MOŽEŠ RADITI SAMO RAMENA I PRSA ! Šta je sa ostalim mišićima???
                            I ne možeš cijelu ishranu bazirati na jednom obroku poslije treninga i na banani prije trennga.
                            Potrebno je da kroz cijeli dan uzimaš protein, najbolje 6 obroka i da na kraju dana uneseš 2gr proteina po kg tjelesne težine.
                            Prvo pročitaj forum, pa ga pročutaj još 10 puta i još jednom to obnovi

                            Comment


                            • #15
                              Re: Radim li ispravno?

                              Originally posted by m0nstrum View Post
                              Daj nemojte spamovati ovakvim temama, kako tako glupa pitanja posavljate, sa bi ove iskusnjare na svaki novi topik trebali jedno te isto da pričaju, ti jesi početnik ali prvo nauči neke osnove pa otvaraj teme ako imaš neke nedoumice.
                              NE MOŽEŠ RADITI SAMO RAMENA I PRSA ! Šta je sa ostalim mišićima???
                              I ne možeš cijelu ishranu bazirati na jednom obroku poslije treninga i na banani prije trennga.
                              Potrebno je da kroz cijeli dan uzimaš protein, najbolje 6 obroka i da na kraju dana uneseš 2gr proteina po kg tjelesne težine.
                              Prvo pročitaj forum, pa ga pročutaj još 10 puta i još jednom to obnovi
                              Nemoraš se odmah pjeniti

                              Comment

                              Working...
                              X