Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li mogu neke vjezbe koje se inace rade sa ravnom sipkom raditi sa Z-sipkom?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li mogu neke vjezbe koje se inace rade sa ravnom sipkom raditi sa Z-sipkom?

    Dobio sam Z sipku s tegovima.Zanima me dali mogu neke vjezbe koje se inace rade sa ravnom sipkom raditi sa Z-sipkom npr. mrtvo dizanje ,predrucenje (to je ono za ramena) itd. ?

  • #2
    Re: Sa Z sipkom

    Mozes vecinu vjezbi
    nevidim razlog zasto nebi i ravnu nabavio.
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: Sa Z sipkom

      pa po cemu je bolja ravna ?

      Comment


      • #4
        Re: Sa Z sipkom

        Ravna je bolja za potiske, "glavne" vježbe tipa benč press, veslanje t-šipkom, mrtvo dizanje... a za ton z-šipkom radi pregibe za biceps, francuske ekstenzije za triceps, znaci za ruke, ramena, pulover čak moš sa njon.....tebi na izbor
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment


        • #5
          Re: Da li mogu neke vjezbe koje se inace rade sa ravnom sipkom raditi sa Z-sipkom?

          Originally posted by sativko View Post
          Dobio sam Z sipku s tegovima.Zanima me dali mogu neke vjezbe koje se inace rade sa ravnom sipkom raditi sa Z-sipkom npr. mrtvo dizanje ,predrucenje (to je ono za ramena) itd. ?
          Mislim da predrucenje sa z-sipkom ce ti više utjecati na srednji i stražnji dio ramena,a za prednji dio koristi potisak ispred glave P.S ako imaš mase i nizak BF Z-sipkom potisak ispred glave ce ti donjeti neke prednosti.

          Comment


          • #6
            Re: Da li mogu neke vjezbe koje se inace rade sa ravnom sipkom raditi sa Z-sipkom?

            Predrucenje i zadnje rame? wtf?
            DR. Lonnie Lowery

            Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

            Comment


            • #7
              Kucni program sa z sipkom ! Hitno

              Dakle kupio sam z sipku i nekih 30-40 kila tegova znaci za kucno vjezbanje . Molio bih vas da mi sastavite program za vjezbanje, u smislu npr.Pon-triceps,prsa -pa navest sve vjezbe koje da radim sa tom -z sipkom,pa onda npr.
              Uto-ledja-biceps i navest sve vjezbe koje da radim i tako do kraja tjedna .Mozes i drukciji rasporedom vrsta misica ,samo mi je bitno da radim barem 4 puta u tjednu i da mi napiste vjezbe . .(Zelio bih napomenuti da imam samo z sipku i nista vise,i nemam nikakvog bencha vec cu na podu raditi mislim na one vjezbe koje budem trebao na podu umjesto bencha ili klupe).
              Vjezbe ako mozete postavite s ove stranice da nemoram trazit ako slucajno nebudem znao .
              http://www.fitness.com.hr/vjezbe/sav...eo-vjezbe.aspx

              I molim vas da mi ovaj put pomognete.Sredit cu prehranu i ciljam malo na masu .
              Unaprijed hvala

              Comment


              • #8
                Re: Kucni program sa z sipkom ! Hitno

                imal tko da je voljan pomoci ?

                Comment


                • #9
                  Re: Da li mogu neke vjezbe koje se inace rade sa ravnom sipkom raditi sa Z-sipkom?

                  Pa nemozemo ti bas druze pomoci da ti nadjemo sve vjezbe sa ez sipkom,probaj da napravis ili kucis ravnu sipku ili bucice i onda po netu pretrazis vjezbe koje si u mogucnosti da radis

                  Comment

                  Working...
                  X