Announcement

Collapse
No announcement yet.

Latovi - dubina leđa i "iscrtanost" su mi savršena, ali nemaju ni 1 cm širine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Latovi - dubina leđa i "iscrtanost" su mi savršena, ali nemaju ni 1 cm širine

    Imam problema sa latovima.

    Moj problem je slijedeći, dubina leđa i "iscrtanost" su mi savršena, ali nemaju ni 1 cm širine.

    Trening mi je slijedeći:

    4 serije t-bara - 10,8,6,6 ponavljanja
    4 serije veslanja - šipkom u pretklonu 10,8,8,5
    3 serije sjedećeg veslanja na kablovima - 10,8,6

    Vježbe mijenjam svaki trening, kombiniram slijedeće: jednoručno veslanje u pretklonu, lat naprijed i nazad, mrtvo.
    Ako trening ne prelazi 50 min. onda odradim seriju-dvije zgibova do otkaza.

    Prehrana je sređena, rezultate vidim na ostalim dijelovima tijela, ali na širini leđa nikako.

  • #2
    Re: Leđa :/

    Zgibovi i samo zgibovi
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: Leđa :/

      Originally posted by zv0 View Post

      Moj problem je slijedeći, dubina leđa i "iscrtanost" su mi savršena, ali nemaju ni 1 cm širine.
      pa ti mora da si dorian yates ili phil heath
      Originally posted by darios
      pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

      Comment


      • #4
        Re: Leđa :/

        Originally posted by zv0 View Post
        Imam problema sa latovima.

        Moj problem je slijedeći, dubina leđa i "iscrtanost" su mi savršena, ali nemaju ni 1 cm širine.

        Trening mi je slijedeći:

        4 serije t-bara - 10,8,6,6 ponavljanja
        4 serije veslanja - šipkom u pretklonu 10,8,8,5
        3 serije sjedećeg veslanja na kablovima - 10,8,6

        Vježbe mijenjam svaki trening, kombiniram slijedeće: jednoručno veslanje u pretklonu, lat naprijed i nazad, mrtvo.
        Ako trening ne prelazi 50 min. onda odradim seriju-dvije zgibova do otkaza.

        Prehrana je sređena, rezultate vidim na ostalim dijelovima tijela, ali na širini leđa nikako.
        kao prvo koliko daješ odmora latu jer njima nogama i prsima kao večim skupinama treba više odmora nego manjim skupinama tako da ako nemaš adekvatan odmor bezveze se forsiraš i kao drugo s kojim težinama radiš ako radiš sve te vježbe i serije sa 5 kg po ruci bezveze trošiš vrijeme bolje je napravit 3 vježbe sa 9 serije sa maximalnom kilažom nego 20 serija s minimalnom
        http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

        Uploaded with ImageShack.us

        Comment


        • #5
          Re: Leđa :/

          ubaci zgibove i lat mašinu tj. vertikalna vučenja, samo sa veslanjima nećeš kompletno razvit leđa
          Last edited by cro-cop; 27-09-12, 19:24.

          Comment


          • #6
            Re: Leđa :/

            Originally posted by Trace_4 View Post
            pa ti mora da si dorian yates ili phil heath
            ovo savršeno je u metafori

            Originally posted by darios View Post
            kao prvo koliko daješ odmora latu jer njima nogama i prsima kao večim skupinama treba više odmora nego manjim skupinama tako da ako nemaš adekvatan odmor bezveze se forsiraš i kao drugo s kojim težinama radiš ako radiš sve te vježbe i serije sa 5 kg po ruci bezveze trošiš vrijeme bolje je napravit 3 vježbe sa 9 serije sa maximalnom kilažom nego 20 serija s minimalnom
            7 dana, povećevam težine kolko mogu

            Comment


            • #7
              Re: Leđa :/

              Originally posted by cro-cop View Post
              ubaci zgibove i lat mašinu tj. vertikalna vučenja, samo sa veslanjima nećeš kompletno razvit leđa
              Potpis. Inače, i meni se to desilo, prvih 9 mjeseci nisam uopće radio vertikalna vučenja, pa sada popravljam štetu.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #8
                Re: Leđa :/

                tako sam i ja napocetku zaobilazio zgibove....i na kraju tek kad sam ih odlucio ubacit u trening leđa ugodno sam se iznenadio

                btw kako bi Rozga rekla: zgibovi su zena,majka,kraljica za leđa....
                Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                Comment


                • #9
                  Re: Leđa :/

                  Originally posted by cro-cop View Post
                  ubaci zgibove i lat mašinu tj. vertikalna vučenja, samo sa veslanjima nećeš kompletno razvit leđa
                  Misliš na ovo? http://www.coopersguns.com/videos/ex...lat-pull-down/

                  Ili kad se stavi onaj drugi nastavak na lat mašini?
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • #10
                    Re: Leđa :/

                    Originally posted by bot1950 View Post
                    Misliš na ovo? http://www.coopersguns.com/videos/ex...lat-pull-down/

                    Ili kad se stavi onaj drugi nastavak na lat mašini?
                    ne mora striktno biti ovakav nastavak, no to je uobičajeni za lat mašinu. teretane imaju razne nastavke duge,kratke, pa i one "trokutaste", recimo ja kad radim povlačenje na latu širokim hvatom koristim taj uobičajeni dugi nastavak za svinutim krajevima, dok prilikom uskog hvata običavam staviti onaj kratki ravni koji također koristim kad radim triceps pushdown ili biceps pregibe na sajli

                    Comment


                    • #11
                      Re: Leđa :/

                      moze mi netko dati kako se rada ta "vertikalna vucenja", ne mogu nigdje nac ?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Leđa :/

                        http://treningzivot.blogspot.com/
                        I know i can be what i wanna be,
                        if i work hard at it,
                        i'll be where i wanna be
                        i know i can, i know i can <3

                        Comment


                        • #13
                          Re: Leđa :/

                          Originally posted by Slavonka23 View Post
                          zahvaljujem , to i radim samo nisam bio siguran kako se zove :P

                          Comment


                          • #14
                            Re: Leđa :/

                            najverovatnije gresis u kretanju ramena,izbor vezbi je sasvim ok

                            Comment


                            • #15
                              Re: Leđa :/

                              probaj:

                              fokusirat se na MM connection
                              vise zgibova i lat pull-downs, mozda i straight arms pull downs
                              - koristiti pravilnu tehniku na zgibovima sto 98% ljudi ne radi
                              - mozda ti pomaze da 2 puta sedmicno uradis komplet ledja ili jedan dan horiz. vucenje drugi vert. vuc.
                              - ili cak neke supersetove/drop-setove
                              - promjeni rep range
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment

                              Working...
                              X