Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomozite mi u izradi plana - najvaznije da porastem i skidanje sala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomozite mi u izradi plana - najvaznije da porastem i skidanje sala

    Imam 16 godina,visina 163 i imam plan da pocnem sa treningom pa mi pomozite u planu
    Imam sala oko stomaka(nije strasno,kada malo pritegnem i kada obucem opustenu majcu i ne vidi se ali ne zelim da vise skrivam)
    Malo debele butine

    Cilj:Porasti sto vise,maci svo salo,nabacati misice

    Moj plan po danima da radim vezbe su
    Pon vezbe za ruke
    Uto vezbe za stomak
    Sre vezbe za noge
    Cet vezbe za ruke
    Pet vezbe za stomak
    Sun vezbe za noge
    Nedelja odmor

    Ili je previse sobzirom da nisam u kondiciji?radio bih po sat vremena
    Od svega mi je najvaznije da porastem i skidanje sala

  • #2
    Re: Po,ozite mi u izradi plana

    A di su leđa i prsa?
    Prvo će ti se smijat,onda će te ignorirat,zatim ćeš pobijedit.

    Comment


    • #3
      Re: Po,ozite mi u izradi plana

      nemozes samo trbusne trenirat haha.. imas tolko programa na forumu, a ni jedan nije ni priblizno los ko ovaj haha..citaj i ne pisi nista...dok se ne načitaš..
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • #4
        Re: Po,ozite mi u izradi plana

        Koliko si težak? Ako imaš oko 60 kg mislim da nema razloga za skidanje sala za sada, kreni onda na masu pa prije ljeta odi na defku. Jedino sada skini salo ako ti je veliki bf.

        Comment


        • #5
          Re: Pomozite mi u izradi plana - najvaznije da porastem i skidanje sala

          evo npr:

          Ponedjeljak : Prsa i Triceps
          Utorak : Leđa i Biceps
          Srijeda : Odmor
          Četvrtak : Noge (Quadriceps i Hamstrings)
          Petak : Ramena, Listovi i Trbuh
          Subota : Odmor
          Nedjelja : Odmor

          3 do 4 serije po vježbi, 10-12 ponavljanja

          "SAMO ROKAJ" i ne pretjeruj sa tezinama

          Comment


          • #6
            Re: Pomozite mi u izradi plana - najvaznije da porastem i skidanje sala

            A koje su vezbe dobre za prsa,triceps,ledja,biceps,noge,ramena,listovi,trbu h?
            Za svaku posebno?
            Imam Vratilo za zgibove mogu li to da koristim?

            Comment


            • #7
              Re: Pomozite mi u izradi plana - najvaznije da porastem i skidanje sala

              Evo ti link pa trazi sta ti triba:http://www.coopersguns.com/videos/ex...-encyclopedia/
              Prvo će ti se smijat,onda će te ignorirat,zatim ćeš pobijedit.

              Comment


              • #8
                Re: Pomozite mi u izradi plana - najvaznije da porastem i skidanje sala

                Dali je za noge dovoljno trcanje?

                Comment


                • #9
                  Re: Pomozite mi u izradi plana - najvaznije da porastem i skidanje sala

                  Originally posted by stefkoss View Post
                  Dali je za noge dovoljno trcanje?
                  nije. imaš na onom linku što su ti iznad dali pa klikneš na noge i pogledaš vježbe.. izabiri si one vježbe koje pogađaju više mišićnih skupina
                  Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomozite mi u izradi plana - najvaznije da porastem i skidanje sala

                    ma koja masa??? koja definicija???
                    Imas 16 godina uvati se pravog sporta i kloni se BB pogotovo ako nemas pojma (kao sta se vidi po prilozenom)
                    Ima vrimena za pumpat bicepse i biti zgodan curicama...
                    Jos se razvijas i ako nemas koga da te uputi i nadgleda u teretani (naravno nekog tko zna), sance su ti 90% da ces krivo radit a 100% da ces negativno utjecat na zdravlje (kosti, ligamenti, misici)
                    Uvati se anaerobnog sporta i u sklopu tog sporta radi na kordinaciji i eksplozivnoj snazi...
                    Pitaj bilo kojeg Kondicijskog trenera i isto ce ti rec ali ako si ti zadovoljan s upustvima koje dobivas po forumu od likova koji jedva imaju neko povrsno znanje o treningu a kamoli o BB onda samo naprid...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Po,ozite mi u izradi plana

                      Originally posted by arianko View Post
                      Koliko si težak? Ako imaš oko 60 kg mislim da nema razloga za skidanje sala za sada, kreni onda na masu pa prije ljeta odi na defku. Jedino sada skini salo ako ti je veliki bf.
                      Kila 67,sta je bf i kako se mjeri?
                      Sta je najolje za skidanje sala a da nije trcanje?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Po,ozite mi u izradi plana

                        Originally posted by stefkoss View Post
                        Kila 67,sta je bf i kako se mjeri?
                        Sta je najolje za skidanje sala a da nije trcanje?
                        Prvo, bf=body fat... stvarno mislim da se vise ne triba nista govorit o tome, postotak potkoznog masnog tkiva, nista vise.

                        Drugo, "Sta je najolje za skidanje sala a da nije trcanje?"
                        Sinko moj, iz ovoga si puno reka, ako ne planiraš dignit guzicu, prigrist jezik i smanjit potrebu za uništavat sebe ne treniranjem i preživanjem u junku onda nemamo o cemu pricat. Rezultati nece sami doc. Just saying. Nema lakog načina do uspjeha, sve sta oces postic moras zasluzit, sad je na tebi.

                        Trcanje trosi vise sala, a i vise misica. Brzo hodanje recimo ili neka aktivnost na 65% fsmax (maximalnog broja otkucaja srca) bi trebala bit cilj, jer je to recimo optimala, tako da tu ciljaj.
                        Premda, imaš 67 kila, 160 i nešto i to skidanje sala bi triba zaboravit trenutno. Nabaci mase jer tribas nesto imat definirat ako vec ne zelis na čačkalicu doć.

                        Zima je, neće se ništa vidit.
                        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Po,ozite mi u izradi plana

                          Originally posted by Aquila_hr View Post
                          Prvo, bf=body fat... stvarno mislim da se vise ne triba nista govorit o tome, postotak potkoznog masnog tkiva, nista vise.

                          Drugo, "Sta je najolje za skidanje sala a da nije trcanje?"
                          Sinko moj, iz ovoga si puno reka, ako ne planiraš dignit guzicu, prigrist jezik i smanjit potrebu za uništavat sebe ne treniranjem i preživanjem u junku onda nemamo o cemu pricat. Rezultati nece sami doc. Just saying. Nema lakog načina do uspjeha, sve sta oces postic moras zasluzit, sad je na tebi.

                          Trcanje trosi vise sala, a i vise misica. Brzo hodanje recimo ili neka aktivnost na 65% fsmax (maximalnog broja otkucaja srca) bi trebala bit cilj, jer je to recimo optimala, tako da tu ciljaj.
                          Premda, imaš 67 kila, 160 i nešto i to skidanje sala bi triba zaboravit trenutno. Nabaci mase jer tribas nesto imat definirat ako vec ne zelis na čačkalicu doć.

                          Zima je, neće se ništa vidit.
                          Pa ne vidi se nista ako obucem jaknu.
                          Ali ja elim za ljeto za mora da se vidi da vodim racuna o svom telu

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pomozite mi u izradi plana - najvaznije da porastem i skidanje sala

                            Riss obrisite poruke inbox vam je pun

                            Comment

                            Working...
                            X