Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć oko treninga za ektomorfa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoć oko treninga za ektomorfa

    Pozdrav .. trebam pomoc oko treninga.. dakle, 17 god, 187cm, 82 kg, prokleti EKTOMORF.. kad sam poceoo trenirat u roku god i pol dana sam sa 62kg dosao na 78 a u zadnjih ajmo rec god dana nikako se za ozbiljno primit treninga i prehrane pa sam odlucio sad krenut napravio sam plan prehrane, dosta zobenih, kompleksnih UH, jaja, posnog, tune, mesa i sveg ostalog sta uleti,, izracunao sam cca 4000 kcal, to ce nadam se biti dosta... e sad me muci trening. Posto sam ektomorf trebao bi sto manje trenirat, znaci ajmo rec 3x tjedno, radit s velikim tezinama, malo ponavljanja, velike pauze između serija, to sam skuzio jer sam prekopo cijeli internet ali nigdje nisam nasao neki konkretan plan i podjelu treninga.. citao sam da bi trebao radit samo slozene vjezbe i kao full body treninge.. Pa me zenima kaj nije previse trenirat npr 3xtjedno cijelo tijelo?? I kad god sam to radio nikad nisam bio zadovoljan takvim treninzima.. a kad bi to rasporedio na 3 djela npr PRSA-TRICEPS, LEĐA BICEPS, NOGE- TRBUH, sta mi nije onda mi je nekak previse cekat npr od ponedjeljka pa do onog drugog pon da opet idem radit npr prsa, imam osjecaj da nisam nekak u formi?? Pa ak neko ima neku ideju i ak ima neko iskusta s nama ektomorfima bio bi mu zahvalan samo da mi slozi plan treninga
Working...
X