Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dali bi mogao vježbati bench + zgibove svaki dan, bi mi to poremetilo odmor mišića?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dali bi mogao vježbati bench + zgibove svaki dan, bi mi to poremetilo odmor mišića?

    Znači do sada sam vježbao:
    jedan tjedan:
    ponedjeljak prsa, ramena, triceps, srijeda biceps i leđa, petak noge i leđa.
    drugi tjedan:
    ponedjeljak: prsa i leđa, srijeda: triceps, biceps, ramena, petak: noge i leđa.

    utorak, četvrtak, subotu imam cardio + trbušnjaci.

    Nabavio sam bench i WHEY, sada me zanima dali bi ja mogao vježbati bench + zgibove svaki dan, znači ne puno nego eventualno 3-4 serija na benchu i 3-4 serija zgibova? Mislio sam dignem 10 puta na benchu, pa zgibove koliko mogu do pada, onda opet 10 na benchu pa zgibove itd.. dali bi mi to poremetilo odmor mišića jer znam da ne treba vježbati jednu grupu mišića svaki dan, ako ne može svaki dan dali mi možda netko reći kada bi mogao ih vježbati? možda svaki drugi dan?
    I dali je dobro piti WHEY nakon cardio treninga i trbušnjaka, ne želim se rasipati s njime, za sada mislim da mi je potrebno nakon vježba snage, znači pon, srijeda, petak da pijem WHEY u PWM, što mislite o tome?!
    Ideje prijedlozi su dobrodošli.

  • #2
    Re: Par nedoumica.

    Po meni "najprikladnije" je uzeti 2 dana za odmor prsa, tako i leđa , a vjerovatno moze funkcionirati i svaki drugi dan.
    Poslije kardia je najbolji kruti obrok (P+UH).

    Comment

    Working...
    X