Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko puta u teretanu? 3 puta tjedno u trajanju od 3 i po sata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko puta u teretanu? 3 puta tjedno u trajanju od 3 i po sata

    Dali je dobro ici u teretanu 3 puta tjedno u trajanju od 3 i po sata full body rad?

  • #2
    Re: Pozdrav

    Originally posted by pocetnik View Post
    Dali je dobro ici u teretanu 3 puta tjedno u trajanju od 3 i po sata full body rad?
    Nije......

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav

      Originally posted by pocetnik View Post
      Dali je dobro ici u teretanu 3 puta tjedno u trajanju od 3 i po sata full body rad?
      Kako bi ja face poput tebe volio samo jedan trening od 45 minuta voditi a onda ti nakon toga reci evo ti sad nastavi jos 2 sata i 45 minuta da bude ukupno 3 ipo sata. Isao bi ti kuci placuci nakon 45 min ja ti kazem.

      Comment


      • #4
        Pozdrav

        Evo zamolio bih vas da prokomentirate moj nacin treniranja i prehrane te da me uputite na sve propuste i lose strane programa...dakle kreno sam u teretanu prije 10-ak dana,prije toga igro sam rekreativno kosarku malo doma sklekovi,trbusni,zgibovi itd...kosarku namjeravam igrat svaki drugi dan e sad namjeravam ici u teretanu 3 puta tjedno jer mi obaveze ne dopustaju vise,znaci 3 puta full body u trajanju od 3, do 3 i po sata uz naravno istezanje i zagrijavanje...prvo radim ramena jer su najmanji misic zatim prsa,triceps,trbusne,leđa,biceps i noge+listovi radim po 4 serije od 10-12 ponavljanja...visok sam 193 i imam 95kg niam debel neko jak....hahah....zatim prehrana ej to sam smislio ovako ujutro neka krofna ili zobene +pola mjerice 100% gold whey standard...zatim oko 10 i po u skoli marenda sendvic obavezno sir i neka sunka ili neki pileci,pureci narezak mozda i neki yogurt ili banana...zatim oko 2 nakon skole mislio sam striktno u teretanu do nekih 5 5 i po zatim doma 1,5 mjerica whey(oko 50g,40g proteina)+dextroza ili grožđica 100g grožđica ili 30-40g dextroze jer se nebi želio udebljat znaci to ODMAH nakon treninga u onih narednih 1 sat sat i po jos neki proteinski obraok ili neko meso ili tuna,mozzarela ako financije dopustaju ako ne malo manje proteinska hrana i prije spavanja zobene s 3-4 dcl mljeka ili neki yogurt od 05l......UNAPRIJED ZAHVALJUJEM

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav

          evo otvorio sam novu temu pa ova moze pod lock...samo da napomenem da mi razmaci između ponavljanja nisu duzi od 1 minute i da razmake između serija uopce neradim 30 min izgubim na zagrijavanju i istezanju...pretezno mi zadnje ponavljanje u zadnjoj seriji bude ono samo sto mi uteg neispadne iz ruke...e sad neznam

          Comment


          • #6
            Re: Pozdrav

            Zašto otvaraš duple teme?

            Comment


            • #7
              Re: Pozdrav

              neznam kako onu zakljucati...onu sam otvorio samo da vidim dali sa u mogucnosti jer prvih 2 dana nisam mogo otvarati teme...znaci razmaci između ponavljanja nisu duzi od 1 minutu a između serija ih neradim...30 min izgubim na zagrijavanju i istezanju da napomenem da me ljudi u teretani cudno gledaju jer budem mokar od glave do pete...vjezbe pokusavam izvodit sto pravilnije znam i kilazu si uvjek uzmem ono da mi zadnje ponavljnje u zadnjoj seriji bude moj max...

              Comment


              • #8
                Re: Pozdrav

                Niko nista???jedino nisam siguran dali bi bilo dobro jos u onih 2 sata poslje skole ici pojest nesto doma i tek onda u teretanu?

                Comment


                • #9
                  Re: Pozdrav

                  Originally posted by WTF View Post
                  Kako bi ja face poput tebe volio samo jedan trening od 45 minuta voditi a onda ti nakon toga reci evo ti sad nastavi jos 2 sata i 45 minuta da bude ukupno 3 ipo sata. Isao bi ti kuci placuci nakon 45 min ja ti kazem.
                  a dobro ako je kojim cudom to moguce???!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pozdrav

                    Originally posted by Ilusion View Post
                    Nije......
                    Moze neko obrazlozenje...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pozdrav

                      Originally posted by WTF View Post
                      Kako bi ja face poput tebe volio samo jedan trening od 45 minuta voditi a onda ti nakon toga reci evo ti sad nastavi jos 2 sata i 45 minuta da bude ukupno 3 ipo sata. Isao bi ti kuci placuci nakon 45 min ja ti kazem.
                      neznam stvarno kako ti stignes odradit cijelo tijelo za 45 min,to ti je oko 7 minuta po grupaciji misica...niti da dizes tankere i uz to se zagrijat i istegnut....

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pozdrav

                        Originally posted by pocetnik View Post
                        neznam stvarno kako ti stignes odradit cijelo tijelo za 45 min,to ti je oko 7 minuta po grupaciji misica...niti da dizes tankere i uz to se zagrijat i istegnut....
                        koji vrag??? pa niko ne vježba full body svaki dan!!! svaki dan ima svoju mišićnu skupinu.. npr danas si prsa, sutra leđa itd itd
                        Rome wasn't built in a day.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pozdrav

                          Originally posted by pocetnik View Post
                          neznam stvarno kako ti stignes odradit cijelo tijelo za 45 min,to ti je oko 7 minuta po grupaciji misica...niti da dizes tankere i uz to se zagrijat i istegnut....
                          Zagrijavanje ne racunam kao trening.
                          45 minuta je dovoljno za brutalan trening ako u pauzama između serija neces ici drkati kur.ac, pisati poruke po mobu, pricati glupe viceve okolo, sjediti na spravi i slicne gym-gadosti vec ako ce ti pauza biti od 45 sekundi do max 1 minute... Itekako se moze odraditi, ali ne svatko, ne ljudi poput tebe, jer trening od 45 minuta je prezahtjevan kako fizicki tako i psihicki te zahtjeva dobru formu!
                          Kakva 3 ipo sata covjece? Uh...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pozdrav

                            WTF prijatelju pusti ga ca. Ja mislim da ce odustat nakon prvih 2 tjedna.
                            NITKO NORMALAN NIJE U TERETANI 3 SATA, ja nakon onih 45-60 minuta u teretani nemam vise snage za nista a kamoli jos 2 sata!
                            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pozdrav

                              Originally posted by HTC View Post
                              koji vrag??? pa niko ne vježba full body svaki dan!!! svaki dan ima svoju mišićnu skupinu.. npr danas si prsa, sutra leđa itd itd
                              mozem mi molim te objasnit sta bi ja trebo koji idem 3 puta tjedno uteretanu ponrsa,triceps,trbusne recimo utorak leđa biceps ramena i pet noge .....i sta to mi znaci da radim prsa jednom tjedno leđa jednom tjedno itd....nisam napravio nis...

                              Comment

                              Working...
                              X