Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

    ukratko trening mi je zadnji otprilike ovako izgledao:

    uski bench na smitovoj: 110kgx8, 100kgx7,90 kg x8
    potisak bucicama 16kgx8 put svaka ruka, 16x7.,14 x 8
    potisak s cela, 35kgx8, 30kgx8,30kgx6
    ravna sipka 7x7x7, 25 kg, 25 kg, 20 kg
    potisak iza glave: 12kgx10,12kg,x8 kg,10 kg x 10
    cekic 14kgx8, 14 kg x 8, 14kg x 6
    sajla triceps 32,5kg 3serije po 8
    sajla biceps 24,5 kg 3 serije po 8

    poceo sam trenirat prije skoro 5 mjeseci, napredak u snazi jako velik
    al sama velicina bicepsa nikako, zapeo na 36 cm flex i ne ide! podlaktica 30. imam jako duge ruke(193cm sam visok inace).
    bio sam se posteno nabulkao sa 82 kg na 94.5 kg(al lagani bulk je poceo 10.8, a treniranje 1.11, nisam moga radi posla prije) i tad mi je biceps bio 37.5, radio sam lagani kalorijski deficit i pao na 91 kg al je i biceps pao na 36-36,5!

    sad sam presao na ketogenu dijetu plan mi skini jedno 5 kg i bit mao mrsaviji i relativno definiran pa iza lita opet bulk...
    Prije deficita se hranio izvrsno! oko 180 p dan, 3000 cal trpao(previse za mene, dosta nepotrebnog bulka), rize dosta, al povrca malo nazalost. p.s. ima 20 dana sam na kreatinskoj pauzi...
    molim neki savjet di grijesim! upale skoro uvijek dobijem, traju dan-2. od ima 2 tjedna poceo radit biceps i ponedjeljkom uz prsa, al odradim 3 vjezbe po 8 ponavljanja, cuo da nesmim vise radi pretreniranosti..

    svugdi citam da ne valja pretreniranost, da se treba radi samo 1 tjedno, sad cu bit smisan, al odem na youtube i vidim jednog Fletchera koji ima biceps ko rukometni balun i tvrdi da ga radi 7 puta tjedno i onda ni sam neznan sta da mislin...
    iskreno jako je deprimirajuce, ubije u pojam... imam osjecaj da stojim na mjestu, a toliko truda i novaca ulazem..
    hvala...
    Last edited by vELOCITY; 03-04-13, 23:39.
    http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...62_700b_v1.jpg

  • #2
    Re: Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

    2 puta ga ubaci nema straha od pretreniranja

    Comment


    • #3
      Re: Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

      da ih odradim full pon. iza prsa i petkom ka inace?
      http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...62_700b_v1.jpg

      Comment


      • #4
        Re: Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

        kao prvo 3000 kcal na 93 kg na masi je po meni premalo,onda kao drugo kazes ruke ti slabo naopreduju pa nemogu ti nikako napredovati kad si na definicij tj nemoze ti misic rasti,i cudi me kako to da na bench dizes 100 kg a sa bucicama jako malo?

        Comment


        • #5
          Re: Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

          unosio sam 3000 i zdeblja se ko prascic, dobio 12 kg i to ne pre kvalitetnih... toliko o tom da mi je malo?!...
          a za bench i bučice nez sta da ti kazem... kad radim prsa max mi je 97 kg.
          a uski radim na smithovoj masini, s tim da mi je ispod sisa sipka, vjerovatno je lakse, nez...tako je kako je
          http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...62_700b_v1.jpg

          Comment


          • #6
            Re: Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

            Originally posted by Armani View Post
            2 puta ga ubaci nema straha od pretreniranja
            Bitan je volumen treninga!

            Comment


            • #7
              Re: Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

              ako si se zdebljao na 3000 kcal onda si slabo stimulirao misic

              Comment


              • #8
                Re: Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

                u pravilu se skoro uvik oznojim i imam upalu bar dan-2. doduse najmanje se oznojim kad radim ruke, ipak je to mala skupina misica?... dok sam neugodno mokar kad noge radim... tako da sam valjda onda uspio stimulirati misic? :O
                http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...62_700b_v1.jpg

                Comment


                • #9
                  Re: Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

                  e onda stvarno imas spor metabolizam hehe,gledaj probaj odvojiti ruke od drugih misica znaci uzmi si 2 dana u tjednu i razvali ih posteno znaci biceps/triceps

                  Comment


                  • #10
                    Re: Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

                    jako spor metabolizam imam... doduse nekidan mi je izmjerilo da mi bazalni 2200...

                    Evo dobio sam ovaj program upravo, slicno, al isprobam. iako ne ocekivan neke rezultate na ovom rezimu prehrane, al mislim da bi trebalo funkcinorati!

                    super serije tricepsa i bicepsa, pauza od 30 sek je na znaku ; uski benč - jednoručni bic sa zaokretom 4 serije; potisak sa čela sa z šipkon - dvoručni bic sa z šipkon 3 serije; jednoručno sa bućicon iznad glave tric - čekić 3 serije; triceps sajla - skotova klupa bic 3 serije; jednoručno sajla tric - dvostruki bic na sajli 2 serije; 7-7-7 sajla tric sa naopakim hvatom - 7-7-7 konop sajla bic 2 serije!! triceps ili biceps nakon treninga prsa i leđa, Tad ide jednu osnovnu vježbu, dvi izolirajuće i jednu do dvi opadajuće za tric odnosno bic
                    http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...62_700b_v1.jpg

                    Comment


                    • #11
                      Re: Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

                      Jbs trbusne, skidam se s ketodne i idem na bulk opet!
                      http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...62_700b_v1.jpg

                      Comment


                      • #12
                        Re: Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

                        I ja se oznojim kad radim kardio ali to ne znaci da sam stimulirao misic na rast.
                        Radi serije do otkaza, ako imas kvalitetnog spotera-mozes koju seriju i preko otkaza.
                        Za potaknut ruke na rast-nije potrebno odradit 20 serija i sl.-izaberi par vjezbi koje ti najvise odgovaraju i rotiraj ih iz treninga u trening. Po meni vec sa 6 serija za tric i 4 za bic+hammer, 2 puta tjedno ako imas pravilnu tehniku i prehranu, ruke moraju rasti s tim da biras vjezbe poput dipseva i sl. Moze se ici cak i sa manje ali evo ako se bas zelis rukama posvetit, ali jako pazi na tehniku rada i brzinu te na negativni dio pokreta.
                        Dok si na dijeti, normalno da ti ruke nece napredovat, cak ce ti dosta pasti... to je normalno i to je kod svakoga.
                        I mene cudi da na uskom benchu radis 110 kg, a s bucicama svega 16kg-ali manje bitno sad -to sam spomenuo jer sam ti jos htio napisat da bi ti bilo pametnije radit slobodnim tezinama nego na smith.
                        MYPROTEIN

                        Comment


                        • #13
                          Re: Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

                          A gledaj, uski je triceps, a bucice su biceps, nema te sta cudit, imam jaci triceps i to e to. Mozda zato sta san cili zivot radio samo uske sklekove, nez..
                          http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...62_700b_v1.jpg

                          Comment


                          • #14
                            Re: Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

                            Također iman isti problem. Ja imam 191 cm visine i isto jako duge ruke. Tezine su sasvim ok koje radim ali ruka i dalje sporo raste. Tu stvarno dosta igra dužina ruku čini mi se jer isto ka i tebi sporo to ide. Gledan druge kojima na puno slabijim treninzima (za prehranu neznan ali isto jako pazim na to) ruke bujaju a meni jako malo. Mislin da nam je sudbina da cemo se morat oznojit tri puta vise za isti efekt. Meni je osobno puno pomogla vježba za biceps koju radim svaki drugi ili treći put a to su negativne kontrakcije sa bučicom na propovjedničkoj klupi. Uzmem težinu koja je malo veća nego što sam mogu dić i onda kontroliram spuštanje, a podižem uz pomoć druge ruke.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Tvrdoglave ruke mi sporo rastu! molim pomoć....

                              Tako je to u klubu visokih ljudi. Nemam ni ja nista vise srece s rukama. Pokusavam pronaci pravu forumulu za rast bicepsa ali ne ide mi bas.
                              Ako je u godinu ipo dana mozda 3 cm narasla plafon.
                              A odstupanje opustene ruke od napete je ogromno, do 5 cm...
                              Ja bi radije da se na sredini nađe

                              Comment

                              Working...
                              X