Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primjer programa, idem u teretanu 7 puta tjedno - misljenja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Primjer programa, idem u teretanu 7 puta tjedno - misljenja?

    pozdrav svima, sastavio sam si jedan program,prakticiram ga vec neko vrijeme pa me zanimaju misljenja, idem u teretanu 7 puta tjedno, znam da ce neki rec da je to previše ali jednostavno imam vremena i volje,a i zasad ne osjecam da sam se preforsirao,pa cu vidjet sta ce bit, dakle radim 7 puta tjedno, svaki dan je jedna skupina misica, s tim da se ramena i ruke rade 2 puta tjedno posto su mi to najslabiji dijelovi tijela. za svaku navedenu vjezbu radim 4 serije ponavljanja idu 12-10-10-8.

    RAMENA - sjedeći shoulder press
    Lateral Raise
    upright row
    sjedeći millitary press
    stražnje rame (ne znam ime vježbe)
    shoulder shrug

    PRSA - bench
    kosi bench
    chest press
    pectoral

    LEĐA - lat
    upper back
    vertical traction
    low row
    lower back

    RUKE - stojeći pregib sa šipkom
    Pregib bučicama u pretklonu
    pregib na scottovoj klupi
    propadanja
    Triceps ekstenzija na sajli
    Ekstenzija iznad glave bučicom
    uski bench na ravnoj klupi

    NOGE - čučnjevi ( na smith mašini)
    leg press
    leg curl
    leg extension
    listovi



    misljenja i savjete molim

  • #2
    Re: primjer programa, misljenja?

    ajme,cim sam vidio 7 puta da ides prestao sam citati,citaj forum slozi si plan treninga pa onda postavi i pitaj jeli dobro,da bi misic mogao rasti moras odmarati,idi 4 puta tjedno u teretanu to je dovoljno a ako bas moras trenirati ako imas volje onda ostala 3 dana idi nabtrcanje

    Comment


    • #3
      Re: primjer programa, misljenja?

      Čučnjevi na smith mašini nisu čučnjevi, ekstenzija ide prije fleksije.
      Nisi napiso serije.
      Možeš radit 6 puta tjedno ako se ne osjećaš umorno, a ne 7, ali zato moraš uzimat preko 4000kcal dnevno.

      Comment


      • #4
        Re: primjer programa, misljenja?

        Originally posted by Jasamm View Post
        Čučnjevi na smith mašini nisu čučnjevi, ekstenzija ide prije fleksije.
        Nisi napiso serije.
        Možeš radit 6 puta tjedno ako se ne osjećaš umorno, a ne 7, ali zato moraš uzimat preko 4000kcal dnevno.
        A nego šta su?

        Comment


        • #5
          Re: primjer programa, misljenja?

          7 puta nedeljno rade takmicari na roidsima a ne ti rekreativac/naturalac..misic ne raste u teretani nego dok se odmara, tvoji misici se ne mogu nikako odmoriti, nacnes ramena u ponedeljak, a sutradan ih opet koristis na bencu, nacnes biceps na ledjima pa ga opet sutra radis, misici ce ti se samo smanjiti, split ti ne valja nikako, ako se mozes nazvati ovo splitom, a ti radi sta oces.

          Comment


          • #6
            Re: primjer programa, misljenja?

            radim 4 serije, 12-10-10-8 ponavljanja

            onda da idem npr 6 puta u teretanu i uzmem jedan dan kao odmor (nedjelja)

            Comment


            • #7
              Re: primjer programa, misljenja?

              xD Šta pričaš ti normalno da to jesu čučnjevi riječ je samo o balansu ničemu drugome.
              Last edited by marko1003; 11-04-13, 20:11.

              Comment


              • #8
                Re: primjer programa, misljenja?

                Originally posted by Jasamm View Post
                Čučnjevi na smith mašini nisu čučnjevi, ekstenzija ide prije fleksije.
                Nisi napiso serije.
                Možeš radit 6 puta tjedno ako se ne osjećaš umorno, a ne 7, ali zato moraš uzimat preko 4000kcal dnevno.
                hahahha a nego sta je?Ja radim od pocetka na smithu i napredujem

                Comment


                • #9
                  Re: primjer programa, misljenja?

                  Originally posted by redthunder View Post
                  hahahha a nego sta je?Ja radim od pocetka na smithu i napredujem
                  Smith je odličan način za naučiti pravilno izvođenje! Uopće nije toliko loš...

                  Comment


                  • #10
                    Re: primjer programa, misljenja?

                    Originally posted by mile View Post
                    Smith je odličan način za naučiti pravilno izvođenje! Uopće nije toliko loš...
                    smith je odlicna stvar za pogodit misic jer ti daje koncetraciju.Naravno slobodne tezine su bolje za snagu,al za pogodit misic je bolji smith.Ja inace i prsa radim smithom,pogadjam prsa a i napredujem.

                    Comment


                    • #11
                      Re: primjer programa, misljenja?

                      Originally posted by redthunder View Post
                      smith je odlicna stvar za pogodit misic jer ti daje koncetraciju.Naravno slobodne tezine su bolje za snagu,al za pogodit misic je bolji smith.Ja inace i prsa radim smithom,pogadjam prsa a i napredujem.
                      Bench press?

                      Comment


                      • #12
                        Re: primjer programa, misljenja?

                        Originally posted by mile View Post
                        Bench press?
                        da i kosi i ravni sa smithom

                        Comment


                        • #13
                          Re: primjer programa, misljenja?

                          želite reć da je bolje izvodit vježbe na smithu nego slobodne šipke/utezi ??

                          meni to zvuči smiješno
                          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                          Fak me, right?

                          Comment


                          • #14
                            Re: primjer programa, misljenja?

                            Originally posted by domagoj View Post
                            želite reć da je bolje izvodit vježbe na smithu nego slobodne šipke/utezi ??

                            meni to zvuči smiješno
                            Mali priest je rekao da moze bit jednako ucinkovit kao regularni bench,ja sam se sam u to uvjerio(ovo za pra govorim),a vrijedi i za cucanj

                            Comment


                            • #15
                              Re: primjer programa, misljenja?

                              Originally posted by redthunder View Post
                              Mali priest je rekao da moze bit jednako ucinkovit kao regularni bench,ja sam se sam u to uvjerio(ovo za pra govorim),a vrijedi i za cucanj
                              jesi ti možda nedavno radio običan benč pa negdje napisao da nemaš ravnotežu ? i rekao da radiš inače na smith, ako nisi, pardon, al kad radiš na smithu ne aktiviraju se svi mišiči

                              mali priest je priča za sebe, on pogodi mišić i bez da stavi ikakvu kilažu (ne znam točno, al vjerujem da je tako)

                              po mom mišljenju mislim da je bolje radit u početku običan benč, a kad budeš u stanju ostvariti mind muscle vezu, onda na smithu polagano izgarat

                              al to je samo neko moje razmišljanje, ako ti više odgovara smith, radi na smithu
                              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                              Fak me, right?

                              Comment

                              Working...
                              X