Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plan treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plan treninga

    Pozdrav

    Evo vec koji mjesec idem u teretanu i koristim ovaj plan treninga

    Pon:Prsa i Biceps
    Uto:Leda i Triceps
    Sriff
    Cet:Noge i Trbuh
    Pet:Ramena i Podlaktica

    Zanima me jeli ovaj plan uredu , trebam li sta promjenuti posto nisam bas iskusan .

  • #2
    Re: Plan treninga

    Originally posted by Mateo Zelenika View Post
    Pozdrav

    Evo vec koji mjesec idem u teretanu i koristim ovaj plan treninga

    Pon:Prsa i Biceps
    Uto:Leda i Triceps
    Sriff
    Cet:Noge i Trbuh
    Pet:Ramena i Podlaktica

    Zanima me jeli ovaj plan uredu , trebam li sta promjenuti posto nisam bas iskusan .
    Ok je trening mada sam ja vise za varijantu:
    grudi-triceps
    ledja-biceps

    Nekako meni vise odgovara mada ti radi kako ti zelis i kako tebi vise odgovara jer bench recimo pogadja i triceps, a ako radis biceps-grudi , i radis bench sjutra dan mozes dobiti upalu tricepsa ,i zato ne mozes radit triceps pod upalom to se meni desavalo pa zato ovo pisem, inace sve ostalo ok

    Comment


    • #3
      Re: Plan treninga

      To sam i ja bas isto bio mislio , nego nisam bio siguran , u svakom slucaju hvala .

      Comment


      • #4
        Re: Plan treninga

        ovako jer bi meni promjena plana treninga mogla donijeti napredak ..prie sam radio npr u pon. -prsa ,triceps
        sad bi radio prsa i bicu jer došao sam do težine od 60 kg na visinu 170cm i sad mi se napredak očajno pogoršao jedva da išta napredujem zadnjih 5 tjedana a nisam pretreniran jer sam si uzeo odmor.usput imam 14 godi treniram tek 3 mjeseca

        Comment


        • #5
          Re: Plan treninga

          Originally posted by Domi123 View Post
          ovako jer bi meni promjena plana treninga mogla donijeti napredak ..prie sam radio npr u pon. -prsa ,triceps
          sad bi radio prsa i bicu jer došao sam do težine od 60 kg na visinu 170cm i sad mi se napredak očajno pogoršao jedva da išta napredujem zadnjih 5 tjedana a nisam pretreniran jer sam si uzeo odmor.usput imam 14 godi treniram tek 3 mjeseca
          Ajde napiši svoj plan treninga,vježbe i serije pa cemo vidit.Mada ja osobno mislim da tebi treba promjena plana prehrane.
          Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

          Comment

          Working...
          X