Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zanima me je li u redu raditi trening nogu dan poslije prsa i leđa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanima me je li u redu raditi trening nogu dan poslije prsa i leđa?

    Dobar dan svima.

    Zanima me jeli u redu raditi trening nogu dan poslije prsa i leđa?
    znači:
    Pon. Prsa i Leđa
    Uto: Noge i Trbuh
    Čet: Ramena
    Pet: Ruke

    Hvala
    Pozz!

  • #2
    Re: Trening pitanje

    Po meni nije u redu. Samim time što si u jednom danu napravio prsa i leđa (dakle dvije velike mišićne skupine) napravio si izazov za oporavak. Vježbajući velike mišićne skupine moraš ostaviti dosta vremena za odmor. Odradi Noge onda kada dovoljno odmoriš a to je min. 48h od treniranja velikih skupina. Općenito mi ovaj program i nije nešto sastavljen.... Ali u svakom slučaju, malo više odmora ostavi prije nego kreneš na noge!

    Comment


    • #3
      Re: Trening pitanje

      Bio sam radio mjesecima
      Prsa Triceps
      Leđa Biceps
      odmor
      Ramena Trapez
      Noge
      odmor
      odmor

      pa sam odlucio malo promijenit.
      Netko kaže da je oke Prsa i Leđa netko ne.

      Comment


      • #4
        Re: Trening pitanje

        Lega ja sam jucer napravio cijeli gornji dio sve compoud vježbe i dns idu noge pa poslije sri dani hipertrofije i preci cu sve 2x u tjedan dana i tako vec radim mjesecima . Morate shvatit nisamo svi isti ne odg . svima isto. Morate naci za sebe sta vam odgovara i daje rezultate i onda sa tim programom postupno povecavat kg i praviti progress
        Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

        Comment


        • #5
          Re: Trening pitanje

          Originally posted by Sporty83 View Post
          Bio sam radio mjesecima
          Prsa Triceps
          Leđa Biceps
          odmor
          Ramena Trapez
          Noge
          odmor
          odmor

          pa sam odlucio malo promijenit.
          Netko kaže da je oke Prsa i Leđa netko ne.
          Da, stvar je donekle i individualna. Meni je to s jedne strane i zanimljivo. Misliš li leđa i prsa raditi u supersetovima ili klasično?

          Comment


          • #6
            Re: Trening pitanje

            Odradio sam jučer prsa i leđa u supersetovima. odlicno je bilo i mogao sam odradit sve kako treba.danas sam sav u pumpu i dobro mi je.
            Više volim program od 4 radna dana nego 3 pa sam zato stavio noge odmah dan poslije jer nebi htjeo rasturat ramena ili ruke odma drugi dan.

            Comment


            • #7
              Re: Trening pitanje

              Meni je to OK, jedino bih osobno trbuh prije spojio s ramenima nego s nogama. Noge me dosta ubiju same za sebe.
              Originally posted by magarac
              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
              dzaba mu sve

              Comment


              • #8
                Re: Zanima me je li u redu raditi trening nogu dan poslije prsa i leđa?

                Mene više brine šta su leđa dan prije nogu. Ako kvalitetno napraviš mrtvo dizanje u treningu leđa, donja leđa i zadnja loža se sigurno neće oporavit do sutra, a trebaju ti za čučnjeve. Ako misliš da možeš, super. Nije svak isti, treniraj ovako nekih mjesec dana i ako napreduješ, znači da tebi djeluje. Najbolji pokazatelj napretka je dobitak snage, sam Yates to kaže. Ako jačaš, radiš nešto kako spada.

                Comment

                Working...
                X