Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li se poslije treninga mora osjećati upala da bi trening nešto vrijedio?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li se poslije treninga mora osjećati upala da bi trening nešto vrijedio?

    Pozz

    Da li poslje treninga se mora osjećati upala da bi trening nešto vrijedio?
    Kada radim neku vježbu trudim se da je radim pravilno,sa pravom težinom do max 10 ponavljanja ili manje i osjetim taj mišić dok radim ali sutradan bas i ne osjećam neku upalu.
    Mislim da sve radim kako treba,jedino kada baš osjećam upalu je kada radim leđa.

  • #2
    Re: Upala poslje treninga ?

    Originally posted by Pwnz. View Post

    Da li poslje treninga se mora osjećati upala da bi trening nešto vrijedio?
    ne mora.......
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #3
      Re: Upala poslje treninga ?

      Ja iza treninga leđa,bicepsa,tricepsa odma navecer dobijen upalu... dok prsa ,noge tek sutra dan
      IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

      Comment


      • #4
        Re: Da li se poslije treninga mora osjećati upala da bi trening nešto vrijedio?

        Pa ako su ti misici navikli na taj napor,neznaci da ces dobit upalu.. Sto bi rekli da nemora znacit .. Probaj si jedan trening povecat za trecinu i onda vidi hoces li imati upale,ako da onda se vrati starom treningu i kroz par tjedana ,pa mjeseci probaj ponovno ,tako stalno,jer moras stalno napredovat ,da bi misici mogli sto vise i bolje napredovati...

        Comment


        • #5
          Re: Da li se poslije treninga mora osjećati upala da bi trening nešto vrijedio?

          Blago onima koji upale nemaju. Ja sam konstantno u bolovima i to prilicno neugodnim bolovima. Noge najteze podnosim i bole me 6 dana u tjednu dok ostale upale traju cca 3-4 dana.
          I nema misica koji se ne upali.
          Misljenja sam da oni ljudi koji nemaju upale nisu nadjacali posljednji trening bilo kilazom ili promjenom samog treninga koji ce stimulirati misic na rast.
          Ali razilazim se s nekim ljudima u takvom misljenju.
          Kad ne budem imao upalu pretpostavit cu da nisam dao sve od sebe. Tocnije da mi je taj trening bio slabiji od prethodnog.

          Comment


          • #6
            Re: Da li se poslije treninga mora osjećati upala da bi trening nešto vrijedio?

            Originally posted by WTF View Post
            Blago onima koji upale nemaju. Ja sam konstantno u bolovima i to prilicno neugodnim bolovima. Noge najteze podnosim i bole me 6 dana u tjednu dok ostale upale traju cca 3-4 dana.
            I nema misica koji se ne upali.
            Misljenja sam da oni ljudi koji nemaju upale nisu nadjacali posljednji trening bilo kilazom ili promjenom samog treninga koji ce stimulirati misic na rast.
            Ali razilazim se s nekim ljudima u takvom misljenju.
            Kad ne budem imao upalu pretpostavit cu da nisam dao sve od sebe. Tocnije da mi je taj trening bio slabiji od prethodnog.
            Kod mene isto druze haha problemi sa silazenjem niz stepenice Nema nista gore nego kad se rame upali, skrati mi sve uobicajene pokrete haha

            Comment

            Working...
            X