Announcement

Collapse
No announcement yet.

Innion - Trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Innion - Trening

    Pozz. Evo nakon tjedna treniranja sastavio sam ovo.

    Natrag na temu, treniram četiri puta tjedno, s time da svaki puta kad treniram vježbam podlaktice. Zato kaj su jako mršave. Al onak, gro. I pročitao sam da se podlaktice mogu vježbati svaki dan jer se puno brže oporavljaju, spravite me ako sam u krivu.

    PODJELA

    PON-leđa/biceps
    Biceps Hammer Curl 4x10
    Biceps Alternated Curl 4x10
    Biceps Dumbbell Curl 4x10
    Biceps Close Grip Barbell Curl 4x10

    Reverse Fly 3x10
    One-Arm Row 4x10
    Dumbbell Shrugs 4x10

    UTO-prsa/triceps
    Bench Press 4x10
    Lying Fly 4x10
    Pushups 3x10

    Close Grip Bench Press 4x10
    Triceps Kickback 3x10
    Close Grip Pushups 3x10

    ČET-noge(quadriceps/hamstrings/calves)
    Lunges 3x15
    Squats 4x10
    Calf Raises 3x30

    PET-ramena/trbuh
    Shoulder Press 4x10
    Lateral Raise 3x10
    Dumbbell Shrugs 4x10

    Weighted Crunches 3x15
    Barbell Twist 30x1

    PODLAKTICE
    Reverse Grip Barbell Curl 4/15
    Zottman Curls 4/10
    Pinwheel Curls 4/10



    Svi komentari dobrodošli .
    Last edited by Innion; 25-11-13, 17:09.

  • #2
    Re: Innion - Trening

    Bump......

    Comment


    • #3
      Re: Innion - Trening

      ja uopce ne kuzim sta si ti napisao i koje su to vjezbe ti znaci svaki put radis iste vjezbe??? mislim nemas varijacija....i da pitam si sam si radio program ili ti je netko pomogao...mislim samo pitam-ne kazem da je program los jer kao sto sam reko ne kuzim sve te nazive
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment


      • #4
        Re: Innion - Trening

        Program je katastrofican kako god okrenes - izbor vjezbi (ledja bez ijedne oziljne vjezbe, prsa sa sklekovima itd.), (legendarnih 16 serija za biceps nasuprot cijelih 7 za noge). imas toliko vec gotovih kvalitetnih pocetnickih programa da je opce bespotrebno pokusavat spasit ovaj tvoj.
        p.s.imas 55 kila - nije mi jasno kolike podlaktice ocekujes. taj problem zasigurno neces rijesiti radeci podlakticu svaki dan.
        Što sam Bože tako proklet jučer trening danas opet...

        Comment


        • #5
          Re: Innion - Trening

          Originally posted by malimate View Post
          prsa sa sklekovima
          Hmm frende pa to se i radi sa prsima ? xd

          Ali da sve u svemu dosta tu ima nedostataka u programu... Izbaci jednu vježbu iz bicepsa i radi prvo leđa i to kompleksnije vježbe kao mrtvo dizanje i to znači radi 4 vježbe za leđa 3 vježbe za biceps to bi bilo u redu... Zatim podlakticu nepotrebno raditi svaki dan iako zaostaje iako sumnjam da je nešto previse ne razmjerna sa ostatkom tijela... Prsa ubaci još jednu vježbu kao kosi bench ili nešto slično. Dalje slijede noge, premalo vježbi za noge radi opet 4-5 vježbi i to radi prvo npr čučanj 4-5 serija pa zatim lunges, možeš i rumunjski deadlift, fleksiju i ekstenziju itd... Zatim radi više serija za listove jel ti je pre malo 3 serija tjedno. I ramena ubaci još jednu vježbu za zadnje rame kao lateralno podizanje u pretklonu. I trapez nigdje nevidim tako da i to ubaci ili sa ramenima ili leđima... Nadam se da sam pomogao POZDRAV !

          EDIT : malimate što ti pokušavaš sa tim vrijeđanjem čovjeka koji očito tek kreće sa teretanom postići ? Malo pre grubo nastupaš za nekoga ko je također početnik...Čisto ovako neki note...

          Comment


          • #6
            Re: Innion - Trening

            Da je nastup grub mozda i je, ali ga nisam nikako uvrijedio. stovise dao sam mu kvalitetniji savjet nego ti - da nadje vec gotov program za pocetnike i da ga slijedi. ovo sto si ti napisao ga nece usreciti.
            Što sam Bože tako proklet jučer trening danas opet...

            Comment


            • #7
              Re: Innion - Trening

              > icf 5x5
              > jedi vise
              > prestani komplikovati

              / uzivaj u napretku
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #8
                Re: Innion - Trening

                gnoikrdklngmklrtdg

                Comment


                • #9
                  Re: Innion - Trening

                  Evo koristim icf već dva tjedna i mogu primjetiti povećanje u snazi. Zanimalo me je li ovaj program namijenjen samo za snagu, ili mišićna masa dolazi nakon privikavanja živčanog sustava? Znači zanima me hoću li korištenjem ovog programa također nabiti i mišićnu masu?

                  Nastavljam koristiti program dakako

                  Comment


                  • #10
                    Re: Innion - Trening

                    Počinju me boliti leđa, donji dio. Pretpostavljam da je od squatova, ali se ne mogu ni normalno sagnuti više kad ne dižem. Mislim, ako se probam brže sagnuti boli, ili ako se ispravim. Možda da prekinem sa squatovima neko vrijeme dok me ova bol ne prođe? Ne mogu izvoditi ni bent over row sa sjebanim leđima =(.

                    Reply pls

                    Comment


                    • #11
                      Re: Innion - Trening

                      Originally posted by Innion View Post
                      Počinju me boliti leđa, donji dio. Pretpostavljam da je od squatova, ali se ne mogu ni normalno sagnuti više kad ne dižem. Mislim, ako se probam brže sagnuti boli, ili ako se ispravim. Možda da prekinem sa squatovima neko vrijeme dok me ova bol ne prođe? Ne mogu izvoditi ni bent over row sa sjebanim leđima =(.

                      Reply pls
                      da ti budem iskren mislim da ako te nesto boli da bi trebao prestat to radit bar dok ti bol kod izvodenja ne prestane
                      This is your life and it’s ending one minute at a time

                      Comment


                      • #12
                        Re: Innion - Trening

                        Originally posted by Innion View Post
                        Počinju me boliti leđa, donji dio. Pretpostavljam da je od squatova, ali se ne mogu ni normalno sagnuti više kad ne dižem. Mislim, ako se probam brže sagnuti boli, ili ako se ispravim. Možda da prekinem sa squatovima neko vrijeme dok me ova bol ne prođe? Ne mogu izvoditi ni bent over row sa sjebanim leđima =(.

                        Reply pls
                        Napravi par testova da vidis da nije do zivca ili je samo jaca upala/istegnuce misica...sjedi na stolicu pod 90° stavi koljena i probaj ispruziti potkoljenicu, ako ne boli nije živac, isto tako lezi na leđa i probaj ispruziti ciijelu nogu prema gore, jednu pa drugu, trebao bi moci podici do 90° bez boli, ako ne boli ni to nemas frke...naravno, kao sto ti je rekao kolega, izbjegavaj dotada vjezbe koje izazivaju bol, isteži se, popij koju tabletu protiv bolova i budi strpljiv...ako budes imao imalo komplikacija sto prije doktoru, ipak ti je kralježnica najvažnija za funkciju
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • #13
                          Re: Innion - Trening

                          Originally posted by Innion View Post
                          Počinju me boliti leđa, donji dio. Pretpostavljam da je od squatova, ali se ne mogu ni normalno sagnuti više kad ne dižem. Mislim, ako se probam brže sagnuti boli, ili ako se ispravim. Možda da prekinem sa squatovima neko vrijeme dok me ova bol ne prođe? Ne mogu izvoditi ni bent over row sa sjebanim leđima =(.

                          Reply pls
                          Možda te boli zato što si imao krivu tehniku izvođenja ili tako nešto ? Pripazi na to...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Innion - Trening

                            I ja sam prije dvadesetak dana imao bolova u donjem dijelu leđa, a onda sam otkrio čudo zvano - ZAGRIJAVANJE !

                            Pod tim ne mislim bicikl, nego baš pravo zagrijavanje tijela. Bajs je ok za podizanje temperature tijela i malo da ubrza protok krvi.

                            http://www.youtube.com/watch?v=fppditaxSsQ Ovo sam ukrao iz Hamzine teme (sorry) !
                            Last edited by Matej1996; 24-12-13, 15:12.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Innion - Trening

                              Evo nakon tri tjedna, bol još uvijek traje. Probao sam sve što ste rekli, ne boli me dok sjedim pravilno, i mogu normalno noge ispružit bez boli, do nekih 80 stupnjeva, onda više ne ide :P. Ugl, bol se javlja samo kod saginjanja. Nisam već tri tjedna trenirao i zapustio sam se.
                              Bojim se nastavit s vježbama dok ova bol ne prođe, mislim da bi moglo potrajati. Idem kod doktora sad što prije, da ustanovi jesam li nešto žešće shebao. Hvala svima na odgovorima.

                              Comment

                              Working...
                              X