Announcement

Collapse
No announcement yet.

Like - Moj program treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Like - Moj program treninga

    Pozdrav, trening se sastoji od 4 dana
    Ponedjeljak- bildara ne radi znači ne radim ni ja
    Utorak- Ramena(1. sedmica Potisak za ramena iza vrata, lateralno dizanje, dizanje za zadnje rame 2.sedmica potisak bučicama iznad vrata, vučenje do vrata, dizanje za zadnje rame)
    Biceps(1. sedmica Skotova klupa, čekić 2. sedmica bučice pregib, skotova čekić)
    Triceps (1. sedmica dvoručna triceps ekst. iznad glave bučicom, konopac ekstenzija 2. sedmica Propadanja između klupica francuska ekstenzija)
    Srijeda- Noge( Čučnjevi, iskorak, rumunsko mrtvo ako sam dobre volje odradim i listove) Stomak( ab wheel)
    Četvrtak- Odmor
    Petak-Prsta(1. sedmica ravni benč, kosi benč, letenje na ravnoj klupi 2. sedmica propadanja na razboju, kosi benč bučicama, kosi benč letenje)
    triceps(1.sedmica propadanja između klupica, francuska ekstenzija, potisak na lat spravi 2. sedmica propadanja, ekstenzija iznad glave z-šipkom, ektenzija konopcima jednom rukom)
    Subota-Leđa( 1. sedmica lat vučenje, mrtvo dizanje, veslanje šipkom 2. sedmica zgibovi, mrtvo dizanje, motorka) biceps(1. sedmica pregib bučicama, čekić na skotovoj, 21ica 2. sedmica pregib z-šipkom, čekić, koncetracijski pregib)
    Nedjelja-odmor
    Svaki trening traje cca sat vremena, pauze su od 1 minutu između serija, malo duže između vježbi.
    Last edited by Like; 22-12-13, 21:10. Reason: Valjda je fino i ovo navest :D

  • #2
    Re: Moj program

    Bolji je potisak bucicama iznad stolice nego iznad vrata al eto.. Program je ok malo previse vjezbi za bic

    Comment


    • #3
      Re: Moj program

      21icu i koncentracijski radim samo jednu seriju da malo "zapalim" mišić na kraju, a radim 3-3-1 serije kad radim sa leđima i 3-2 kad radim zajedno sa ramenima.

      Comment

      Working...
      X