Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bruno7i - Plan treninga (masa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

    Originally posted by Amelka View Post
    vidio sam da, ma svasta gledam po yt ne samo njega

    eto trenutno ovo vidio
    http://www.youtube.com/watch?v=Y6-55BWxy_I#t=111
    ema ne ni ja samo njega nego ocu ti rec zato jer vidim da imas sliku njegovu,izbacuje sa nekim svabom tjedni workout i to je kao 12-to tjedni plan kako on radi,jedino abs nije jos pokazao zasad a sve drugo je
    "Veni,Vidi,Vici"

    Comment


    • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

      Originally posted by Amelka View Post
      aha, neki full body program ja sam si sastavio tj nesto pronasao na forumu ali nisam bio zadovoljan sa time
      nikako mi ne pase da sve odradim u jedan dan.
      Nije to to ako noge ne radis posebno i ako ih ne ubijes kako treba

      Moje osobno misljenje da nebi me odma jozo napao

      nemam ja nista protiv splita ni protiv podjele nez push/pull, ali meni je bolji full body jer u svakoj vjezbi mozes dat 100%

      ako ti nesto ne pase nemoj to raditi, meni tipa militari pres (OHP) nikako ne pase pa ga ne radim nego RADIM PUSH PRESS


      napisi kako ti je izgledao program?

      a sto se tice nogu mislim da pocetniku ne treba nista vise od cucnjeva za noge

      ps. s ovim programom su mi noge najbolje rasle, mozda i zbog voznje bica uzbrdo neznam ali to su cinjenice

      ps2. bruno uvijek duboko na cucnju nemoj radit neki polucucanj

      Comment


      • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

        Originally posted by jozo13 View Post
        nemam ja nista protiv splita ni protiv podjele nez push/pull, ali meni je bolji full body jer u svakoj vjezbi mozes dat 100%

        ako ti nesto ne pase nemoj to raditi, meni tipa militari pres (OHP) nikako ne pase pa ga ne radim nego RADIM PUSH PRESS


        napisi kako ti je izgledao program?

        a sto se tice nogu mislim da pocetniku ne treba nista vise od cucnjeva za noge

        ps. s ovim programom su mi noge najbolje rasle, mozda i zbog voznje bica uzbrdo neznam ali to su cinjenice

        ps2. bruno uvijek duboko na cucnju nemoj radit neki polucucanj

        Zaboravio sam sta sma radio jer sam ga radio jednih tjedan 2.. bio je na kompu zapisan ali sam stavio nove windowse i oslo
        Meni trenutno nekako najvise pase split ono za sto treba najvise snage se odradi prvo cucanj, bench, ohp, veslanje netko bi rekao mrtva, ali prestao sam ih raditi posto malo zahebavaju leđa

        Comment


        • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

          Originally posted by jozo13 View Post
          nemam ja nista protiv splita ni protiv podjele nez push/pull, ali meni je bolji full body jer u svakoj vjezbi mozes dat 100%

          ako ti nesto ne pase nemoj to raditi, meni tipa militari pres (OHP) nikako ne pase pa ga ne radim nego RADIM PUSH PRESS


          napisi kako ti je izgledao program?

          a sto se tice nogu mislim da pocetniku ne treba nista vise od cucnjeva za noge

          ps. s ovim programom su mi noge najbolje rasle, mozda i zbog voznje bica uzbrdo neznam ali to su cinjenice

          ps2. bruno uvijek duboko na cucnju nemoj radit neki polucucanj
          sefe ne brini,cucanj je uvijek do kraja,ass to grass
          "Veni,Vidi,Vici"

          Comment


          • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

            Deadlift-80kg 5x5
            OHP-46kg 1x4+4x5
            zgibovi- 4x5 + 1x3(siroki) sve sa 5kg
            high cl-57.5kg 3x3
            triceps- kickbacks 3x12 (8kg)
            trbuh
            "Veni,Vidi,Vici"

            Comment


            • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

              Danasnji trening!
              cucnjevi: 5x5 63.5kg
              bench: 76kg 4x5 + 1x5 sa 70kg da napravim seriju sa full formom
              veslanje: 50kg 5x10
              propadanja: 5x13
              biceps- kriva sipka - 1x10 + 1x8 + 1x6 (31kg)
              trbuh + podlaktica
              "Veni,Vidi,Vici"

              Comment


              • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

                samo da napisem da sam dobio evo 4 kile u 2mj mase,sa 72.5 na 76.5 i jako sam zadovoljan jer to je to
                "Veni,Vidi,Vici"

                Comment


                • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

                  Pozz ekipa nisam bas aktivan u zadnje vrijeme,treinrao sam i imao sam mali problem s ramenom al proslo je sve,sad me zanima nesto posto sam sad na nekih 77kg,mislim da bi bilo dosta i da cu se prebacit na lean bulk sad,znaci kako da krenem da prvo skratim uh ili s cim da krenem?
                  "Veni,Vidi,Vici"

                  Comment


                  • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

                    postepeno povecavaj uh i prati tijelo. Ono nemoj dobivati vise od par kile mjesecno. Ako se krenes mastiti previse malo smanji. U svakom slucaju ocekuj malo masti po sebi i ne se previse sekirati zbog toga

                    Comment


                    • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

                      Mislim da je dosta ovo sad sto sam zgrnuo kila,moglo bi jos al tesko bi to bilo dobiti neke prave kile,prmijetio sam da se previse mastim,pa sam vratio sa 3200kcal na 2850kcal,tocno odnosno trunkicu vise nego sto mi treba za odrzavanje,sad mi je cilj da ponovno "nabacim" six pack vratim trbuh na nesto lijepo a s tim da ne izgubim ovo misicne mase sto sam dobio a u rukama je preocit napredak,msm ono dode mi svako malo neko i odma pita "sto ti uzimas" "buknula ruka u tebe" blabla,znam da ce me mozda sad vas nekoliko "zamrzit" radi ovog sto cu rec,al meni je cilj nesto otprilike kao Zyzz,Jeff(znam da su uzimali roidse i da ovaj jos uzima,al tezim nekom fitness model looku)nista previse da ocu ruku od neznam ti koliko incha ili da zelim izgledat kao mrcina neka prevelika,znam da je rano da mozda se prema tome orijentiram sad jer sam jos premlad za takvo nesto imam 16 uskoro 17,treba jos puno misica zgrnut i onda to "isklesat" al evo vratio sam se treningu onom s jednim danom ili 2 odmora,cardio neznam kako da ukljucim jer kazem ne zelim izgubiti previse ovo sto sam zaradio,to je onaj trening 4x12 kako ga ja sebi zovem,ljeto ce i bilo bi lijepo pokazat "some aesthetics" pa onda kad ponovno skola pocne na jesen krenut na masu pa skroz gurat masu do ponovno 4,5mj,ako moze kakva pomoc ili savjeti oko ovog cardia i to,bio bih zahvalan,hvala!Veni,Vidi,Vici
                      "Veni,Vidi,Vici"

                      Comment


                      • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

                        Cuj ako sam dobro citao tvoje treninge mozes dosta propadanja napravit i poprilican broj zgibova u jednoj seriji i iz mog iskustva to je prvi preduvjet za velike ruke. + poceo si dodavat tezinu na te vjezbe i uz prehranu ruke moraju bit razvijene. Tako da samo naprijed

                        Comment


                        • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

                          Originally posted by Homemade View Post
                          Cuj ako sam dobro citao tvoje treninge mozes dosta propadanja napravit i poprilican broj zgibova u jednoj seriji i iz mog iskustva to je prvi preduvjet za velike ruke. + poceo si dodavat tezinu na te vjezbe i uz prehranu ruke moraju bit razvijene. Tako da samo naprijed
                          Danas sam recimo jako los trening imao,a ni jucer nije bio nesto bolji,vjerovatno radi nespavanja tolikog i nedostatka obroka prije treninga kakvog trebam..
                          "Veni,Vidi,Vici"

                          Comment


                          • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

                            Originally posted by Bruno7i View Post
                            Danas sam recimo jako los trening imao,a ni jucer nije bio nesto bolji,vjerovatno radi nespavanja tolikog i nedostatka obroka prije treninga kakvog trebam..


                            jesi zavrsio sa 5x5?

                            kako radis taj 4x12? daj napisi vjezbe i sve

                            Comment


                            • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

                              Originally posted by jozo13 View Post
                              jesi zavrsio sa 5x5?

                              kako radis taj 4x12? daj napisi vjezbe i sve
                              jesam kralju i svaka ti cast i hvala sto si mi dao taj program,"OGROMAN" napredak vjeruj mi,pa da se imam s cim slikat slikao bih se j...mu a poslje cu napisat sve kako ide pa ces mi ti pomoc korigirat hvala!
                              "Veni,Vidi,Vici"

                              Comment


                              • Re: Bruno7i - Plan treninga (masa)

                                kakav cardio da radim?
                                Sprinteve,koji su se meni cinili najuncikovitiji i takav cardio mi je trajao oko pola sata ili nesto drugo? I to sam radio na taste ujutro,kreten..
                                "Veni,Vidi,Vici"

                                Comment

                                Working...
                                X