Announcement

Collapse
No announcement yet.

Interet - Plan Treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Interet - Plan Treninga

    Počeo sam ići u teretanu , tako da sad radim sve s manjim kilažama i postepeno ih povećavam... Prije sam vježbao kući s utezima , i trenirao borilački sport...
    Cilj mi je masa(prehranu sam sredio koliko mogu) , 3000 - 4000 kalorija , 2 g proteina po kg težine , ugljikohidrata duplo više...
    Od suplemenata pijem Protein (Protein 90) plus glukoza i to nakon treninga, 30 g proteina + 55 g glukoze


    Radim po onome programu 3+1 , ali malo je modificiran , i treniram Muay Thai...

    Ponedjeljak : PRSA/RUKE

    -Incline Barbell Bench 3x6-8
    -Incline Dumbbell Bench 3x8-10
    -Flat Barbell Bench 3x6-8
    -Flat Dumbbell Flye 3x8-10
    -Barbell Curl 3x6-8
    -Incline Dumbbell Curl 3x8-10
    - Machine Preacher Curl 3x8-10

    Utorak : ledja/ramena(ujutro) + Muay Thai trening (navečer)

    -Barbell Row 3x6-8
    -Weighted Pullup 3x8-10
    -Cable Row 3x8-10
    -TBAR Row 3x8-10

    -Military Press 3x6-8
    -Upright Row 3x8-10
    -Side/Rear Lateral 3x8-10

    I navečer Muay Thai trening ( sat i pol traje , 30 minuta zagrijavanje , 30 minuta tehnika i 30 minuta snaga)... Ovo prvo ujutro , dali da popijem protein shake i nakon Muay Thai treninga i ujutro ili samo ujutro nakon teretane?

    Srijeda : noge/listovi

    -Front Squats 3x6-8
    -Leg Press 3x8-10
    -Leg Extension / Leg Curl 3x8-10

    -Calf Press 3x10-20
    -Standing Calf Raise 3x20 (nema ovo u teretani , pa sam zamjenio sa po jednom serijom više od Calf Press i Seated Calf Raise)
    -Seated Calf Raise 3x6-10


    Četvrtak : PRSA/RUKE

    -Incline Barbell Bench 3x6-8
    -Incline Dumbbell Bench 3x8-10
    -Flat Barbell Bench 3x6-8
    -Flat Dumbbell Flye 3x8-10
    -Barbell Curl 3x6-8
    -Incline Dumbbell Curl 3x8-10
    -Preacher Curl 3x8-10


    Petak: ledja/ramena
    -Barbell Row 3x6-8
    -Weighted Pullup 3x8-10
    -Cable Row 3x8-10
    -TBAR Row 3x8-10

    -Military Press 3x6-8
    -Upright Row 3x8-10
    -Side/Rear Lateral 3x8-10


    Subota: Muay Thai trening

    Nedjelja : Rest day


    Krećem od ovog tjedna , ako vidim da nemogu , mogu uvijek smanjiti broj serija , na dvije , ili preskočiti koji Muay Thai trening ovisno o tome kako se osjećam... Svaki savjet je dobro došao...

  • #2
    Re: Interet - Plan Treninga

    kakva ti je prehrana ? ono koje kolicine kada i cega ?

    Comment


    • #3
      Re: Interet - Plan Treninga

      Originally posted by Bronko View Post
      kakva ti je prehrana ? ono koje kolicine kada i cega ?

      Ujutro zobene(100-150 g s mlijekom) , nakon treninga shake protein i skuša , posni sir i crni kruh , par sati poslije ovisno o menzi (tu nastojim piletinu ili koje meso bude (dva komada) i rižu/pohani krumpir , ovisno šta bude) , to oko podne i navečer opet ako stignem od faksa , u međuvremenu skušas povrćem/tuna s biljim uljem konzerve sa posnim sirom i crnim kruhom i ubacim par jaja(kad stignem)... Pokušavam što više obroka dnevno , kako uspijem...Nemogu je održavati 100% dobrom ali održavam je koliko mogu...

      Comment


      • #4
        Re: Interet - Plan Treninga

        ubaci mjericu wheya ujutro sa zobenim, a ovo ovako kako si napisao ok je za pocetak. Kasnije ces ulaziti u detalje.To biljno ulje iz tune i ostalo bi ja prvo isprao pa onda jeo. Ali to sam ja

        Comment

        Working...
        X