Announcement

Collapse
No announcement yet.

Program treninga Stafeen-DEFINICIJA nakon skidanja 25kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Program treninga Stafeen-DEFINICIJA nakon skidanja 25kg

    Pozz, sad za koji dan planiram u teretanu nakon dugo vremena.Ko je upoznat sa mnom...za 1 god.sam skinuo 25kg.Sad trenutno treniram boks 3x nedeljno a 3x kuci radim sa tegom...neke vezbe..podeljeno..po 2 vezbe za svaku misicnu grupu :utorak ruke cetvrtak prsa leđa petak noge....to je zato što imam samo 1 teg i ono radim koliko mogu izvući vežbi sa tim jednim tegom.3x nedeljno treniram boks i bodyweight vezbe.Sve to ukombinujem.E sad planiram ici 3x nedeljno bas u teretanu i raditi sve kako spada...ja sam sebi nesto sastavio kao program pa vidite jel to dobro...i svakako bi mi dobro dosli saveti i slicno...
    PON:Ujutru HIIT,teretana - biceps,prsa,trbušni
    UTO:Boks sa bodyweight vezbama
    SRE:HIIT,teretana - triceps,leđa,trbušni
    ČET:Boks sa bodyweight vezbama
    PET:hiit,Noge,ramena
    SUB:Boks sa bodyweight vezbama
    NED:Vežbe istezanja itd.

    Planiram svaki dan normalno ovako raditi..i dovoljno odmarati.2x dnevno piti whey...ispraviti prehranu do maksimuma...i normalno još ako uvati vremena sa društvom malo fudbala,basketa ili slično.
    Jbg nemam iskustva s teretanom..čitao sam dosta po ovom forumu i sve....sad sam si nešto sastavio....i jbg..dobro bi došli bilo kakvi saveti......pozz
    ****BITNO MI JE ZA TA 3 MESECA DA SE IZDEFINIŠEM ŠTO VIŠE..ALI DA DOBIJEM SNAGU I IZDRŽLJIVOST!*****

  • #2
    Re: Program treninga Stafeen-DEFINICIJA nakon skidanja 25kg

    Idu pripreme za ljeto pa malo.. :P

    Ja da sam na tvome mjestu prvo bih isao da nabacim KVALITETNE misicne mase, pa tek bi onda isao na cut, jer ne znam kako izgledas trenutno pa mi je to najlogicnije.

    Inace ja bih ove bodyweight vjezbe izbacio, ako hoces snagu uhvati se mrtvog dizanja,cucnja i slicnih vjezbi.

    Bitno je obratiti paznju na ishranu,a plan ne znam sta bih rekao.To bih ostavio nekome iskusnijem jer imas tu i taj box pa ne znam kako ce teci faza oporavka

    Poz

    Comment


    • #3
      Re: Program treninga Stafeen-DEFINICIJA nakon skidanja 25kg

      ma bez slike ti se nemoze reci . Na tvoju visinu i kilazu to bi moglo izgledati fino. Kakva ti je prehrana

      Comment


      • #4
        Re: Program treninga Stafeen-DEFINICIJA nakon skidanja 25kg

        http://www.building-body.com/forum/t...-slike-Stafeen
        Evo tu imate slike...i sve ostalo o meni...sto treba znati.haha.....zadnje slike su starije...obim struka mi je 100.5....bio je 105-6 na zadnnjim slikama..stavicu nove uskoro...

        Comment


        • #5
          Re: Program treninga Stafeen-DEFINICIJA nakon skidanja 25kg

          Originally posted by Belmo View Post
          Idu pripreme za ljeto pa malo.. :P

          Ja da sam na tvome mjestu prvo bih isao da nabacim KVALITETNE misicne mase, pa tek bi onda isao na cut, jer ne znam kako izgledas trenutno pa mi je to najlogicnije.

          Inace ja bih ove bodyweight vjezbe izbacio, ako hoces snagu uhvati se mrtvog dizanja,cucnja i slicnih vjezbi.

          Bitno je obratiti paznju na ishranu,a plan ne znam sta bih rekao.To bih ostavio nekome iskusnijem jer imas tu i taj box pa ne znam kako ce teci faza oporavka

          Poz
          Pa....nije bas pripreme za leto....jeste malo da se doteram..haha..ali ipak nemam gde vezbati kuci svaki dan...zbog vrucine..tako da mi teretana godi.Inace vezbam kuci svaki dan...ali sad ocu teretane da se uhvatim.Ja jos imam dosta sala....i mislio sam nekako oboje..polako...da skidam salo ..ali da nabacujem misicnu masu.....jeste tesko..ali mislim ipak ostvarivo.
          Evo kako jedan dan izgleda kod mene....što se tiče prehrane
          ujutru zobene sa voćem
          sendvič od raženog hleba sa celovitim zrnom..unutra uglavnom pileća prsa u ovitku.
          nakon toga...2x200g light jogurta
          2-3 kuvana jaja + posni sir/mleko/nesto crnog hleba uz to
          onda ručak..uglavnom nešto kuvano sa mesom........pod kuvano podrazumevam(pasulj,maune,kelj,brokule itd)
          nakon toga popijem voćni jogurt ili 2...i neko voće
          i predveče šolju mleka.......
          s tim da 2x whey dnevno pijem......
          nemam baš toliko novca da si još sređujem prehranu..ali mislim da je ovo ok....oko 3000kcal unesem dnevno..

          Comment


          • #6
            Re: Program treninga Stafeen-DEFINICIJA nakon skidanja 25kg

            E da i ako mi neko može reći..pošto ovde u teretani ima sistem...da kao preporuči taj što je drži..da se prvie 2 nedelje...svaki trening vrte u krug sve sprave i sve vezbe..kao da se telo navikne pa onda se kreće sa određenim vežbama ....onako da si složim plan šta kako i koliko.Ja mislim da to nije potrebno..a zanima me šta vi mislite..

            Comment

            Working...
            X