Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening u teretani za skidanje kilograma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening u teretani za skidanje kilograma

    Ovako zanima me jel ima smisla ici u teretanu i vjezbati znaci bildati raditi vjezbe za prsa,triceps,biceps itd. ii htijeti skinuti nekih 15 kg jer imam dosta sala imam 17g 182 cm sam visok i 98kg al imam dosta sala u stomaku i i nogama.
    Prehranu sam si sredio izbacio sam totalno kruh iz prehrane jer uglavnom puno sam konzumirao kruh i zato sam se bio udebljo u zadnji mjesec dana 10kg.
    Idem 3 puta u teretanu radim sve misice osim nogu jer to ne volim raditi a i imam dosta jake noge.
    Zar bi bilo bolje da si uvedem kruzni trening jer ce mi biti veci intenzitet u gubljenju kalorija ili da ostanem ovako?
    Idem na nogomet par puta tjedno kad imam vremena a i dosta malo jedem dok sam na dijeti.
    Neki savjet svaki komentar pozeljan

  • #2
    Re: Pomozi :d

    zašto ne bi imalo smisla ići u teretanu i "bildat"?
    To što si izbacio kruh ne znači da se više nećeš debljati pošto kalorijski suficit deblja,a ne isključivo kruh.
    Što se tiče treninga,okani se tog balkanskog režima i radi noge,pošto sumnjam da imaš toliko jake noge da ti odudaraju od ostatka tijela kao što si i sam napisao skupljaš salo na tom dijelu pa su ti vjerojatno zato vizualno veće,kad se otopiš vidjet ćeš na čemu si, mislim moguće je zašto ne,ali ne vidim poantu u tome da zanemaruješ najveću mišićnu skupinu na tijelu tj doslovno pola tijela.
    Radi po nekom programu,njih imaš masu po internetu,ulovi se nekakvog 5x5 sistema treninga, taman ti je 3 puta tjedno i prati šablonu, bitno ti je da iz treninga u trening napreduješ, podižeš kilaže i tako to, neka ti se trening bazira oko čučnjeva,mrtvog dizanja,bencha, veslanja,ohp-a, zgibova itd i naravno sredi prehranu.
    Btw nadam se da ne očekuješ da ćeš postati apolon u ova 2 tjedna do početka ljeta.

    Comment


    • #3
      Re: Pomozi :d

      Nauči osonve o prehrani, treningu pa će ti sve biti lakše

      Nisi se zdebljao zbog kruha nego zato što si jeo više nego sto je potrebno

      Comment


      • #4
        Re: Pomozi :d

        Iskljucivo kruh jer sam jeo previse ,a izbacio sam samo kruhi jeo normalnu i u par dana sam omrsavio oko 4 kg uz to da sam krenio ici na nogomet.

        Comment


        • #5
          Re: Pomozi :d

          Originally posted by BodyBuilderMan View Post
          par dana sam omrsavio oko 4 kg uz to da sam krenio ici na nogomet.
          te 4 kile nisi izgubio salo nego vodu velikim dijelom. 1 gram UH ti veze 3 grama vode tako da si vecinom vodu izgubio ako si izbacio kruh

          Comment


          • #6
            Re: Pomozi :d

            i ja imam jake ruke od mahanja lepezom u ove vruće dane,tako da radim sve osim ruku

            Comment


            • #7
              Re: Pomozi :d

              Originally posted by Šjor Bepo View Post
              i ja imam jake ruke od mahanja lepezom u ove vruće dane,tako da radim sve osim ruku
              cisto sumnjam da je to od lepeze i jos si zaboravio reci da ti desna puno jaca

              Comment


              • #8
                Re: Pomozi :d

                Originally posted by Bronko View Post
                cisto sumnjam da je to od lepeze i jos si zaboravio reci da ti desna puno jaca
                vjerovao ili ne,desna mi je vidno šira od lijeve ali od lepeze

                Comment


                • #9
                  Trening u teretani za skidanje kilograma

                  Naslov sve govori ako bi mi neko preporucio koji bi trening bio dobar da radim u teretani i da ne oslabim.
                  Kardio mi je igram nogomet najmanje 3 puta tjedno po 2 sata u danu.
                  Prehrana mi se bazira na sto manje UH i na unosu sto vise P i vise potrosim nego sto unesem deficit je i gubim na kilazi ali isto nebih htio da gubim misice sto manje a sto vise sala.

                  Comment

                  Working...
                  X