Announcement

Collapse
No announcement yet.

HIIT u dane teretane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • HIIT u dane teretane

    Zanima me jel pametno u dane teretetane ubaciti HIIT ili je bolje kad je slobodan dan?
    U biti ja i nemam slobodan dan,
    Pon - Prsa/biceps
    Uto - ujutro Leđa/triceps - navečer HITT 20 MIN
    Sri - Ramena/trbušni
    Čet - Noge
    Pet - Prsa/biceps
    Sub - Leđa - i mali nogomet navečer
    Jedino nejelja slobodan dan.

    Inaće sad sam na defininiciji pa me zanima jeli ovo dobro ili je bolje manje.

  • #2
    Re: Hitt u dane teretane

    177cm/75kg.
    pitanje br. 1 - sta definiras? odnos cm/kg je premali da bi isao na definiciju.
    pitanje br. 2 - zasto toliko treninga tjedno? i to u vrijeme definicije? bolje ubaci LI cardio svako jutro na prazan zeludac 45 minuta, popodne 2-3 puta tjedno 2-3 sata i da vidis definicije. definiciju ces tesko postici utezima. utezima se u vrijeme definicije odrzavaju misici, a cardiom se smanjuju masne zalihe.
    pitanje br. 3 - uz kalorijski deficit, sta mislis sta se dogadja tvojim misicima kod intenzivnog vjezbanja (trening utezima)?

    odgovor br. 1 - HIIT svakako. smanji trening na 3, max 4 puta tjedno, ubaci 2x HIIT, ubaci 2x duzi LI cardio, ubaci jutarnji LI cardio. uvijek imaj na umu da je HIIT trening za sebe, kojeg mora pratiti odgovarajuca prehrana, kao i pwm nakon HIIT-a.
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #3
      Re: Hitt u dane teretane

      Definiram jer mi smeta masno oko trbuha, sljedeću zimu ću odraditi bolju masu pa ću na definicji imati više kg, jbg ovo ljeto imam to što imam.

      Odradim svaki dan jedan trening u teretenai, ali jedino što se ponavlja 2 puta u tjednu su prsa koja radim u pon i u petak što mislim da je dovoljno vremena za odmor a sve ostale mišiće odradim samo jedan put u tjednu. Eventualno još ubacim subotom ako imam volje leđa zgibove. Dakle, mogu jedino izbaciti taj trening prsa/biceps petkom i te zgibove subotom jer sam već odradio leđa i prsa taj tjedan ako toliko štete.

      Comment


      • #4
        Re: Hitt u dane teretane

        Pon - Prsa/biceps
        Uto - ujutro Leđa/triceps - navečer HITT 20 MIN
        Sri - Ramena/trbušni
        Čet - Noge
        Pet - Prsa/biceps
        Sub - Leđa - i mali nogomet navečer
        Jedino nejelja slobodan dan.
        pon - prsa/biceps/gornji trbuh
        utorak - HIIT/cardio
        srijeda - ledja/ramena/triceps/donji trbuh
        cetvrtak - cardio
        petak - noge (vidim da si noge same stavio, pohvalno, pretpostavljam da znas da se noge same rade)
        subota - odmor (a vidim da ne znas da dan nakon nogu ide dan odmora)
        nedjelja - HIIT

        bilo bi pozeljno nakon svakog dana ostaviti dan odmora, pogotovo nakon velikih skupina (ledja, prsa, noge).

        ponavljam jos jednom - za definiciju povecaj cjelokupni cardio, a smanji utege.
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment


        • #5
          Re: Hitt u dane teretane

          Originally posted by Coffey View Post

          ponavljam jos jednom - za definiciju povecaj cjelokupni cardio, a smanji utege.
          A na masi jel u redu onoliko utega?
          U biti na definiciji sam već 2 mj. i izgubio sam 6 kg, sad bi više održavao ovo ili čak na lagani masu da dobivam 1-2 kg mj.

          Comment

          Working...
          X