Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening prsa i ramena u istom danu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening prsa i ramena u istom danu?

    Bok , zanima me jeli ko od vas radio ovo u jednome danu i kakvi su rezultati bili ? Dnas san prvi put probao radit ovakav trening i naravno vidi se pad snage jer posli treninga prsa ramena su vec umorna i to ? Kakva su vasa iskustva sa ovime ?

  • #2
    Re: Trening prsa i ramena ?

    Ja sam jedno vrijeme radio prsa i ramena zajedno,ali ipak više volim uništavati svako posebno..
    Don't be afraid to fail.

    Comment


    • #3
      Re: Trening prsa i ramena ?

      A kakvi su rezultati bili ? Ja san prije isto radio odvojeno al eto sad iden malo probat ovo

      Comment


      • #4
        Re: Trening prsa i ramena u istom danu?

        Originally posted by Bruvy View Post
        Bok , zanima me jeli ko od vas radio ovo u jednome danu i kakvi su rezultati bili ? Dnas san prvi put probao radit ovakav trening i naravno vidi se pad snage jer posli treninga prsa ramena su vec umorna i to ? Kakva su vasa iskustva sa ovime ?
        i j sam tako radio neko vrijeme ali nije to to.ramena su mi zaostajala.

        Comment


        • #5
          Re: Trening prsa i ramena u istom danu?

          Rezultati okej.Radje ti napravi jedan dan ramena 45 min,trening velikog intenziteta sa puno superserija tako da ne možeš podignut shaker od boli nakon treninga i vjeruj mi uz finu papicu rast ces ko gljiva.Za prsa isto to.To je moje misljenje.
          Don't be afraid to fail.

          Comment


          • #6
            Re: Trening prsa i ramena u istom danu?

            A slusaj ja odakad san pocea trenirat veliki volumen na treningu rezultati su se poboljsali , osin ruke njih napravin u manjem volumenu al rastu odlicno , za ramena triba velik volumen

            Comment


            • #7
              Re: Trening prsa i ramena u istom danu?

              Ako napraviš prsa prije ramena, nećeš ih moć dovoljno opteretit jer će već bit umorena, ali ne i optimalno stimulirana za rast. Odvoji to dvoje. Ramena napravi sa rukama ili nogama rađe.

              Comment


              • #8
                Re: Trening prsa i ramena u istom danu?

                Ja radim trenutno bench-ramena zato da ubacim 20+ serija tjedno prsa jer radim cisti program snage i zato da svaki tjedan podižem kilažu za 2.5 kila na liftovima i za sad mi savršeno ide i ovo ispunjavanje 2.5 kila tjedno nisam još ni jednom morao preskociti iako mislim da je to dosta individualno kako ti paše..

                EDIT podižem redovito i na ramenima main lift redovito

                Comment

                Working...
                X