Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bildanje bez kompliciranja

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bildanje bez kompliciranja

    Ljudi sta preporucujete po kolko vjezbi za svaku grupu misica je najbolje radit, poceo sam vjezbat, i radim si teretanu doma, pa mi treba za plan vjezbanja, jel bi mogo stavit tu program po kojem mislim radit, pa da mi vi kazete jel moj program valja ista??Cilj mi je ojacat, kolko mogu, micem se od nekih stvari, i naso sam se u bildanju, volim onaj osjecaj kad mi se pokidaju misici,a i neradim nista lose sebi, i nije mi tesko, uzivam u tome,gledo sam na youtubu neke vjezbe,za vecinu neznam ime, pa neznam ni kako da napisem na forumu sta radim, jel ima gdje vjezbe i nazivi na forumu?

  • #2
    Re: Bildanje bez kompliciranja

    Napisi program

    Comment


    • #3
      Re: Bildanje bez kompliciranja

      Pon:leđa
      Uto:ramena,trbuh
      Srijeda:noge
      Četvrtak:triceps
      Petak:biceps
      Subotarsa
      Sta mislite,trening će mi trajat oko 40min,prehranu sam popravio,jedem oko 2000kalorija,od sprava imam benč klupicu,dvoručni uteg od tridesetak kg,jednoručni od 10 i 4 kg,i napravit ću još bar 2 ploče od 20tak kg,jel to dosta sad za početak,jednom-2 puta tjedno bi mogo i u teretanu,al mislim da neću ić,jer mi je ljepše doma radit,a i treba mi ćuka i pol do teretane tak da barem sad za početak ništa od toga

      Comment

      Working...
      X