Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pojedinacni trening / korisno ili ne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pojedinacni trening / korisno ili ne

    Kako se vama cini treniranje jednog dijela tijela, znaci danas samo ledja, sutra biceps, prekosutra ramena itd itd itd...
    znaci samo odvojiti ledja i biceps, prsa triceps i slicno,, zavisi sta ko trenira.
    Nekad tako treniram i uvijek bolje odradim taj dio tijela nego recimo kad radim skupa dva dijela... npr. ledja i biceps, kad odradim ledja vec budem umoran za biceps, medjutim kad ih razdvojim sutra npr. biceps onda ga duplo bolje odradim... Bezveze pitanje al' et' zanima me onako cisto sta vi mislite o tom nacinu treniranja, i da li nekad trenirate tako... ja najvise koristim tu vrstu treninga kad sam npr. nesto bas preumoran, smoren, malo sta bolesta i tako to, kad nemam bas snage za trening...

  • #2
    Re: Pojedinacni trening / korisno ili ne

    Ako bas bas bas imas slobodnog vrimena na bacanje i bas bas bas bas volis provodit vecinu tog slobodnog vrimena u teretani, a da pri tom nemas apsolutno nikakve bolje rezultate, go for it.

    Comment


    • #3
      Re: Pojedinacni trening / korisno ili ne

      Treniram pet puta sedmicno, a koncept treninga se svodi na treniranje jedne misicne skupine. Trudim se da svaki trening odradim optimalno, a svaki iduci trening nadmasuje prethodni po pitanju intenziteta i kvaliteta. Uz to ide naravno i povecavanje kilaza. Duzina treninga je izmedju sezdeset do devedeset minuta s tim da tri do cetiri puta sedmicno radim i stomak nakon anaerobnog treninga. Samim tim uspjevam pogoditi misice, a isto tako im pruziti i optimalan odmor.

      Comment


      • #4
        Re: Pojedinacni trening / korisno ili ne

        Pa ne mislim bas na 'bacanje vremena' nego pitam za efekat treninga... da ne volim provodit vrijeme u teretani ne bi ni trenirao
        ne koristim ja ovaj sistem treninga uvijek, ponekad samo... jednom u dvije sedmice otprilike, al' puno bolje se odradi taj jedan dio tijela nego dva odjednom pa me zanima da li ima osoba koji tako non stop treniraju. Meni je ok, pa sad.. kako kome

        Comment

        Working...
        X