Announcement

Collapse
No announcement yet.

Program treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Program treninga

    Počeo sam trenirat početkom 2014 godine u 1mjesecu.Kada sam krenuo bio sam visok 186cm i 72kg trenirao sam do kraja 6 mjeseca došao sam do 82kg te sam se kolko tolko fino izgradio,pocetkom 7 mjeseca sam krenuo na sezonu te sam radio do 10 mjeseca dao sam si malo oduska do 12 mjeseca ili ti do danas ostao sam na istoj kilazi al su mi ruke nekako omlohavile te izgubile u promjeru,izgubio dosta u prsima opcenito gornjem djelu kreno bi ponovo u teretanu iza nove godine.Postavio bi par pitanja držao bi se svoje prehrane jel mislim da je ok.Početnik sam nerazumijem se bas pa bi vas molio da odgovorite hvala

    1.Kako to da sam ostao na istoj kilaži a pao u mišičima?
    2.Neko mi je rekao da mišići pamte te da cu se brzo vratit na isto dal postoji odredeni rok kako sta?
    3.Počeo bi trenirat 4 puta u tjednu te srjedom kardio dali je dobro program dole navedeno?
    4.Radio sam odprilike 4 vjezbe po velikim skupinama misica(prsa itd.) 4x10 , te 2 za male 4x10(biceps/triceps) dali je to previse ili premalo?
    5.Treing mi je trajao oko 1:20 sa zagrijavanjem dali je to previse?koliko bi odprilike trebao trajat sa zagrijavanjem?

    PON Ramena+biceps Uto Prsa + triceps Srj Kardio + plocice Cet:Leda+biceps Pet:Prsa + triceps

  • #2
    Re: Program treninga

    ostao si na istoj kilaži zato što si izgubio mišića a dobio sala.ne obaziri se previše na vagu jer ona nije pravo mjerilo napretka.radiš dvaput tjedno prsa,biceps i triceps a noge uopće ne radiš program ti nevalja.znamo da si početnik ali to ne znači da nisi dužan pročitat malo i informirat se.

    Comment


    • #3
      Re: Program treninga

      radit ramena dan prije prsa je po meni izuzetno glupo..i da fali tu za odradit noge,trapez,podlaktica...
      misici pamte da,za mjesec-dva ces se vratit priblizno kakav si bio najvjerojatnije

      Comment


      • #4
        Re: Program treninga

        Originally posted by Armani View Post
        radit ramena dan prije prsa je po meni izuzetno glupo..
        X


        Nije valjda da u tih pola godine nisi nijednom odradio noge?

        Comment


        • #5
          Re: Program treninga

          ne treniram nogomet pa tu dosta noge vjezbam i imam fakat jake noge bar mi to svi kazu

          Comment


          • #6
            Re: Program treninga

            Originally posted by 19maloca92 View Post
            ne treniram nogomet pa tu dosta noge vjezbam i imam fakat jake noge bar mi to svi kazu
            facepalm_227785.jpg

            Comment


            • #7
              Re: Program treninga

              Radiš ruke i prsa 2x tjedno jer oni su neophodni za nogomet

              Comment


              • #8
                Re: Program treninga

                http://www.building-body.com/forum/f...ing-početnici , prouči sve, jer ovo nema smisla iskreno, radiš ramena dan prije prsa i tricepsa, a i radiš dva put tjedno prsa dok kak bi reko pločice jednom u tjednu, neznam zašto al ajd, ugl prouči si stranicu

                Comment


                • #9
                  Re: Program treninga

                  @crazy
                  zabuna ili?

                  Comment

                  Working...
                  X