Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sprava za zgibove i propadanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sprava za zgibove i propadanja

    Vozdra raja. Citam vas jedno 2 godine i uvijek sam nalazio sve potrebne informacije na forumu pa nisam imao potrebu da se registrujem. Nisam nikad bio preozbiljan u bodybuildingu nego vise onako casual, ako se tako moze reci. Nakon pauze od 6 mjeseci zafalilo mi je zeljezo pa mi treba vasa pomoc. Naime nasao sam povoljnu spravu (250 KM~1000 kn) Marka je Marcy TC2000. Evo linka al sam s moba pa ne znam kako ce to izgledat. Izvinjavam se ako ne uspije. http://tesco.scene7.com/is/image/tes...wid=493&ht=538

    Samo me zanima otprilike jel ok sprava. Znam da je tesko ovako sa slika al eto ne mogu provjerit prije kupovine.

    Tek sad skontah da sam pisao u pogresan podforum. Izvinjavam se ako nije problem da administracija prebaci
    Last edited by TajmM; 11-02-15, 22:24.

  • #2
    Re: Sprava za zgibove i propadanja

    1. sprava je dobra (zgibovi, propadanja, za trbusne)
    2. meni je skupo za tu spravu, ali ako imas novaca slobodno
    3. odakle si? imas na forumu coffeya koji sam radi sprave, nista manje kvalitetne od ove za manje novaca
    baci pogled na njegov topic

    Comment


    • #3
      Re: Sprava za zgibove i propadanja

      i moja je soma kuna, ali doduse, kvalitetnija, masivnija. ne zato jer smatram da su moje sprave wow, nego zato jer su ove "jefitne" sprave nekvalitetne... s time da vidim da je momak iz bosne, pa bas i ne bi mogli poslovati, sto ne znaci da ne moze naci nekog bravara kod sebe
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #4
        Re: Sprava za zgibove i propadanja

        Ima bravara u Bosni, gledao sam po piku. Sprave su skuplje oko 100 KM ali vidi se da su dosta izdrzljivije. Problem je sto sam ja student i zelio bih se kupit spravu a tek sam 3 godina faksa od ukupnih 5, tako da mi se ne isplati zbog transporta. Isto tako sprava mora u podrum a vrata su mala. Ovaj momak sto prodaje je bukvalno 5 minuta od stana tako da s te strane ne bi bilo problema. Gledao sam Coffeyeve sprave prije i slazem se da su ekstra kvalitet.

        Comment


        • #5
          Re: Sprava za zgibove i propadanja

          Pogledaj kod mene ima tema moje teretane. Dosta sprava sam radio sam, niti jedno nije teško napraviti vala.

          EDIT: A tek vidim sad da si student..

          Comment

          Working...
          X