Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početnik, savjet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Početnik, savjet

    Ejj ljudi evo ovako...imam 20 god..nisam debeo, niti mrsav, taman sam kako bi se reklo, ljudi kazu uglavnom da gluposti pricam, al kaj sad, ja sa sobom nisam previse zadovoljan ( po pitanju tijela )..zelio bih relativno se stanjit..kako u trbuhu, struku, tako i nogama ili barem malo formirat, tj. zategnut.

    Imam teretanu u blizini ali mi je stvarno preskupa. 500 kn 20 karata, tj. 20 dana što mi je stvarno preskupo i nisam u mogućnosti toliko plačat za 20 dana korištenja..tako da uglavnom ono što radim je kod kuće.

    Uglavnom radim:
    push ups
    squats
    dips
    lunges
    v sit-ups

    Svaki dan trčim uz to kojih 45h ili 1h, ako ne trčim..onda gledam da provedem što više hodajući..
    Krenuo sam uz to piti zeleni čaj...prehrana mi je oduvijek bila ok..nikada ne jedem junk food, tj. fast food..vec ako to jedem to si priustim samo jednom tjedno i to je to..

    Razmisljao sam da uz ovo uzmem jos neke dodatke, mozda whey ili neke tablete tipa CLA za bolje rezultate ali nezz ako se isplati..

    Kako se ovo vama čini koji ste malo iskusniji?

  • #2
    Re: Početnik, savjet

    Nemoj se ljutit al imas 75 kg na 182 cm, zar se ima tu sta stanjivat. Hajd postavi sliku pa ce ti iskusnije kolege odgovorit

    Comment


    • #3
      Re: Početnik, savjet

      500kn za 20 dana jedino ako dobiješ malog Kineza koji posprema utege za tobom.

      Comment


      • #4
        Re: Početnik, savjet

        Originally posted by crazy View Post
        500kn za 20 dana jedino ako dobiješ malog Kineza koji posprema utege za tobom.
        Cak ni tad
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment

        Working...
        X