Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visina i izgradnja misica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Visina i izgradnja misica

    Bok imam 17 godina bavim se trcanjem imam 73 kg tako nekako i visok sam 186 cm e sada svi mi govore jedan kolega mi je rekao da posto sam visok meni ce manje misici i teze uz neko vrijeme slabije ce mi graditi tijelo a ljudi s manjom tezinom njima ce brze. E sada ja sam zbunjen[emoji53] pa jel je to istina ili?

    Poslano sa mog Be smart S36 koristeći Tapatalk

  • #2
    Re: Visina i izgradnja misica

    Ne, ne zamaraj se glupostima nego jedi, treniraj i to je to..

    Comment


    • #3
      Re: Visina i izgradnja misica

      Originally posted by davidtost5 View Post
      Bok imam 17 godina bavim se trcanjem imam 73 kg tako nekako i visok sam 186 cm e sada svi mi govore jedan kolega mi je rekao da posto sam visok meni ce manje misici i teze uz neko vrijeme slabije ce mi graditi tijelo a ljudi s manjom tezinom njima ce brze. E sada ja sam zbunjen[emoji53] pa jel je to istina ili?

      Poslano sa mog Be smart S36 koristeći Tapatalk
      kao prvo kolega ti je pacijent.visina nema nikakve veze s nabacivanjem mišićne mase.samo moraš prilagoditi unos kalorija tvojoj visini i težini.problem je samo u tome što se baviš trčanjem.

      Comment


      • #4
        Re: Visina i izgradnja misica

        Moras ici u kcal suficit,povecaj unos uh i kg idu gore
        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #5
          Re: Visina i izgradnja misica

          Možda ti je lik mislio reći da ćeš ti na tu visinu izgledati ko da imaš manje mase.
          Jer ako uzmeš u obzir da netko tko ima nadlakticu dugačku 40cm sigurno će izgledati da ima više mesa na ruci nego netko tko ima dugačku 50cm. Uz uvijet da imate istu kilažu i BF.

          Comment


          • #6
            Re: Visina i izgradnja misica

            Originally posted by davidtost5 View Post
            Bok imam 17 godina bavim se trcanjem imam 73 kg tako nekako i visok sam 186 cm e sada svi mi govore jedan kolega mi je rekao da posto sam visok meni ce manje misici i teze uz neko vrijeme slabije ce mi graditi tijelo a ljudi s manjom tezinom njima ce brze. E sada ja sam zbunjen[emoji53] pa jel je to istina ili?

            Poslano sa mog Be smart S36 koristeći Tapatalk
            Ma daj,ne brini...sve ti je u genetici,al vjeruj mi vise ti je koliko se zalazes,radis i trudis
            Ili si ti kolegu krivo shvatio ili ti kolega ne zna rec sto misli.
            Uglavnom,stvar je u tome da si ti malo visociji i visoki ljudi (uglavnom,ali ne mora znaciti) vecinom imaju krakate udove,znaci duge ruke i noge. Cim su ti tako malo duzi udovi,cinit ce ti se da malo teze nabacujes masu na njih iako zapravo uopce ne zaostajes u opsezima za nekim ko je nizi,ali izgleda nabijenije zbog visine.
            Eto to ti je to. Uglavnom,treniraj jos jace,prehrana obavezno mora biti bogata proteinima i ugljikohidratima jer moras nabiti vise misica i treba im goriva da rastes. Lagano povecavaj,nemoj sad mislit: "Povecat cu ja ugljikohidrate odma,pa cu tako brze doc do masivnog izgleda"
            Tako ces samo doci do masivnog bfa... Stoga,lagano samo i bez brige!
            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

            Comment

            Working...
            X