Announcement

Collapse
No announcement yet.

3 tjedna FB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3 tjedna FB

    Prvi tjedan je gotov... i dalje mišići bole, ali, ide sve nabolje. Znači, razgovarao sa trenerom, preporučio mi 3 tjedna FB, svaki drugi dan, pa tek onda pojedinačne skupine mišića. Iskreno, dobio sam program nakon što prođe 3 tjedna:

    Pon: triceps/leđa (4 serije - 15/12/10/8 sa postepenim povećavanjem težine)
    Ut: /
    Sri: prsa/biceps/podlaktica (4 serije - 15/12/10/8 sa postepenim povećavanjem težine)
    Čet:/
    Pet: noge/ramena (4 serije - 15/12/10/8 sa postepenim povećavanjem težine)
    Sub: /
    Ned:/

    Kad malo bolje pogledam, čini mi se da tu ima previše slobodnih dana.....

  • #2
    Podlaktica?sto to vjezbati zasebno kada ona radi kod svih vucenja.Bolje da se prebacis poslije FB na PPL i to svaki drugi dan.Onda ces na osnovu njega zakljuciti osnovne stvari sto se tice volumena,intenziteta i frenk.

    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      WHAT ALEXXX SAID!!!

      Comment


      • #4
        Originally posted by rziberi
        WHAT ALEXXX SAID!!!
        Sta ti nije jasno ovo za podlakticu ili vezano za njegov kasnini prelazak sa FB na PPL?Ili je nesto drugo.

        Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk


        Last edited by alexxx; 04-10-16, 23:22.
        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #5
          PPL ili klasični "bro split" su bolja opcija svakako za BB.

          Comment


          • #6
            Sve je jasno. Nije upitnik na kraju recenice. zar ne? Samo podupirem tvoj komentar. English bro...

            Comment


            • #7
              Ma kakvi treneri, imaš štiva po internetu da čitaš/gledaš mjesecima. Uvijek radi prema osjećaju svoga tijela, ako vidiš da se tvoje tijelo ne može stići odmoriti smanji, ako vidiš da nema napretka pojačaj. Jednostavno.

              Comment


              • #8
                Aldiin, potpisujem!

                Comment


                • #9
                  Ah.... moram se malo izjadati .... 12 dana nisam bio u teretani. Razlog: upala mišića, list na nozi. Bogme me dobro stegnulo. Od prekjučer opet sve OK. Sad, glupo mi je opet raditi iz početka FB, jer sam već bio utreniran od prije ..... naravno, lagane serije, ne pretjerivati.. Što je sa suplementima? Imam Creatine Monohydrate, Whey Protein, i jučer mi je stigao BCAA 2:1:1. Da li da BCAA i Creatine pričekaju neko vrijeme dok se kompletno ne uhodam, Ili da pijem sva 3 suplementa?

                  Comment


                  • #10
                    Odmori malo pa pocni sa nekom raspodjelom na PPL na nekih 6-8 tjedana, pa onda opet odmoris 10.dana.Dobro je uzeti odmor da se tijelo malo odmori od napora jer bodybuilding je extremno tezak sport za tijelo.Ja recimo uzmem odmor od 7 dana svakih 5-7 tjedana.Suplemente gledaj samo kao dodatak prehrani.
                    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                    Comment

                    Working...
                    X